New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 555556557558559 607>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 22:42
Vjezbe snage jos nekako ide ali kardio je abnormalno tesko
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 00:12
Meni uopce ne smeta Smile Zapravo mi je ljeto najdraže doba za trening jer nas 20 ostane u gymu Big smile

Klimica je pa se lijepo da izdržat...a kardio mi je isto gušt radit - rucnik na bajk i šibaj :) I šetnjice....mi se znamo oko 8-9h ujutro zaletit negdje na djir blizu mora...dok još nije pakleno.

Ma sve se da kad te nešto gura iznutra...nema tu izgovora, samo malo usporiš ako treba...ali izgovora nema Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 07:10
E lako je kad si blizu moraTongue 
Ja sam opcenito u nekoj cudnoj fazi gdje nemam volje za ama baš ništa, stan mi je u totalnom kaosu (to mi se ne dešava inace) i što je najbolje ne smeta me. Doma ne stignem vježbat, s teretanom sam zakazala, zaredale se neke vrticke priredbe, pa vozi djecu tamo, vamo, pa sad idem na more na produženi vikend....
Spašava me cinjenica da stvarno pazim kaj jedem, osjecam se nekak lagano, a na moru cu malo mrdnut dupe, ako ništa budem plivala:)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 07:54
e,ja nemam klimu,samo ventilator ,pa je malo lakše.
isto,kardio,koma,vježbice neke odradim i crknem.
a,od teretane ništa.na kraju,jer sam odlucila da cu radije za doma još nešto kupiti,jer sinovi vježbaju,a nemam love da svima platim teretanu.
ovaj mjesec sam kupila girju od 8kg,iduca placa,nešto drugo i tak to!
sad planiram orbitrek,to me momentalno drži!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 09:28
Mislim da ti je isplativije uzet još jednu girju...
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 09:51
slažem se,to sam i mislila!
s obzirom da smo svi jaki ko bikovi,na iducoj placi narucujem girju od najmanje 20kg
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 10:35
jutros pijem kavu s kolegicom i vidim da me promatra!
pa kaže: " Znaš,mogla bi sad prestati vježbati,vide ti se mišici,pošteno si se zjacala"
ahahahhahahahahah
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 11:10
Meni nije baš u sobici ugodno bez icega haha :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 13:52
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

jutros pijem kavu s kolegicom i vidim da me promatra!
pa kaže: " Znaš,mogla bi sad prestati vježbati,vide ti se mišici,pošteno si se zjacala"
ahahahhahahahahah


aa... VRH!!! to je dobar kompliment..

I ja sam dobio u sub dobar kompliment od jedne cure.. "Davore, sta si tako smrsavio?? Si se poceo drogirat?"... hahahhahahhaha
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:07
najbolje je uvijek potvrditi,tak ja radim,onda svi ostanu u cudu i zašute!!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:11

pravljenje rucka...i kojih 100 palacinki... se racuna kao trening, jel da? Više sam se uznojila nego da sam trcala maraton Censored 

dišem na škrge i krepala sam Wacko

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:16
ko bu pojel to'lke palacinke??!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:37
Ne brini se ti za to..nestat ce u pola sata... imam spremnu ekipu... pola ih je sa sirom, pa zapeceno, nešto sa pekmezom i nešto sa nutellom LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:41
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Ne brini se ti za to..nestat ce u pola sata... imam spremnu ekipu... pola ih je sa sirom, pa zapeceno, nešto sa pekmezom i nešto sa nutellom LOL


Smrc... meni rodjendan uskoro, narucio mami neku light tortu od jagoda i posnog sira..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:47

ja sam za svoj rodjoš imala tortu u koju je išlo pola kile cokolade LOLLOL

al ono..moj rodj. je po zimi..pa odgovaraju te "teške" torte... najbolje još i da za rodj. pazim na svaku kcal LOL Pig

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:50
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Ne brini se ti za to..nestat ce u pola sata... imam spremnu ekipu... pola ih je sa sirom, pa zapeceno, nešto sa pekmezom i nešto sa nutellom LOL


stižemmmmmmmmmmmmmmm,ja cu sa sirom i nutelom!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 555556557558559 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.