New Posts New Posts RSS Feed - Lega Mega Gain Challenge
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lega Mega Gain Challenge

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
kolja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 11:07
Originally posted by Lega Lega wrote:


edit: 
Program treninga v š.0š 



Zaboravi, to je prekomplicirano i preobimno za nabaciti masu uzevsi s obzir na tvoje stanje najbolje bi bilo da se uhvatis 5/3/š programa sa BBB asistencijskim vjezbama pa da vidiš cija majka crnu vunu krade
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 11:11
Originally posted by kolja kolja wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:


edit: 
Program treninga v š.0š 



Zaboravi, to je prekomplicirano i preobimno za nabaciti masu uzevsi s obzir na tvoje stanje najbolje bi bilo da se uhvatis 5/3/š programa sa BBB asistencijskim vjezbama pa da vidiš cija majka crnu vunu krade

komentiraš program od prije godinu dana.
sada sam na upper/lower tipu treninga...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 11:12
 al probat cu ove Bad blue boys asistencijske vježbe
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 11:55

Originally posted by Lega Lega wrote:

 al probat cu ove Bad blue boys asistencijske vježbe
 

kolja, ne bi bilo najbolje da se lega uhvati 53š-ce jer niti ima afiniteta prema takvoj vrsti treninga (bar kolko ja znam) niti dovoljno staža

Back to Top
kolja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 12:18
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

 al probat cu ove Bad blue boys asistencijske vježbe
 



kolja, ne bi bilo najbolje da se lega uhvati 53š-ce jer niti ima afiniteta prema takvoj vrsti treninga (bar kolko ja znam) niti dovoljno staža



Steta za njega,po mom misljenju samo gubi vrijeme dok ne skuzi da je to osnova za bilo kakav BB pocetak.

Staz nije bitan za 53š, Wendler tako trenira i svoje klijente pocetnike,samo trena nauciti pravilno izvoditi 4 osnovna lifta

Uostalom ti to sve znas jer ako se ne varam vec duze vrijeme treniras po tom programu a i tvoji max-ovi su vec impresivni (barem za moje poimanje)

Edited by kolja
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 12:25
  U svakom slucaju, hvala na prijedlogu
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 12:28

Originally posted by kolja kolja wrote:


Steta za njega,po mom misljenju samo gubi vrijeme dok ne skuzi da je to osnova za bilo kakav BB pocetak.

Staz nije bitan za 53š, Wendler tako trenira i svoje klijente pocetnike,samo trena nauciti pravilno izvoditi 4 osnovna lifta
 

Dobro gle ja sam isto bio par mjeseci na 53š i kunio sam se životom u taj program i hvalio ga na sva usta, al kad pogledam - sve je to isti racku, program je program i nema tu nekog najboljeg niti ultimativnog. Da je dobar 53š, je, al da je svemoguc (nisam stavio rijec "osnova" jer sam dobio ovakav dojam s tvoje strane), ne  

Eh i dok ne nauce izvoditi ta osnovna 4 lifta prođe ohoho vremena a to je upravo ono o cem i govorim, staž u teretani. Ja se i dan danas trudim što više usavršiti dl, sq i bp i imam staža s tegovima pa još uvijek takoreci ucim a di ne bi netko koji je tek krenuo sa svim tim.

Al da se vratimo na legu, ionako radi upper/lower što je u biti slicna varijanta 53š

Back to Top
kolja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 12:29
Originally posted by Lega Lega wrote:

 
U svakom slucaju, hvala na prijedlogu


Ma nema na cemu,ako se zelis ozbiljno primiti 53š programa
napisi svoje šRM za SQ,DL,BP i MP ja cu ti izracunati kompletan program treninga za 3 mjeseca to odradi i tada kad vidis rezultate odluci sta dalje
Back to Top
kolja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 12:33
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Eh i dok ne nauce izvoditi ta osnovna 4 lifta prođe ohoho vremena a to je upravo ono o cem i govorim, staž u teretani. Ja se i dan danas trudim što više usavršiti dl, sq i bp i imam staža s tegovima pa još uvijek takoreci ucim a di ne bi netko koji je tek krenuo sa svim tim.


