New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 602603604605606 607>
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 11:11
jeste ikad razmisljali kako provesti svetog nikolu bez slatkisa?
da se unaprijed ogradim - znam da ne treba fatalizirat i da pojesti nesto slatko nije smak svijeta (vjerojatno mi doma hocemo), ali jeste li ikad probali kupiti dar a da ne sadrzi secer (a da nisu tople zimske carape) LOL

oni cokoladni sveti nikole me doslovce napadaju, posvuda su. atak cokoladnih svetih nikola. gledaju oni mene, gledam ja njih.

inace donijela sam novogodisnju odluku, koju cu poceti provoditi 6.12. (tako da tehnicki nije novogodisnja), ozbiljno se hvatam vjezbi snage jer me cardio bunny faza ne vodi bas ko zna gdje. ne zelim biti ona debela koja se ne mice s orbitreka a bez rezultata.


Edited by bejb - 06 Prosinac 2014 at 11:14
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 11:23
Ja sam zločest, za mene samo šiba. S obzirom da ekipa kojoj darove kupujem nije na dijeti, onda im nakupujem čokolade i igračaka. Matori su tak i tak samo za šibu.

Slatko... idu me u zadnje vrijeme low carb kolači i torte, mislim da budem kemijao nešto popodne, možda probat nešto prhko na bazi kokosova brašna i vitafibera ili neku čokoladnu tortu maskarponušu.
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 11:28
Originally posted by bejb bejb wrote:

jeste ikad razmisljali kako provesti svetog nikolu bez slatkisa?
da se unaprijed ogradim - znam da ne treba fatalizirat i da pojesti nesto slatko nije smak svijeta (vjerojatno mi doma hocemo), ali jeste li ikad probali kupiti dar a da ne sadrzi secer (a da nisu tople zimske carape) LOL

oni cokoladni sveti nikole me doslovce napadaju, posvuda su. atak cokoladnih svetih nikola. gledaju oni mene, gledam ja njih.

inace donijela sam novogodisnju odluku, koju cu poceti provoditi 6.12. (tako da tehnicki nije novogodisnja), ozbiljno se hvatam vjezbi snage jer me cardio bunny faza ne vodi bas ko zna gdje. ne zelim biti ona debela koja se ne mice s orbitreka a bez rezultata.

.....LOLLOLLOL bejb...uzmi tog  svetog Nikolu u ruku i izađi iz kuće i uz šetnju ka jedi i nema strahaWink....pojedi ga cijeloga i pospremi kuću i vidit ćeš snage.kad osjetiš umor još jednog drmniBig smilešećer to je energija...i to nam daje onu snagu i radost, samo nekad se unosi bespotrebnoCry.Pig
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 11:41
uvjerio si me, past ce pokoji sigurno. podmuklo to rade, izgledaju tako nevino s onim velikim ocima Geek

Goran, ja sam ti nekako vise od slanih eksperimenata... kolac cu pripremati za bozic, ali to zato sto smo pozvani u goste pa cu za nas sacuvati tek umjeren broj komada, ostalo sve ide kao poklon.

muz mi je inace zabranio da pecem jer kaze da sene moze zaustaviti kad jednom krene, tako da si mi kupimo komad ili dva kad se uzelimo. lakse je tako.


Edited by bejb - 06 Prosinac 2014 at 11:43
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 11:59
Originally posted by bejb bejb wrote:

uvjerio si me, past ce pokoji sigurno. podmuklo to rade, izgledaju tako nevino s onim velikim ocima Geek

Goran, ja sam ti nekako vise od slanih eksperimenata... kolac cu pripremati za bozic, ali to zato sto smo pozvani u goste pa cu za nas sacuvati tek umjeren broj komada, ostalo sve ide kao poklon.

muz mi je inace zabranio da pecem jer kaze da sene moze zaustaviti kad jednom krene, tako da si mi kupimo komad ili dva kad se uzelimo. lakse je tako.

