New Posts New Posts RSS Feed - Podizanje muških sisa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Podizanje muških sisa

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 14>
Author
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2019 at 19:24
Moram se naučiti jesti😊,po želucu nisam nikad gladan,kava i cigarete koju moram rješiti što prije kavu.Predloži mi večeru a da se ne dižem po noći to je moj veliki problem.Mislio sam palentu,malo pancete i chia puding.Problem je najveći kad normalno jedem.Večera jer me budi.gire sam sve opisao
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2019 at 19:43
Novak, napisala sam ti. Ja bi osobno tu palentu pojela klasično, dakle s nekim sirom i jogurtom, pa pomiješala chiu ako ti paše takva kombinacija, i salatu, ili čak s nekim mesom uz salatu obzirom da si imao jutros dosta mliječnog šećera. Ovako kako si ti složio(palenta i panceta) imaš UH+M, a jako malo proteina i ništa vlakana. Ako uzmeš neki sir ili meso uz palentu, imat ćeš proteine iz mesa, i UH iz palente(nešto jednostavnije, ali nema veze), vlakna iz salate, i masti iz ulja salatnog ili masnijeg mesa ili chie, ovisi šta uzmeš. Nakon toga pričekaj malo, pa vidi treba li ti još. Pij vode i jedi polako. Pa ako ti nakon 20 minuta treba još nešto, ti uzmi.
Ovo su moji prijedlozi. A šta ti voliš? Da sad možeš bilo kakvu večeru pojesti, šta bi pojeo?
Budi te jer ti je očito malo, a kad ne jedeš si se naučio ignorirati glad ili pojedeš jako puno zobenih pa te sve skupa napuše. Koliko bude tih zobenih i jogurta kad si samo na njima
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2019 at 19:53
Da mogu ne bih ništa ali ne diže mi se po noći i napuhuje još više.Zobene su sa vodom po 100 grama mjera.pohodi po noći su sa mlijekom ili kefirom.Napravit ću palente,junetine i chia😊.Još malo moram ići leći i bioritam mi je poremećen.U 4:30 se dizati je bolesno,dobro svski drugi tjedan.Da to ću pojesti i ako se probudim znam da je od lijekova.Kad bi se ova voda trebala povući?
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2019 at 20:00
Novak, nisi napisao kad pojedeš tu večeru, i kad ideš spavati, što piješ uz ili nakon večere, koje začine koristiš, itd... Sve to može utjecati na preuranjenu glad. Ako sam dobro primijetio, voće baš ne spominješ? Od čovjeka koji se izgladnjivao, ti pojedeš 2 pljeskavice za ručak... Cure te savjetuju, i u tvom prethodnom forumu, ti čitaš sa pola oka kao što je gymka rekla. Toliko se držiš zobenih da ću te zvati zobeni44, ni moj komentar očito nisi shvatio ili pročitao. U tvom stanju treniraš 2 put dnevno i još bi i kardio isti dan? Na što liče ti treninzi kad netko sa tvojom jakosti i stanjem od poštenog treninga se ne bi mogao regenerirati ni za 2 dana? Po nekim izjavama mi se čini da 10 pravilnih sklekova ne možeš napraviti ( zaključujem iz težine koju dižeš) Ti zafrkavaš ili...
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2019 at 20:00
I meni je slično poremećen. Ustajem svako jutro najkasnije u 7. Ako je 8 znači da sam krepana. Pojedi za sad to i vidi kako će ti sjesti, ako ti bude trebalo, kreni po još. I uzmi neku salatu uz to, bit ćeš sitiji. Reci mi, često jedeš palentu? Kako ti ona sjedne? Jesi gladan nakon nje? I šta radiš prije spavanja obično? Jesi uvijek na kompu ili uzmeš nešto i čitati, ili bilo šta da se opustiš? Kad ti osjetiš tu glad? Jel legneš gladan ili se samo probudiš gladan po noći?

Edited by Justanyone - 25 Rujan 2019 at 20:03
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2019 at 20:03
@justa..., ako te ozbiljno zanima to što učiš,tj i više od toga, i dobra si sa engleskim, mogu ti dati neku sveučilišnu literaturu na teme, javi se u inbox ako te zanima.
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2019 at 20:16
@justan..., vidjeh da si spominjala grahorice i proteine u komentu, pa nevezano za temu, sorry novak, evo zanimljivog i zabavnog predavanja stanford director of nutrition studies https://www.youtube.com/watch?v=4G0rlkhnq1M

Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2019 at 20:19
Iver ja se učim i čitam sve a tek sada sam počeo shvačati jer mi od gladi nije radio mozak.Ipak sam te počeo slušati pa sam jučer uz pomoć tipa koji se kuži ali sam ganjao veću progresiju više ponavljanja i danas sve osjetim.Da pojeo sam dvije pljeskavice,na silu ali sam ih pojeo.Teško mi je palo ali učim se.Nije špica mjesecima imati simptome kalorijskog deficita.Kakva dva treninga dnevno rekao sam da sam jučer imao dobar trening ali danas sam mislio na kardio ali me ubilo,nadam se da ću sutra biti spreman za trening.Zobeni44😊,zobene su iz Lidla.Večeram oko 7,a kad radim ujutro koram leć do 22.Da istina je ne mogu 10 pravih sklekova napravit ali ću ih moć napravit.Sad radim na trx.Novi početak.
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2019 at 20:24
Voće istina Bog moram ubacit ali učim se,samo banane jedem.Id začina malo soli i papra.Iver nisam bio koncentriran od gladi ali kao što sam rekao Novi Početak.A kada stignem ovaj vikend ću sve na sito pročitati.Pijem samo vodu
Back to Top
Novak-44 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novak-44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2019 at 20:28
Probudim se gladan,slušam radio drame za opuštanje😊
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 00:23
Novak, moje zadnje pitanje jer idem na put. Prvo, budjenje po noći može biti posljedica i stresa, da li ti se to i prije dogadjalo? Drugo, jesi li siguran baš da si gladan, ili možda osjećaš neku bol u želucu koja se smanji kad pojedeš nešto? Pitam jer nakon tvog mučenja mogu biti razni problemi, možda i čir ili erozija duodenuma, gušteraća, ili xxx,što kod nekih uzrokuje bol po noći ili ujutro i smanji se kad pojedemo nešto. Dodatno, rekao si da si pušač, da li nakon večere zapališ i popiješ kavu ili nešto osim vode? Naime, tijelo zna različito reagirati u razno doba dana na istu namirnicu. Isto tako, kod nekih ljudi-stanja ako možda više pušiš od večere do spavanja, može iritirati želudac. Banana je baš kalorijska bomba, pa ti preporučam jabuku. Stavi u hladnjak kuhano jaje, šnitu šunke, pa ako si baš gladan pojedi zalogaj toga po noći umjesto zobenih. Prepuštam te djevojkama.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 09:25

Rijeka da, zazvonilo mi na Radniku Opatija Wink

Ako ti nije problem reći, u koji gym ideš? Možeš i u inbox.

Novak, spomenuo si već par puta kortizol, a bome i meni se općenito ti stresni hormoni motaju po glavi pa tako i adrenalin koji uskače u pomoć kad kortizol ode kvragu. Nizak šećer u krvi zajedno sa neravnotežom tih stresnih hormona lako mogu biti uzrok tom tvom buđenju i traženju šećera. Tijelo moguće nije sposobno omogućiti ti šećer iz vlastitih izvora pa te budi da mu ih nadoknadiš.

Jedno od mogućih rješenja je da pokušaš još nakon večere, netom prije spavanja pojesti jedan lagani snack od proteina, vlakana i nešto malo šećera ili škroba, čak može i jabuka. Možda bi čak i sam jogurt tu bio dovoljan jer ima sve u nekoj mjeri. Dakle, do 100g svježeg sira ili 2 dcl jogurta, sa pola jabuke i do 5-10 badema npr. Ili ako kasno večeraš, neka ti to bude zadnji obrok ali nemoj da ti ta večera bude samo proteinska. Slobodno si ubaci nešto od ugljikohidrata, Justaynone ti je napisala neke primjere. Nemoj se bojati UH-a navečer, jedem ih ja svaki dan bez obzira na trening pa se ne mičem sa 57 kg.

Pokušaj s tim večeras pa se javi kako je prošlo.

Jesi li kad provjeravao te stresne hormone, imaš li kakve nalaze vezane za to? I kakva ti je štitnjača? Na onome linku di si stavio nalaz vidim samo nazive hormona ali ne i vrijednosti Smile

Ne želim se ovdje igrati KBC-a ali po svemu što pišeš lako moguće da postoje neke smetnje u radu nadbubrežne žlijezde koje onda vuku probleme u ostalim dijelovima. Djeluješ mi jako rastreseno, i to već kroz duži vremenski period što je negdje moralo ostaviti posljedice, zajedno sa lijekovima koje uzimaš. Imaš jednu povijest koju treba jako pomno uzeti u obzir pri slaganju programa. Pogotovo što se tiče poremećaja u prehrani, treba te reprogramirati i povezati sa hranom na zdravi način.

Reci mi, kako inače zaspiš kada normalno legneš - imaš li problema sa time ili zaspiš brzo ali ti je samo buđenje problem? I kako zaspiš poslije tog dizanja, lako ili imaš problema nastaviti sa spavanjem?

Koliko kava popiješ tokom dana i koliko cigareta rješiš?






Edited by Gym_girl - 26 Rujan 2019 at 09:30
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 09:40
Originally posted by Justanyone Justanyone wrote:

 Nužda me prisilila "upisati" PBF i tek ovaj "semestar" "spremati" kemiju, matematiku i osnove biokemije (Lehninger <3.<3) da kasnije mogu učiti o prehrani i ako Bog da na zimu upisati tečaj.
 

StarThumbs Up Zaakon! Koji tečaj misliš upisati? Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 09:45
Na Magistri, na zimu kad frenda spremim za majstorski ispit. A meni taman da pohvatam svu silu kemije xD.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 09:52

Za nutricionista ili za trenera? Pretpostavljam ovo prvo, pa ako da dat ću ti neke smjernice, šta da od njih NE očekuješ LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2019 at 10:13
Hahahaha, za nutricionista, da. Nešto mi govori da od mene NIKADA trenera *cough*motorika*cough* xD. Svaka pomoć je dobrodošla, čak se i Iver ponudio dati nešto literature *feels loved* Makar pretpostavljam da će mi dati samo osnove i ništa o tome kako raditi s ljudima? Nešto tako si mi već i pisala, obzirom da meni treba dobra godina dana od toga da mi nešto padne na pamet do stvarne realizacije. *facepalm*. Ali možda to i nije tako loša stvar. xD.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.