New Posts New Posts RSS Feed - Upoznavanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Upoznavanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 26>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2018 at 09:38

Odlično, našla si sama svoje mjerilo i to je to!

Što se aktivnost tiče, zašto ne biš prvo počela sa što više običnog kretanja, brzog hodanja i tome slično? Pa onda malo ubacila neki bodyweight trening pomalo, neke lagane homemade kućne kružne treninge ako se nemaš namjeru negdje upisati...

Bademovo mlijeko - Alpro, unsweetened, gdje god ga nađem :)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2018 at 09:39

Inače, pilates izgleda lagano ali....iznenadiš se
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2018 at 09:43
Brašna bez daljnjega u Tvornici zdrave hrane. Meni najjeftinije, a sad su još otvorili i poslovnicu na trgu pa mi je bliže nego na Vrbanima. Imaju tamo i bademovo, zobeno... mlijeko, ali ja takve stvari ne kupujem, već sam jednostavno izbacila sva mlijeka. A za vježbanje... kužim te skroz, voliš osjećaj da si nešto napravila, iako pilates sam po sebi može biti dosta zahtjevan, a veliki je naglasak na mišiće trupa tu, što svima nama sa sjedilačkim poslovima itekako treba. Tako da definitivno nije za odbaciti.
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2018 at 09:56
Ok,proucit cu malo taj pilates!Ali zasad me vise privlaci brzo hodanje!To mogu prije nego po djecu odem u skolu....Malu u kolica i ko da me vrag goni Evo s time cu zapoceti dok vrijeme dopusta!Ujutro i popodne...
Before 68 After 86
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2018 at 09:56
Od sutra pocinjem!!!!!Pod obavezno!
Before 68 After 86
Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2018 at 10:02
Originally posted by zmajcek68 zmajcek68 wrote:

Ok,proucit cu malo taj pilates!Ali zasad me vise privlaci brzo hodanje!To mogu prije nego po djecu odem u skolu....Malu u kolica i ko da me vrag goni Evo s time cu zapoceti dok vrijeme dopusta!Ujutro i popodne...
Genijalno, mislim da ce ovo biti vrlo vrijedan dodatak, na nesto tako sam mislila! A sto se tice zapisivanja, ako nisam napisala - i mislila sam da je ovo pisanje tu ukljuceno hihihihihi!
Inace ja kombiniram ta mlijeka. Cesto isto to alpro unsweetend. Znam da bi bilo bolje napraviti svoje ali to je jedna od rijetkih stvari koje kupim i ne pada mi na pamet jos i to raditi. Uglavnom da se i vlastito napraviti ako ne nadjes neko koje ti odgovara.
Ja uz to bademovo cesto uzmem i ljesnjak ili kokos, oni su mi dosta ok. I ta ta alpro mlijeka uvijek pecam akcije pa kupim na veliko jer dosta dugo mogu stajati.Bas je prosli tjedan bila u Konzuma, bude to svako malo. Tako da isprobaj okuse, i onda pecaj akcije, budu do 40% u Konzumu, Kauflandu, Sparu...
Uz to, uzimam i neko zobeno u Tvornici zdrave hrane za 9 il i10 kn.. pa tako, svasta rotiram. I svi su oko 30ak kcal/100g i malo su vodenasti, ali meni to ionako odgovara jer idu s wheyem ili necim. Trenutni favorit mi je ljesnjak. 


Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2018 at 10:11
E,dobro da si mi rekla za akcije!Malo cu pratit to sad....Jer imam feeling da ih nikad ne vidim na akcijama..Haha
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2018 at 10:24

Uuu kako ne, i to su dosta često na akcijama, bili su i u Lidlu pred koji mjesec
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2018 at 12:15
Moja prva setnja odradjena!Sat vremena brzog hoda plus cca 45 min normalnog!Skinula aplikaciju Pedometar!Ne znam koliko je tocno!Mozda je okvirno...Prema tome ispada da sam presla 5.5 km,preko 7000 koraka,i izgubila 380 kalorija!Mozda i jesam.. No bez obzira na to,super je osjecaj!Bas mi je to trebalo!!!!Mir u tijelu,mir u glavi....Nastavljamo u revijalnom tonu!
Before 68 After 86
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2018 at 14:06
Super :). Imam je i ja, dobra je aplikacija, samo se nemoj baš skroz pouzdati u te kalkulatore, mogu fulati i za 20%. Sljedeći tjedan, recimo, probaj malo povećati i tako dok ne dođeš do cca 10-12k. E to će onda već biti rekreacija :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2018 at 14:09

Svaka čast, that's the spirit! Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2018 at 14:58
i ja odmah se pridruzujem bodrenju, jer mislim da je to izvrsno! i jedini pravi nacin :) gradimo tijelo i psihu, ali onda treba ih i koristiti... super, super, super! Thumbs Up
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2018 at 17:05
Hvala,cure,zakon ste!I prava podrska!!!
Before 68 After 86
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2018 at 17:09
Planiram jos do kraja tjedna kao i danas,po sat vremena,a onda cu pove ati na sat i pol....Itd,itd...Mislim da ce to moci biti samo ujutro,rijetko kad popodne!!Muz evo jos nije dosao,ne znam kad ce,a ne mogu velike same tako ostavit!Tako da cu ujutro to odradit dok su oni u skoli!,a popodne ionako izlazim s malom na sat i pol,dva,kako kada!To je s njom lagana setnja,al ipak nekakva aktivnost!
Before 68 After 86
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2018 at 17:10
Vezano uz brasna...Ako ste probale vise vrsta koje bi preporucile za palacinke npr?Ako ih radite..
Before 68 After 86
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2018 at 08:22
Ako hoćeš klasične, onda najbolje zobeno brašno. Ja kokosovo koristim za sve ostalo, ali palačinke s njim su uvijek više kaiser schmarn
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.