New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 584585586587588 607>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2014 at 14:13
10 kn kg? Kod nas nije :( kod nas je pre skupa a ne podnosim ju najbolje baš LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2014 at 16:30
Friške cijene iz Slavonske burze za ekstra djevičansku svinjsku mast. Al ak ti mast ne leži, možda ti genetika diktira suncokretovo ullje. Možda da složiš neku salatu... zauljeni kupus. Ima vlakna, ima minerala, ima vitamina a ima i energije.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2014 at 16:39
Da nisam nikada bio za masti ulja pretjerano ... no opet gledam po količini kalorija i jeftinoći da me izađe tokom mjeseca...

No ipak poslje posta sam uspio naći jeftine masti :D iz kikirikija i to šokantno jeftino... zna po 15 kuan kila biti nekada i manje na akciji :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2014 at 16:49
Nemoj pretjerivat  kikirikijem, 15,5g omega 6 na 100g sirovog kikirikija. A nije nikakav problem smazat vrećicu od 250-300g.  Morao bi pojesti brdo masne ribe da dovedeš to u ravnotežu.

Eto ti još jedna ideja za jeftinu zdravu namirnicu.... papaline i inćuni. Bogati proteinima i omega 3

1kg inćuna ima 1300kCal, 200g proteina i 50g masti (15g omega 3 i 1g omega 6)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2014 at 16:52
Na 150 sam XD 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2014 at 16:53
u 2 obroka misim po 75 nije puno ...ako gledaš da nisam imao drugog izvora masti :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2014 at 17:04
To i je problem ako nema drugog izvora masti. Omega 6 te baca van ravnoteže i potiče upalne procese. Ako ne možeš dovesti unos omege 3 i omege 6 u ravnotežu, onda je bolje izbjegavati višestruko nezasićene masne kiseline. Masne kiseline imaju vrlo raznolik utjecaj na metabolizam, možda čak i više nego različite vrste ugljikohidrata. Probaj napravit jedan  eksperiment da ti se unos masti primarno sastoji od masnih kiselina kratkog i srednjeg lanca.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2014 at 17:20
Pa evo ovako ću pa čemo vidjeti... meni je bitno da što jeftinije prođem..a kod mene ti je sve ne normalno haha...

Znam kolega par što samo orase jedu...jedan samo po maslinovom...i ono nema problema... no slažem se stime što pišeš...nisam baš pridonosio pažnje...davno sam o tome čitao...jer masti nisam ni konzumirao u zadnjih pola godine...a prošle godine sam pojeo 3500-4000 jaja u godinu dana skoro haha...nije mi bilo ništa... nadam se da ni sada neće :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2014 at 17:34
Jaja su zakon. Pogotovo ak su domaća iz dvorišta. Trebaš masti i HDL kolesterol za testosteron, a testosteron trebaš za rast.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2014 at 17:39
Bome jesu hihihi samo godinu dana svaki dan hahaha.. sada sam na kemijanoj piletini iz nizozemske brazila...i tako tih drugih zemalja...ova iz nizozemske kao da usoljenu gumu žvačem :/ Bože iz sela sam nestalo sve domaće :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2014 at 10:06
Pitanje... 

Jučer idem iz Osijeka kući... na Čepinskoj cesti ugledam tablu gdje piše prodajem..ječam ZOB kukuruz itdd...

E sad hahahaha... puno ljudi ovdje zna da jedem 15-20 kila mjesečno zobi XD Taj čovjek koji prodaje definitivno mislim da je isplativiji nego u trgovini..a domaći je uzgoj vjeriovatno... a predpostavljam da to nije zob...ona koju kupujemo zapakirana.... 

Mene zanima dali netko ili nešto više zna o tome..mislio sam kupiti..pa izmiksati to u sitne komadiće..imam onaj (blender) ili kako se to već zove...zanima me dali je nutrinska vrijednost ista u kcal... ili je to nešto drugačije što tijelo ne može baš najbolje probaviti :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 00:38
Mene zanima jel ima gdje prodavaonica Pivac u Zg-u koja ima piletinu kg/40 kn. Našao sam da ima na Črnomercu, al kad sam išao nigdje te njihove piletine. Pa ako netko zna gdje imaju samo oni svoju trgovinu ili gdje ima te piletine nek se javi Smile.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 08:34
Jel imaš metro u blizini? tamo ti je 34-36 kuna
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 09:37
šta je tako skupa kod vas?
hmmm ja uvijek kupujem pileća prsa (sa kostima) za 28-32kn kilo...
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 09:44
Koliko ti ostane mesa od tog kilograma :/(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 09:56
kupim za te pare najčešće dva pileća prsa i ostane mi od 800-900 ovisno o veličini prsa.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 584585586587588 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.