New Posts New Posts RSS Feed - Chat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chat

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 607>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 21:31
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

pa isa san minja t stavke da li trnirate u teretani stavija san da i u kojem fitness centru,stavija san da nema i kad san stavija gotovo i opet usa na to bili su opet stari podaci,proba san jos par puta ali uvik isto


Ta lista kod registracije nije osvježena, dodat cemo ove sve koje ste nabrojali u ovoj temi. Onda nece biti više problema. Hvala ti što si javio... 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 21:34
ma ok je to nego mislin tamo mi pise vjezbas li u fitness centru ja stavin DA i spremin a kad ponovo uden opet pise NE pa san tija vidik kako da to prominin
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 21:48
Budemo sredili to. Don't worry! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2009 at 20:25
Mogli bi pokrenuti mini raspravu NAJ clanka na fitness.com.hr portalu te NAJ rasprave na forumu u 2009. god. ... što kažete?

što vam se najviše svidjelo u 2009. ?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2009 at 22:56
Dobra ideja.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2009 at 09:31

 @zmaj

Imam isti problem kao i ti, tj. svaki put kad upišem svoj nick i pass izbaci me. Dakle, ne mogu se uopce logirati. Skontao sam naime da je to do mozille jer sam digao ovu zadnju verziju koja ocito ne podržava pamcenje podataka za takvu vrstu foruma. S drugim verzijama foruma, nemam problema na mozilli.

Trenutno koristim windows IE i tu nemam problema.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2010 at 01:44
Napišite što trenutacno radite... osim što ste s nama na FIT forumu.. 
Zanima me što ljudi sve rade dok su prisutni ovdje.. da ne bi bilo da jednom rukom tipkate, a drugom:
  • nabijate biceps
  • šaltate upravljacem televizor
  • jedete
  • listate novine
  • telefonirate
  • cistite ekran
  • vježbate podlakticu
  • krecite sobu
  • cešljate psa
  • radite sklekove na š ruci
  • kopate po papirima gdje su vam vaši programi i dnevnici
  • mjerite struk
  • tražite broj frenda za gym
  • popravljate si frizuru
Velik je izbor!
što trenutacno radite...?
Ekipa ima razne navike.. podijelimo ih.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2010 at 10:34
Baš ovi momenat?    

Pijem vodu

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2010 at 12:25

 A ja zeleni caj

i gledam tete na youtube kako treniraju da me motiviraju za današnji leg day :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2010 at 19:15
gledan tv
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 12:35
E pa to me zanima.. što volite raditi dok ste nam ovdje..
Sigurno netko ima neke neuobicajene navike...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 14:02
Ja još moram dodati da cesto dok sam na Fitu skocim do on-line rjecnika

Multitasking- Malo na Fitu a malo se prijevoda moram uhvatit- eh kad te sustignu rokovi ne znaš di ti je glava
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 14:30
Originally posted by Kate Kate wrote:

Ja još moram dodati da cesto dok sam na Fitu skocim do on-line rjecnika

Multitasking- Malo na Fitu a malo se prijevoda moram uhvatit- eh kad te sustignu rokovi ne znaš di ti je glava


Joj da, ti si strucnjak za engleski jezik. Koje su preporuke tvoje za najbolje nauciti koristiti jezik? Naime, ucio sam engleski valjda š2god., koristim ga aktivno, ali samo pišuci.. Rješenje je otici mjesec dana u New York ili London ili ?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 15:33
 Zoki mislim da je to najbolje rješenje  Tamo biš se morao naucit snalazit jer nemaš drugog izbora kad svi oko tebe pricaju engleski :) a još + toga i slušaš, upijaš te izraze...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2010 at 16:44
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Kate Kate wrote:

Ja još moram dodati da cesto dok sam na Fitu skocim do on-line rjecnika

Multitasking- Malo na Fitu a malo se prijevoda moram uhvatit- eh kad te sustignu rokovi ne znaš di ti je glava
Joj da, ti si strucnjak za engleski jezik. Koje su preporuke tvoje za najbolje nauciti koristiti jezik? Naime, ucio sam engleski valjda š2god., koristim ga aktivno, ali samo pišuci.. Rješenje je otici mjesec dana u New York ili London ili ?




Yes, yes, dobra ideja za otic van ako se ima para..


Ali, moram napomenuti da i mi ovdje u RH imamo jako jakih škola stranih jezika, idemo u korak sa strancima, sve više škola ima međunarodne certifikate tako da ti se vecina njih priznaje i u EU pa neš imat brige kad uđemo

Sve škole imaju razlicite stupnjeve a neke cak imaju i posebnu kategoriju BUSINESS ENGLISH.
Postoje i tzv. INDIVIDUALNI TEcAJEVI , nešto skuplji, ali barem ti se profac u potpunosti posveti.
Ako si u ZG-u, stvarno imaš veliki izbor.


I svakako bih preporucila što više citanja knjiga/casopisa/portala-internet stranica na stranom jeziku.


Također, ima kvalitetnih CD-ROmova za nabaviti.

Ali da, svaku priliku za otic van poželjno je iskoristiti

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2010 at 17:55
nadan se da cu iducu zimu otic misec -2 u skotsku i da cu tamo poboljsat svoj engleski,sad ga govorin onako prosjeno
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 607>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.