New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 554555556557558 607>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 08:56
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Davore je stigla mackica doma?


Evo curice male.. kako se izlezava na mami :))




I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 09:32
Super slika
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 12:08
preslatka je
papa proteine?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 14:56


prekrasna je!!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 15:38
 slatka je :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 08:56
Ajme koje opuštanje!!!
Meni uskoro dolazi macic i jako mu se svi veselimo isto!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 15:24
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

preslatka je
papa proteine?


Ma luda je!!! ja se budim oko 6 30 jer idem na trcanje.. i onda je moram 20min mazit da je uspavam ponovno.. aaa... cijeli dan grebe :DD
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 15:41



Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

preslatka je  

papa proteine?


Ma luda je!!! ja se budim oko 6 30 jer idem na trcanje.. i onda je moram 20min mazit da je uspavam ponovno.. aaa... cijeli dan grebe :DD

how sweet..Big smile

uvijek sam govorila da se u velikim tijelima kriju naaaaaajvece maze... Big smile

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 18:17
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:



Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

preslatka je  

papa proteine?


Ma luda je!!! ja se budim oko 6 30 jer idem na trcanje.. i onda je moram 20min mazit da je uspavam ponovno.. aaa... cijeli dan grebe :DD

how sweet..Big smile

uvijek sam govorila da se u velikim tijelima kriju naaaaaajvece maze... Big smile



hahahaha... ma to je tako ispalo sad, eeee :PPP
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 18:45
to je kao da imaš malo dijete!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 22:48
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Davore je stigla mackica doma?


Evo curice male.. kako se izlezava na mami :))






Heart meni je samo ovo dovoljno da mi uljepša dan....najsladji su kad su mali ....ali i kad narastu malo, i dalje vidiš tu malu lopticu u njima...pogotovo kad nanaju, tu me moj Gizmac kupi u sekundi Smile

Kako je slatka Smile

A Davore, ti jesi maza, ne kaki LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 22:51
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ma luda je!!! ja se budim oko 6 30 jer idem na trcanje.. i onda je moram 20min mazit da je uspavam ponovno.. aaa... cijeli dan grebe :DD

how sweet..Big smile

uvijek sam govorila da se u velikim tijelima kriju naaaaaajvece maze... Big smile



hahahaha... ma to je tako ispalo sad, eeee :PPP

ma ne moraš se sad izvlaciti... skužila sam ja, što kroz poruke, što citajuci po forumu, da si ti zapravo milo dijete LOL Big smile

I uvijek se ta moja teorija pokazala tocnom... Big smile ono..izvana fraer..iznutra mali,slatki plišani  medo LOLLOL



Edited by Slavonka23 - 13 Lipanj 2013 at 22:52
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 23:13
Hehehe imam dojam da mislite da Davor ko neki razbijac izgleda Big smile ali u biti on i izgleda kao milo dijete Big smile

Dobar je Davoric, dobar...može on petljat koliko hoce..... ja samo cekam da nam najavi ženidbu....sa nekom crnokosom, starijom, i..šta smo ono još rekli Davore? LOLTongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 08:06
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Hehehe imam dojam da mislite da Davor ko neki razbijac izgleda Big smile ali u biti on i izgleda kao milo dijete Big smile

Dobar je Davoric, dobar...može on petljat koliko hoce..... ja samo cekam da nam najavi ženidbu....sa nekom crnokosom, starijom, i..šta smo ono još rekli Davore? LOLTongue


Opet sam u kombinaciji s njom :D

Joj mortus sam.. em sto mi macka spavala do 5 na vratu pa sam ukocen, em mi od 5 do 7 grize uho i bradu.. jeeva secem od umora.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 08:08
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ma luda je!!! ja se budim oko 6 30 jer idem na trcanje.. i onda je moram 20min mazit da je uspavam ponovno.. aaa... cijeli dan grebe :DD



how sweet..Big smile

uvijek sam govorila da se u velikim tijelima kriju naaaaaajvece maze... Big smile



hahahaha... ma to je tako ispalo sad, eeee :PPP


ma ne moraš se sad izvlaciti... skužila sam ja, što kroz poruke, što citajuci po forumu, da si ti zapravo milo dijete LOL Big smile

I uvijek se ta moja teorija pokazala tocnom... Big smile ono..izvana fraer..iznutra mali,slatki plišani  medo LOLLOL


<div id="_picTagger" title="Click to add picture to your gallery.">[URL=javascript:void%280%29;]<div style="width:100%; height:100%;][/URL]


Grubijan :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 21:54
ljudi,ne znam kak vi durate ove vrucine?!
ja sam spora ko ljenivac,jedva zbrljavim nekakav trening
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 554555556557558 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.