New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 8788899091 607>
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:26
268 ima ono malo...g.vno?
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:28
2, š ima š34...ali ako su 2 upakirana ko što jsu, tko ce da odoli i ostane na š
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:32
Auuuuu, mnogo...Svejedno, to su dva mala g.vneta

Mojoj mami bio skoro rodjendan i moj tata joj kupio gomilu onih Ferrero Rocher kuglica, a ja jos kupila Merci Cokoladice(a meni na stolu sve do juce mesec dana stajala kutija Raffcllo kuglica, poklon od decka)
Ja ne znam kako š00 kg nisam nabila. To je bila maksimalna samokontrola, tipa, uzmem jedan Ferrero i barem jedan Merci, al' to je islo svaki dan, ali dnevni limit se nije prelazio
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:35
joj crni ferrero ma i klasicni i mercy, i rafcllo...još dodaj lindt cokoladu i ja sam u raju za nepce i paklu za sve ostalo stvarno svaka cast na samokontroli, ja ne bih mogla
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:37
  260kcal.. to je oko 200g pilecih prsa.. he he
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:38
Haha, drago mi je da vidim da jos neko pati od tzv, Sweet Tootha

Ma ja toliko jedem te piletine u poslednje vreme da mi se smucila...pretvoricu se u pile na kraju

Edited by Morrighan
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:39
  A mene trbuh boli od gladi.. i tuge.. macic mi uginuo
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:40
za sve što ima kremu, da moram odoljeti podlom bountyu...
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:40
macic, stvarno? žao mi je davor
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:43
Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

za sve što ima kremu, da moram odoljeti podlom bountyu...


Gle kod mene je to - daleko od ociju daleko od srca Kad nisam u prodavnici i kad nema slatkog u kuhinji - nema problema!

Ajoooj, pa sta je bilo sa macom? Jadna...
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:44
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
A mene trbuh boli od gladi.. i tuge.. macic mi uginuo


ajmeee baš mi je žao
LiveStrong
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:45
pa da, kad ga nema doma, nije bed. ali hrrrpa ga je doma, stara masovno pocela tamanit slatko, 2 dnevno i onda tog ima i gleeda me ali još nisam, jej me
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 21:49
  Ma bas me to rastuzilo.. danas sam isao u ducan, i vidim netko ostavio macica pored auta.. nek je star 4,5 dana.. i uzeo ga u auto i brzo doma.. no ipak tako male mackice ne mogu bez mame jer nemaju sta za cicat.. kupio sam joj kozje mlijeko, promjesao sa vodom i kapao u usta, ali ipak je krepao
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2010 at 00:19
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ma bas me to rastuzilo.. danas sam isao u ducan, i vidim netko ostavio macica pored auta.. nek je star 4,5 dana.. i uzeo ga u auto i brzo doma.. no ipak tako male mackice ne mogu bez mame jer nemaju sta za cicat.. kupio sam joj kozje mlijeko, promjesao sa vodom i kapao u usta, ali ipak je krepao



Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2010 at 00:21
Btw. obožavam macke - tako da te posve razumijem davore..

Morat cu uskoro nabaviti jednu.
Vaša iskustva s mackama?
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2010 at 00:56
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Btw. obožavam macke - tako da te posve razumijem davore..Morat cu uskoro nabaviti jednu.Vaša iskustva s mackama?
 


Macke su super; inace njihovo predenje pomaže da kost zaraste npr.ako imate prijelom, ti neki valovi iz predenja...ne kužim se u detalje, ali cool!
Inace, što se mene tice, radije cu izabrati psa! S njim se možeš igrat baš, zanimljiviju su! Najbolji prijatelj!
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 8788899091 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.