New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 585586587588589 607>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 10:06
Opet skuplje izađe te neg mene ,,,, jer ovo je baš filet :P ja platim  kilu 34-36 kuna i ne gubim na težini ... ma svejedno kako je krenulo počet ču kupovati papaline...  3 ptua jeftinije 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 10:21
ne izgubim ništa jer napravim juhu koju imam još 4 dana za pit :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 10:24
e da i na 29kuna izgubit cca 100grama je nezamjetno :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 10:42
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Pitanje... 

Jučer idem iz Osijeka kući... na Čepinskoj cesti ugledam tablu gdje piše prodajem..ječam ZOB kukuruz itdd...

E sad hahahaha... puno ljudi ovdje zna da jedem 15-20 kila mjesečno zobi XD Taj čovjek koji prodaje definitivno mislim da je isplativiji nego u trgovini..a domaći je uzgoj vjeriovatno... a predpostavljam da to nije zob...ona koju kupujemo zapakirana.... 

Mene zanima dali netko ili nešto više zna o tome..mislio sam kupiti..pa izmiksati to u sitne komadiće..imam onaj (blender) ili kako se to već zove...zanima me dali je nutrinska vrijednost ista u kcal... ili je to nešto drugačije što tijelo ne može baš najbolje probaviti :D

Mett - to je ista zob, samo kaj ti svako zrno ima ovojnicu koju bi moraš skinuti prije sušenja - miksanja. Budući da mjesečno pojedeš 20 kg nakon čišćenja zobi bio bi preumoran za vježbanje, no zato bi ti prsti bili strašni Smile
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 10:48
Ovih dana lupam po konzervama sardina u Lidlu bile po nešto manje od 5 kn, jedete li vi konzerve ili samo svježu ribu?

Edited by FitKralj - 12 Kolovoz 2014 at 10:49
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 12:11
Originally posted by FitKralj FitKralj wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Pitanje... 

Jučer idem iz Osijeka kući... na Čepinskoj cesti ugledam tablu gdje piše prodajem..ječam ZOB kukuruz itdd...

E sad hahahaha... puno ljudi ovdje zna da jedem 15-20 kila mjesečno zobi XD Taj čovjek koji prodaje definitivno mislim da je isplativiji nego u trgovini..a domaći je uzgoj vjeriovatno... a predpostavljam da to nije zob...ona koju kupujemo zapakirana.... 

Mene zanima dali netko ili nešto više zna o tome..mislio sam kupiti..pa izmiksati to u sitne komadiće..imam onaj (blender) ili kako se to već zove...zanima me dali je nutrinska vrijednost ista u kcal... ili je to nešto drugačije što tijelo ne može baš najbolje probaviti :D

Mett - to je ista zob, samo kaj ti svako zrno ima ovojnicu koju bi moraš skinuti prije sušenja - miksanja. Budući da mjesečno pojedeš 20 kg nakon čišćenja zobi bio bi preumoran za vježbanje, no zato bi ti prsti bili strašni Smile

Ček ček jel se mogu smiksati te ovojnice zajedno i pojesti? hoće mi nešto biti LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 12:12
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

e da i na 29kuna izgubit cca 100grama je nezamjetno :)

Ahaaa znači 100g od prilike gubiš? Po kili.. e to me zanimalo pa onda je isplativije
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 12:18
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by FitKralj FitKralj wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Pitanje... 

Jučer idem iz Osijeka kući... na Čepinskoj cesti ugledam tablu gdje piše prodajem..ječam ZOB kukuruz itdd...

E sad hahahaha... puno ljudi ovdje zna da jedem 15-20 kila mjesečno zobi XD Taj čovjek koji prodaje definitivno mislim da je isplativiji nego u trgovini..a domaći je uzgoj vjeriovatno... a predpostavljam da to nije zob...ona koju kupujemo zapakirana.... 

Mene zanima dali netko ili nešto više zna o tome..mislio sam kupiti..pa izmiksati to u sitne komadiće..imam onaj (blender) ili kako se to već zove...zanima me dali je nutrinska vrijednost ista u kcal... ili je to nešto drugačije što tijelo ne može baš najbolje probaviti :D

Mett - to je ista zob, samo kaj ti svako zrno ima ovojnicu koju bi moraš skinuti prije sušenja - miksanja. Budući da mjesečno pojedeš 20 kg nakon čišćenja zobi bio bi preumoran za vježbanje, no zato bi ti prsti bili strašni Smile

Ček ček jel se mogu smiksati te ovojnice zajedno i pojesti? hoće mi nešto biti LOL

od viška vlakana glava ne boli, eventualno želudac LOL
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 12:21
A dobro je 3-4 puta idem na dan....5-6 taman kao obroka LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 12:22
Originally posted by FitKralj FitKralj wrote:

Ovih dana lupam po konzervama sardina u Lidlu bile po nešto manje od 5 kn, jedete li vi konzerve ili samo svježu ribu?

Ja sam gledao u konzumu 8 kuna pola kile  papalina ... u njima imaš sve i više čak nego u pola kile piletine... a puno je jeftinije... "ledo"


Ne vjerujem tim konzervama
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 12:27
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

A dobro je 3-4 puta idem na dan....5-6 taman kao obroka LOL

fakat puno te zobi jedeš Smile, probava ti vjrojatno radi ko singerica
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 12:28
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ne vjerujem tim konzervama

ma znam istina je, no bar vidim da je riba Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 12:31
Originally posted by FitKralj FitKralj wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

A dobro je 3-4 puta idem na dan....5-6 taman kao obroka LOL

fakat puno te zobi jedeš Smile, probava ti vjrojatno radi ko singerica

hahahaha tako nekako... ma treba puno jesti ... :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 12:32
nakon GYM-kinih i tvojih uputa idem sa ruksakom u firmu npr. danas sam nosio krajac integralnog, salamu Cry, paradajz, dva kuhana jaja, dvije jabuke.

sa svijećom ću vas tražit ako vratim kile Wink LOL
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 12:40
hahahahah hahahahah drago mi je ovo čuti nemoj se sekirati ljudi se priviknu na tebe sa vremenom... ja sam čak imao privilkegije za pauze dok sam radio hahahaahha

Samo je majstor govorio ljudima ..."e sad če moj šegrt zamezit" hahah a ja kutije vadim piletine i riže .. ljudi prvo ne mogu prepoznati moje remek dijelo koje sam napravio.... pa me pitaju jel to jestivo hahah
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 13:54
Mett kolko u metrou moram kupiti jer nemam škrinju ili kako to zovete samo mali frižder koji služi samo za piletinu i posni, a ponekad za malo jaja xD

Edited by Zvonimir Brle - 12 Kolovoz 2014 at 13:54
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 585586587588589 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.