New Posts New Posts RSS Feed - UN dijeta - 90 dana, rasprava i recepti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

UN dijeta - 90 dana, rasprava i recepti

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
nera View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2007 at 13:27
 Zna li neko koliko bi  trebalo  gladovati odnosno drzati dijeta da se skine desetak kg? Ja sam na dijeti š3-ti dan, prvi vodeni pa me i nteresuje jel neko vec odradio moje pitanje. A sto se kilaze tice smrsala sam 4 kg.  

Edited by nera
Back to Top
PersonalTrainer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PersonalTrainer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 20:20
 sve se mozemo dogovoriti haha
Grupni privatni treninzi, savjetovanje, suplementi, definicija, masa, programi prehrane i treninga,
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 00:03

 Heheh, dobra ti je ova.

Ja, kao student, ne mogu si priustiti takve stvari. Nazalost. Ne toliko radi potrebe nego tek toliko da mi je zanimljivije trenirati.

Back to Top
PersonalTrainer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PersonalTrainer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2007 at 12:50
 ja ti treniram na vise lokacija pa po gradu pa kak ti pase...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2007 at 00:34
 Dogovoreno!
Back to Top
PersonalTrainer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PersonalTrainer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 13:41
 moze...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 12:14
Originally posted by PersonalTrainer PersonalTrainer wrote:

evo kao osobni trener i takmicar u bb .....

 

 

DAJ MENE TRENIRAJ!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 12:12
 Tanja, naravno da se ne ljutim!
Back to Top
Tanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 21:28
Originally posted by Theia Theia wrote:

 Tanja, copy-paste sa Coolinarike? Ja sam postavila temu  ...


Nadam se da se ne ljutis.. da, cini mi se da sam to tamo skinula.

Edited by Tanja
Back to Top
PersonalTrainer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PersonalTrainer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 20:34

Originally posted by Maja Maja wrote:

Hehe svuda se spominje nasa UN-ka.. Nemojte se zgrazavati cim cujete rijec -dijeta- jer ova "UN" nema veze s tim. Izvorni naziv je un diet, sto u prijevodu znaci ne-dijeta. Ovo je nacin prehrane, a ne izgladnjivanje. UN dijeta naziv se ukorijenio jer ljudi nemaju pojma, salju pisma Ujedinjenim narodima da im posalju kako dijeta ide hehe.
Uglavnom, ja sam na njoj, upravo je privodim kraju, skinula sam š0 kila i sad sam š75cm i 64 kg. Jedino sto mogu reci je da nemam apsolutno nista lose reci za nju, ne osjecam ni umor ni bezvoljnost ni neznam, slabost, gladna nisam, nokti cvrsti i bez bijelih mrlja, ten cisti ko bebina guza..

Dali treba i inace razdvajati namirnice? Odgovor je TREBA!! Objasnjenje zasto i koje to tocno imate na http://www.fit-forever.hr/content/view/š47/42/

Postoji i hrpa foruma s ljudima koji su na njoj i svakodnevno si dajemo savjete i podrsku.
Za sva neka eventualna pitanja sam na raspolaganju, a one koje uistinu zanimaju svi detalji, slobodno posjete neke od foruma..
 

evo kao osobni trener i takmicar u bb izkomentirao bi jos i ovu dijetu u par crta.

Dakle dijeta je ok, definitivno bolja od onih klasicnih izgladnjujucih i onih koje funkcioniraju po principu izbacivanja vode. Prikladna je za ljude koji ne vjezaju a rezultate ce dat sigurno pogotovo onima s puno previse kg. medjutim nije za one koji aktivno vjezbaju i brinu o tijelu tj zele cvrsto i oblikovano tijelo.

eto..sretno

 

Back to Top
La Toya View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote La Toya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 11:24
Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

E, drago mi je da shvacas sta sam mislio i da se slazes! 


i meni je isto drago sta je tebi drago
 

Edited by La Toya
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 10:17

 Tanja, copy-paste sa Coolinarike? Ja sam postavila temu  pa sam se sad sokirala kad sam vidjela da ima 37 tis. postova i š, 2 milijuna pregleda!!!!!! WOW!!!!

Ma ova dijeta je super. Tim vise sto to nije dijeta. Ovaj naziv UN dijeta nije od Ujedinjenih naroda  nego, UN, kao NE DIJETA.

U principu jako podjesjeca na Montignacov nacin prehrane, samo sto sve one koji nekontrolirano jedu dovodi u red. I kad pogledas, u 4 dana dobijes sve.