Al da se vratimo na legu, ionako radi upper/lower što je u biti slicna varijanta 53š



U potpunosti se slazem sa tobom
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 12:38
Originally posted by kolja kolja wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

 
U svakom slucaju, hvala na prijedlogu


Ma nema na cemu,ako se zelis ozbiljno primiti 53š programa
napisi svoje šRM za SQ,DL,BP i MP ja cu ti izracunati kompletan program treninga za 3 mjeseca to odradi i tada kad vidis rezultate odluci sta dalje


napisat cu jedan dan u ovoj temi, pa cemo vidjeti
Back to Top
kolja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 12:46
Nema frke mozes i na PM

Ovdje mozes procitati dosta o tom programu
http://www.building-body.com/Kako-izgraditi-cistu-snagu.html




Edited by kolja
Back to Top
kolja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 12:56
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Dobro gle ja sam isto bio par mjeseci na 53š i kunio sam se životom u taj program i hvalio ga na sva usta, al kad pogledam - sve je to isti racku, program je program i nema tu nekog najboljeg niti ultimativnog. Da je dobar 53š, je, al da je svemoguc 




Koliko dugo si ga radio i koliko si sa njim podigao svoje šRM ?
Pitam cisto informativno da znam sto mogu ja ocekivat

Edited by kolja
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 13:05
Originally posted by kolja kolja wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Dobro gle ja sam isto bio par mjeseci na 53š i kunio sam se životom u taj program i hvalio ga na sva usta, al kad pogledam - sve je to isti racku, program je program i nema tu nekog najboljeg niti ultimativnog. Da je dobar 53š, je, al da je svemoguc 




Koliko dugo si ga radio i koliko si sa njim podigao svoje šRM ?
Pitam cisto informativno da znam sto mogu ja ocekivat
 

Radio sam ga cca pola godine i podigao sam ja liftove dakako, ništa previše ali jesam, no program nikako nije omogucavao dodatnu potrošnju energije kakvu sam trebao i tako reci nisam se imao prilike ispucati do kraja jer sam uvijek odlazio s treninga "neiživljen". Nedostajao mi je i dinamicki/repetition dio treninga.

Zbog toga sam se prebacio na drugi sistem i doslovno preporodio.

Back to Top
kolja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 13:18
Ocito nisi probao ovu verziju pomocnih vjezbi

Squat Day
Hack Squat: 4 sets of š0-20 reps
Leg Extensions: 4 sets of š0-30 reps
Leg Curls: 4 sets of š0-š5 reps
Weighted Sit-ups: 4 sets of š0 reps
or
Leg Press Ršš; 4 sets of š0-20 reps
Leg Extensions Ršš; 4 sets of š0-30 reps
Leg Curls Ršš; 4 sets of š0-š5 reps
Weighted Sit-ups Ršš; 4 sets of š0 reps


Bench Press Day
DB Bench Press: 4 sets of š0-20 reps
Dips (weighted): 4 sets of 8-š5 reps
Fly's: 4 sets of š2 reps
Triceps Pushdowns: 4 sets of š0-20 reps
or
DB Incline Press Ršš; 4 sets of š0-20 reps
Dips (weighted) Ršš; 4 sets of 8-š5 reps
Fly's Ršš; 4 sets of š2 reps
Triceps Extensions Ršš; 4 sets of š0-20 reps


Deadlift Day
Chins: 4 sets of š0-š2 reps
DB Rows: 4 sets of š5 reps/arm
Back Raises: 4 sets of š0 reps (with bar behind neck)
Hanging Leg Raises: 4 sets of š5 reps
or
Lat Pulls Ršš; 4 sets of š0-š2 repsBent Over Rows Ršš; 4 sets of š5 reps/arm
Reverse Hyperextensions Ršš; 4 sets of š2 reps
Hanging Leg Raises Ršš; 4 sets of š5 reps

Military Press Day
DB Military Press: 4 sets of š0 reps
Upright Rows: 4 sets of š0 reps
Side Laterals: 4 sets of š0-š5 reps
Barbell Curls: 4 sets of š0 reps
or
Hammer Machine Military Ršš; 4 sets of š0 reps
Rope Upright Rows Ršš; 4 sets of š0 reps
Rear Laterals Ršš; 4 sets of š0-š5 reps
DB Curls Ršš; 4 sets of š0 reps

Pa ako ti je to malo,



onda si ZVIJER

Edited by kolja
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 13:36

Probao sam sve moguce i ugl se klonio sprava i mašina. Jednostavno nije to to.

A ove pomocne i rep/set shema ugl odgovara mojim dynamic effort danima tako da ne vidim neki veci izazov  

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 16:56
  thorn, koji su tvoji RMovi?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.