New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 558559560561562 607>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 12:37
ja sam neki dan napravila oko 2L domaceg sladoleda...posni, jaja (domaca),stevia i razno voce.. svi se ubijamo u tome LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 12:46
ma,to je mrak,to je zdravi sladoled!

ja žderem kupovni,svako ljeto me ulovi ludilo,a nisam trudna!!!
aaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhahahahahah
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 12:49
hehehe...ja, inace, obožavam sladoled... uopce ne biram okus...jednostavno ga obožavam i mogu pojest koliko god mi daš... u bilo koje doba godine... vani -15, snijeg do koljena... a ja u toploj sobici papam sladoled LOLLOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 12:54
ma,je i ja po zimi,jedem slatkac!!!
sad sam se sjetila da kad sam bila trudna zadnji,put,tj.treci,jela sam abnormalne kolicine sladoleda,doslovno nisam smjela proci pored slasticarne!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 13:23
Hej jel ima netko recept za sladoled dobio sam kilu banana imam posni sir ....jedino whey nemam...kako to tako smrznuti uopce ne kužim :( Baš sam blentav
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 14:30

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Hej jel ima netko recept za sladoled dobio sam kilu banana imam posni sir ....jedino whey nemam...kako to tako smrznuti uopce ne kužim :( Baš sam blentav

ja sam ovako radila.. ti si možeš smanjiti kolicine..

10 jaja

500g milbone

voce

stevija

2 cvrsta jogurta

Odvojila bjelanjak od žumanjka. Od bjelanjaka mikserom napravila cvrsti snijeg, žumanjke posebno izradila sa steviom, dodala sir, voce, jogurt i promiješala. U to rucno umiješala snijeg od bjelanjaka. Rasporedila u zdjelice i u škrinju na 2 sata.

Ako neceš raditi sa jajima, nego samo sir + voce, nemoj dugo držati u škrinji, jer ceš dobiti ledenu gromadu...bez okusa, mirisa i iceg drugog LOL Jaja daju da sladoled bude kremast Big smile

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 15:13
Ja stavim posni od milbone, whey od cokolade, jagode i steviu... to u frizider, i bude bome mljac..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 17:48
Zvuci mi fenomenalno...hvala ti :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 20:02
60min cardio na +35...sad sam otkrila sto znaci mucenje..

Sad sjedim na terasi..pijuckam whey sa hrpom leda.. i gledam ove graske sto se slijevaju hahah.. umirem xD
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 20:07

bravo mala!!!!
ja sam opet nekaj zbrljavila,jer umirem,ipak sam ja ozbiljna gospodja u ozbiljnim godinama
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 20:53
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

60min cardio na +35...sad sam otkrila sto znaci mucenje..

Sad sjedim na terasi..pijuckam whey sa hrpom leda.. i gledam ove graske sto se slijevaju hahah.. umirem xD



isto upravo odradila kardio 60 min doslovno se cjedim i kapam po podu:))
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 21:07
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

60min cardio na +35...sad sam otkrila sto znaci mucenje..

Sad sjedim na terasi..pijuckam whey sa hrpom leda.. i gledam ove graske sto se slijevaju hahah.. umirem xD



isto upravo odradila kardio 60 min doslovno se cjedim i kapam po podu:))


Sad ste mi dale motivacije.. idem na vijacu+boks vrecu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2013 at 12:00
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

60min cardio na +35...sad sam otkrila sto znaci mucenje..

Sad sjedim na terasi..pijuckam whey sa hrpom leda.. i gledam ove graske sto se slijevaju hahah.. umirem xD



isto upravo odradila kardio 60 min doslovno se cjedim i kapam po podu:))

Pa to je super:)
Sad ste mi dale motivacije.. idem na vijacu+boks vrecu..
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2013 at 12:04
Manijaci Thumbs Up Ja idem na roštiljanje i kotlovinu Tongue Kardijati cu cuvajuci necaka Wink

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2013 at 12:08
E dalila to ti se broji ko dva kardija:))
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2013 at 14:27
Danas je bilo bome kardia ....pola jedan na satu...a trgovine do 1 rade...:D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 558559560561562 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.