New Posts New Posts RSS Feed - Joga - koliko od vas se bavi jogom?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Joga - koliko od vas se bavi jogom?

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2012 at 10:02
Radim yogu inace 2 puta tjeno po sat-satipol.
Probao sam yogu p90x i p90x2 te neke full power yoge koje sam našao na netu.
Što se tice upisivanja tecaja radje bi citao nego otišao tamo jer kad mi netko pocne pricat o duhovnom uzdizanju "I go green = hulk smash"...
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2012 at 12:54
hm, da zato i pitam jel netko zna di je dobar tecaj da se radi na tijelu , a manje laprda o tim nekim unutrašnjim stanjima LOL 

i da, White insane, možeš li mi na pm poslat link za skinut yogu x2 samo? ak ti nije problem. Wink 
ja radim yogu x, pa da probam x2 Tongue
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2012 at 17:40
Ja sam p90x2 nabavio cim je bio izašao a sada koliko vidim na internetu su se izgubili i p90x i p90x2 programi valjda su cistili internet jer ne mogu nigdje nac ništa hmmm...
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 15:53
imala sam plan upisati se na power yogu ove jeseni, medjutim, grupa nije formirana. znaci, sve druge grupe su popunjene (step, pilates...), ova ne. ocito da je premal interes. imam skinuto p90x pa cu baš probati tu.

iako mi se cini da je to pametnije proci s nekim tko se zaista kuži, pa onda možda poslije sam, doma.
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 19:14
ja cu se probat informirat da odem na tecaj, al za sada sve kaj sam gledal po zg je užasno skupo, cca 300 kn i više Confused 

radit cu još sad p90x2 yogu pa cu vidjet, možda odem pogledat jedan mjesec i riskirat novce pa vidjet jel ima to smisla il možeš sam to radit po dvd-ima.. 
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 22:36
I meni je to bacanje para, radje pogledam po youtubu kakve sekvence zapišem zapamtim pa radim sam.
Inace imam yogu u zgradi do mene 2puta tjedno sat vremena 250kn.
Tih sat vremena ne može nikako biti bolje od ove p90x yoge to je moje mišljenje, zašto? jer ode sigurno još 15 minuta manje dok dodješ dok se svi skupe pa 5 minuta prije odeš inace ca da se druga grupa može prikljucit. Mislim još nisam naišao na neki trening negdje da ti kažu od 17-18 i da si ti od 17-18 tamo nema šanse uvijek ti ukradu 10minuta nekako....još kod yoge ako pricaju o tim duhovnim sranjima i objašnjava neke stvari tokom treninga zašto ovako zašto onako i tu ti ode malo vremena i eto 15minuta dok si rekao keks. p90x i p90x2 mi za sada sasvim dovoljno :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 00:57
da i to kaj kažeš, i onda još dodaj 15 minuta da valjda sjediš u krugu i ne radiš ništa osim razmišljaš o livadi i poljskom cvijecu. 

al npr, htjela bi otic da mi netko ispravi ako ne radim dobro neke položaje ili da naucim još neke kojih ovdje nema.. 
zasad cu još radit po p90x, mogla bi na neki besplatni uvodni sat otic pa izvidjet kak to izlgeda LOL
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 10:52
Ili jednostavno dodješ na sat kada imaju obican trening uzmeš svoj yogamat platiš taj trening jedan 30kn i vidiš dal si što naucila :)
Jedino se nadam da ne koriste hrvatske nazive za poze ili još gore baš yoga nazive jer nebi pol tog skužio morao bi gledat u voditelja non stop :)
p90 vec znam napamet sve upalim video ugasim ekran i slušam što prica :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 11:18
da, da ili to.. ma oticu cu definitivno pogledat negdje da vidim .. 

jel možeš crane? ja se strmopizdim nakon 2 sekunde LOL 

al mogu s jednom podignutom nogom, kad prikljucim drugu, jok-jok LOL
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 17:25
Mogu crane i pokušavam dok sam u njemu izbacit nogu prema nazad al izgubim ravnotežu a fali mi i nešto malo snage a kad se umorim s tim onda probam i jednu nogu samo dignut s lakta i stavit u sredinu prema drugoj nozi.

Kad budem riješio nogu bez bolova i malo odradio cardio planiram jedan photosession odradit tek tako da imam :))

Evo jedna prikladna:
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/24062_381058818007_8192943_n.jpg

Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2012 at 14:11
ja crane zbilja ne mogu, ne kužim kak da se izbalansiram i strah me da ne ljosnem na glavu LOL al vjerojatno ce taj osjecaj za ravnotežu i prenos mase doci s vremenom.. 


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2012 at 23:51
Probaj na glavi "tripod"  napravit i stavit noge na ruke pa kad to ispraksiraš i bude ti lagano izdržat minutu ili više onda ceš i crane :))
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2012 at 14:14
uf uf, ovo se ne bi baš usudila, jedino uz zid iza.. probat cu pa cu vidjet, tenx na savjetu Wink
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2012 at 09:27
Ipak ti trebaju uputstva xD hehehe a dobro šta bolje strah nego pravit se pametan pa da se zezneš bezveze. Wacko
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2012 at 21:27
baš sam jucer gledala video s jogom p90x. probala sam neke stvari - ajme! za poludit! probat cu od iduceg tjedna odraditi sve.

white_insane: jel si sam neki program složiš ili radiš striktno po videu? jel uopce pametno krenuti odmah na 1,5 h rada, pošto nisam nikada?
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2012 at 22:12
Je li netko od vas probao dvd pilates YOGA?
ja sam to kupila i baš mi odgovara, ali mi se cini da su to dosta jednostavno vježbice.
Ima više setova vježbi, samo pilates, samo joga i kombinacija joge i pilatesa.
Ne znam cini se dosta jednostavno, vježbice izgledaju lagane, ali moram priznati da meni povremeno odgovaraju, posebno yoga
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.