New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 593594595596597 607>
Author
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 10:23
ja bi trenutno radila bilo kaj drugo jer me jucer jedan potencijalni poslodavac doveo na rub zivaca. toliko da sam se prvi put u mjesec dana skoro do kraja slomila i otrcala u ducan po neka slatka sranja prepuna secera.
al rekoh sebi, neces bejb, neces svega ti. I zmiksala si posni sa sumskim vocem umjesto i osla spat.

ujutro sam oblacila hlace i vidim da sam se pomakla remen za jos jednu rupicu. pa kako kako? LOL
Castila sam se kavicom na terasi tu vani, na koju nikad ne idem. i novinama. i padala je kisa, al meni je bilo bas super.

Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 12:04
Hahaha to je to! Ja ludim na poslu, iako ima dana kad je Okej (pod navodnicima). Inače dan skroz bude super, zbudim se oko 7 i do posla do 14h sve napravim i nema nervoze. Evo danas se obučem sve friško Oprano, otvaram tuna konzervu i kaj se desi? Pritisnem malo jačem da istjeram ulje van i pljas, sve posprica po meni i tuna i ulje! Po rukama, majci i trenirci i sad oo zna kakav bu bio dan, al nema veze navečer tjeram lošu vibru 45min trčanjem! :)
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 13:15
evo nesto suuuper za sve :)
http://zenpencils.com/comic/160-edgar-albert-guest-it-couldnt-be-done/
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 15:56
http://www.mybodygallery.com/ Geek
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 17:19
Evo gaaaa počelo je hehehe...sad će me ovdje zaposliti i proteine da prodajem nećete odoliti! hehehe

I jedan Fitovaci radi samnom upoznao ga danas!!! Ugodno sam iznenađen!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2014 at 20:42
Koliko ima vas istetoviranih Fitovaca? Ja se danas sprdala, crtkala sebi tetovazu koju hocu da uradim da vidim kako bi izgledala, izigrala sam se sita sa temperama i flomasterima

LINK

Mogu da dam oglas CRTAM PRIVREMENE TETOVAZEEE :D

Edited by Morrighan - 12 Rujan 2014 at 20:42
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2014 at 21:11
Kako ovo dobro izgelda :O Ja sam istetoviran na prsa :D No želja mi je jednu veliku sliku na leđa ali pravi tattoo ..i stvarno kada budem imao novaca za pravog majistora :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 09:20
ja imam malu na ledjima ali hocu veliku, puno velikih :)
zelim biti fit prije toga
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 09:28
I da, krecem u gym, evo idem se spremiti Heart
Sad ce mi ovo sto pise ispod 'bejb' stvarno pasati
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 14:59
Ma bolje ti je sada...pa kada narasteš proširi se tattoo ovako kada anrasteš veću će morati raditi i skuplje platiš haha
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 15:24
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Kako ovo dobro izgelda :O Ja sam istetoviran na prsa :D No želja mi je jednu veliku sliku na leđa ali pravi tattoo ..i stvarno kada budem imao novaca za pravog majistora :)


Hm hm, krila neka?

Bejb pa sta te briga, ne treba ti idealno telo za tetovazu, barem ja to tako gledam, to je nesto onako za tvoj gust...:)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2014 at 15:53
Maminu sliku :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2014 at 19:40
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2014 at 00:29
ljudi ja odo na put čujemo se za 10ak danaaaaa Smile
nadam se ja cu biti puno mrsavija do tada Pig hahaha :) papa
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 20:27
opet sam na rubu sa zivcima. nikome ne zelim ovakav poslovni mjesec kakav ja imam.
ne znam ni sama koliko sam prehodala pro'kardio'irala zadnjih dana (jako puno u odnosu na kako je inace), stvarno sam se dala u kretanje, i sad idem, samo sam trenutno na rubu da se utjesim slatkisima a ne zelim to jer cekam vazan e-mail kao ozebao sunce i ne mogu na nista misliti.
ajme zasto je ovo tako tesko nekad.. dovraga i ja i moje tesko nosenje sa stresom.
idem ipak van. pa kud puklo.
Back to Top
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2014 at 21:35
ma bejb samo odi i zabavi se..

u dobrom društvu ti se najbolje rješava napetost.. samo nek je pozitiva!
Nemoj pretjerati sa cugom i to je to pa netrebaš se mučiti u četri zida!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 593594595596597 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.