....LOLLOLLOL ...da se ne može zaustaviti.to mi je poznato.šrudel sa lisnatim od jabukeBig smile ...kakav sam ja bija gudinPig (tražim slike za drugi blog)...danas mi je za ručak pizzaBig smile ...natamburat ću se onda ću popodne sav taj šećer izbacit jednim HIIT treningom od 20 min i onda navečer bi moga ženi reć da ispeće štrudel od jabuke i onda opet lagano punjenje UH....ajme šećeru moj najslađi ne mogu bez tebeLOLLOLLOL...a još za božić radit ću definiciju na fritulama LOL. bit će HIIT-ova ka kišeDead


Edited by dena75 - 06 Prosinac 2014 at 12:00
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 17:28
Jedno pitanje, tko zna koliko kg ima šipka od 150cm za utege?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 17:42
Koja, olimpijska ili ona standardna, s manjim promjerom? Imaš sliku?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 17:55
Originally posted by bejb bejb wrote:

jeste ikad razmisljali kako provesti svetog nikolu bez slatkisa?
da se unaprijed ogradim - znam da ne treba fatalizirat i da pojesti nesto slatko nije smak svijeta (vjerojatno mi doma hocemo), ali jeste li ikad probali kupiti dar a da ne sadrzi secer (a da nisu tople zimske carape) LOL

oni cokoladni sveti nikole me doslovce napadaju, posvuda su. atak cokoladnih svetih nikola. gledaju oni mene, gledam ja njih.

inace donijela sam novogodisnju odluku, koju cu poceti provoditi 6.12. (tako da tehnicki nije novogodisnja), ozbiljno se hvatam vjezbi snage jer me cardio bunny faza ne vodi bas ko zna gdje. ne zelim biti ona debela koja se ne mice s orbitreka a bez rezultata.

aha, aha! Boldirano, podcrtano, ovo treba po svim plakatima i vijestima biti Big smile


btw. koji sv. Nikola? Big smileWink Ja uopće o tome nisam razmišljala danas, kompletno bez slatkog jer mi danas nije došlo (niti imam te primjerke doma), uz sav opušteniji pristup kojeg imam. Možda sutra dođe :) Naravno da nikava fatalizacija ni komplikacija nije potrebna, eto dena ti je dao dobar savjet Smile ali......što manje tih ljudskih nametanja određenih dana, pravila, navika... i bit će lakše i te dane preživiti bez svega čokoladnoga, ako nam je to već bitno :)

Usput..meni uopće ne smeta ni primiti ni dati dar totalno nevezan za slatko Smile Ma...ostavimo ovaj dan djeci ekipa, na nas se sv. Nikola neće ljutiti ako ne pojedemo njegove fine kopije... Big smile Odrasli se u svemu nešto uozbiljuju ali kad dođu ovakvi dani odmah nalaze svoju dječju stranu... LOL


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 19:32
našla sam ipak Smile 
8.4 kg je ova koju sam gledala, razmišljam o kupnji dok su malo ovi popusti na webshopu Big smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 10:47
Jel imaš utege?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 10:56
Ako kupim šipku kupujem i utege, malo financiram ja, malo moji.. Kad se radi o tome udjele koju kunu :D
Mislim uzeti 2 x 2.5 kg
Ili da uzmem neke bučice od recimo 4 kg? Šta ti misliš?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 11:15
Gledaj.... Hoćeš savjet? Uzmi Bučice prvo... kupi 2 šipke kratke i kupuj si utege za njih i slaži... imaš veći izbog vježbi...više slobodnih pokreta kombinacija...

u standardnim bučicama po dvije...mislim da dobiješ 0.5 x4 1.25 x4 2 x4 tako sam ja  imao...e onda dražiš utege koji imaju presjek kao tvoja bučica... npr ako ima 30mm traži utege sa takvim presjekom ili rupe :)

Kupuješ si polako... prvo po 5 kg....pa po 10... i onda kreni na šipku ;) ali sve imaj po 4 komada ...zbog bučica :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 11:32
Hvala na savjetu :)
Ako znaš slučajno na webshopu nešto prikladno daj mi link
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 11:44
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

[aha, aha! Boldirano, podcrtano, ovo treba po svim plakatima i vijestima biti Big smile


pao vec prvi set, cucnjevi, sklekici, kickovi, nije bilo ni lose. nema lagano vise.

btw, ja cu danas dobit nove cipele od muza. hebes slatkise.. nisu mi jucer bili ni zanimljivi ensto LOL
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 12:09
pa pogledaj si o bučicama :) ja se slabo snalazim na web shopu :) samo gledaj da su ti istog promjera pitaj prije nego naručiš :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 12:12
Originally posted by bejb bejb wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

[aha, aha! Boldirano, podcrtano, ovo treba po svim plakatima i vijestima biti Big smile


pao vec prvi set, cucnjevi, sklekici, kickovi, nije bilo ni lose. nema lagano vise.

btw, ja cu danas dobit nove cipele od muza. hebes slatkise.. nisu mi jucer bili ni zanimljivi ensto LOL

....to toLOL..samo ti vježbaj i jedi kolko ti srce dragoWink...pa ćeš i nove cipele bolje provozatLOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 602603604605606 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.