Sto se tice objesenih koza , naravno da ako u tako kratko vrijeme netko skine š7 kg da ce mu ostati koza. Pa, onda mu je najbolje da ostane debel! Hehehe

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2007 at 18:23
E, drago mi je da shvacas sta sam mislio i da se slazes! 
Back to Top
La Toya View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote La Toya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2007 at 11:29
Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Da , to je ok da se nauce disciplini u prehrani , ali ne mora sad to bit tako radikalno, ja isto nastojim da imam sto raznovrsniju prehranu i da jedem 5-6 puta na dan tri veca obroka i 2-3 medjuobroka i pomalo se privikavam na to, mislim da je to sigurno puno zdravije nego onako jest u 2 ujutro i svakako!

Ali ako slucajno jednom u mjesec- dva pojedem hamburger, ili popijem malo alkohola nista zato, nisam bas sad profesionalni sportas da se moram tako drzat toga, a uostalom i oni se nekad opuste!

Smatram jednostavno da u nicem ne treba pretjerivati, a mozda i imam neke lose predrasude u vezi tih dijeta jer sam vidio samo one koje s tim nisu nista dobrog postigle pa mi je to ostalo u glavi!

Ali nekakav red u prehrani svakako treba biti!


I svakako treba nesto trenirati, jer to je svakako zdravo za organizam, a i svi mi volimo bolje izgledati


taman sam krenula pisat post i vidim u principu da imamo isto misljenej i apsolutno se slazem sa tobom

mnogi (ponekad i ja ) se opterecuju tim dijetama svakolikim a zaboravljaju da jedino kako mozemo odrzavati zdravlje je preko hrane i sporta..
mislim da sve se treba jesti ali naravno pripaziti da se neke stvari ne mijesaju..


Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2007 at 20:40
Da , to je ok da se nauce disciplini u prehrani , ali ne mora sad to bit tako radikalno, ja isto nastojim da imam sto raznovrsniju prehranu i da jedem 5-6 puta na dan tri veca obroka i 2-3 medjuobroka i pomalo se privikavam na to, mislim da je to sigurno puno zdravije nego onako jest u 2 ujutro i svakako!

Ali ako slucajno jednom u mjesec- dva pojedem hamburger, ili popijem malo alkohola nista zato, nisam bas sad profesionalni sportas da se moram tako drzat toga, a uostalom i oni se nekad opuste!

Smatram jednostavno da u nicem ne treba pretjerivati, a mozda i imam neke lose predrasude u vezi tih dijeta jer sam vidio samo one koje s tim nisu nista dobrog postigle pa mi je to ostalo u glavi!

Ali nekakav red u prehrani svakako treba biti!


I svakako treba nesto trenirati, jer to je svakako zdravo za organizam, a i svi mi volimo bolje izgledati
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2007 at 15:05

 Ive, cini mi se da nisi bas upoznat s detaljima un dijete, jer kolko ja vidim ona zbilja nije gladovanje. Koncept je neobican, priznajem, i nije u skladu s prehranom onih koji se bave fitnessom, tj. teretanom, ali to ne znaci da je automatski lose.

Evo, gledam svoje frendice i zbilja niti jedna ne gladuje. One su se dobro pripremile i proucile sve, ali zaista ne gladuju. Bave se rekreacijom nekoliko puta tjedno, nijednoj jos nijednom nije pozlilo ili kaj ja znam. Super se osjecaju, rezultati se vide, a ono kaj je najvaznije, stekle su odredjenu disciplinu po pitanju prehrane. Npr. nema zalogaja u 2 ujutro, nema preskakanja dorucka, pa da ti prvi obrok bude u 4 popodne itd.

Sto se tice imuniteta, vitamina se unosi dovoljno za njihove potrebe. Jedu vise voca i povrca od nas ostalih, to ti garantiram! Meso je manje zastupljeno, ali ak se dobro iskombinira sve ostalo, nadoknade se svi nutrijenti. Zeljeza npr. ima u brokuli, cikli...

Tko prvo posveti dovoljno vremena sastavljanu vlastitog jelovnika i planiranju dijete da lijepo sve uskladi, mislim da ne moze nesto lose izvuci iz toga (ako je inace zdrav, naravno)

A one curke kaj odu kao na dijetu, pa uz to jos odluce i preskociti koji obrok, pa joj ne jede im se voce i povrce i tak dalje, imat ce problema s bilo kojim rezimom prehrane... I ak se nakon tih 90 dana vratis na staro, naravno da se i kile vracaju. Ponavljam, najvise mi se svidja kaj oni koji se ozbiljno prime toga, razviju disciplinu, jer to je vazno za doba nakon dijete.

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.