New Posts New Posts RSS Feed - Guza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Guza

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
jumok80 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumok80 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2009 at 00:13


O ukusima se ne raspravlja,,,
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2009 at 10:43
 ne mogu vjerovat da je ovaj post doživio 5 stranica
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2009 at 12:50
Originally posted by barbi barbi wrote:

neukusno raspravljati o ukusima,ok da mi nebi lega opet reko kak sam krivo neš napisala.
Ma daj ode ja s ovog foruma!!!!!!!!!!

"Odlazim, odlazim,
sa planete putujem,
putujem, putujem,
mjesecu se radujem.
Odlazim, odlazim,
sa planete putujem,
putujem, putujem,
mjesecu se radujem,
nikada se necu vratiti."
Back to Top
barbi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2009 at 21:15
neukusno raspravljati o ukusima,ok da mi nebi lega opet reko kak sam krivo neš napisala.
Ma daj ode ja s ovog foruma!!!!!!!!!!
Back to Top
barbi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2009 at 21:13
Daj ljudi vi ste svi malo cudni,ja napišem najobicnije svoje mišljenje i vi se svi hvatate toga koda sam vam rekla neznam kaj??A ti lega "skroz je neukusno raspravljati o neukusima",pa raspravljamo o guzicama i svako piše kaj hoce,kaj tebe muci,prestanite analizirat svaku moju rijec i zabavljaj te se.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2009 at 10:49
Originally posted by barbi barbi wrote:

molim objašnjenje ovog tvog odgovora thornofffaith,ne kužim u cemu je tvoj problem da tak odgovaraš?????


Nemoj se obazirati na zajebancije...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2009 at 00:24
Originally posted by barbi barbi wrote:

molim objašnjenje ovog tvog odgovora thornofffaith,ne kužim u cemu je tvoj problem da tak odgovaraš?????

Barbi


Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2009 at 23:53
 
Originally posted by barbi barbi wrote:

molim objašnjenje ovog tvog odgovora thornofffaith,ne kužim u cemu je tvoj problem da tak odgovaraš?????


ma muška




molim te, kao prvo kako si složila post takav si odgovor i dobila, a kao drugo - skroz je neukusno raspravljati o ukusima!
Back to Top
barbi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2009 at 21:06
molim objašnjenje ovog tvog odgovora thornofffaith,ne kužim u cemu je tvoj problem da tak odgovaraš?????
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2009 at 10:56
Originally posted by barbi barbi wrote:

Moje skromno mišljenje,meni su najljepše malo vece guzice,ali naravno cvrste(kao beyonce naprimjer).Nema mi ništa gore nego vidjet ženu koja nema guzice ili je ima al izgleda kao u š2-godišnjeg djeteta.




Back to Top
barbi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2009 at 21:01
Moje skromno mišljenje,meni su najljepše malo vece guzice,ali naravno cvrste(kao beyonce naprimjer).Nema mi ništa gore nego vidjet ženu koja nema guzice ili je ima al izgleda kao u š2-godišnjeg djeteta.
Back to Top
Allegra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Allegra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2009 at 14:41
  cvrsta guza, velicina- zlatna sredina .... ima iznimaka, dakle fotka je potrebna za konkretnije
Sunce hvala ti ąto si izaąlo za mene, sunce obećajem misli su mi pozitivne! =)
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2009 at 19:15
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Teja Teja wrote:

Imam jedno pitanje !.. što vi mislite što je bolje manja ali cvršca guza ili velika ali mlitava ?

Stavi sliku pa da damo mišljenje

slazem se s time stavi sliku pa da vidimo
Back to Top
Misyka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Misyka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2009 at 14:38
Totalno ste sisli sa teme!
Ja jednostavno nisam mogla da odem na forum a da ne kazem kakve guze (kod muskaraca) najvise volim!
ONE SREDNJE A CVRSTE!
inace one male su i nepostojece
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2009 at 18:51
Originally posted by Lega Lega wrote:

uvjerljivo najjaca top shop sprava su mi bile one tajice za mršavljenje

u reklami sa cilim i nasmiješenim ženama na pragu menopauze, ako se ne varam


Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2009 at 17:45
  Ja sam mislio da one majice koje sadrže kofein u sebi zaista tope mast...

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.