New Posts New Posts RSS Feed - Upoznavanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Upoznavanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 1819202122 26>
Author
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2018 at 12:44
Before 68 After 86
Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2018 at 08:34
Zmajcek, gdje si nestala? Shocked
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2018 at 09:58
Tu sam,tu sam...Emotivnog raspolozenja prisutnog u svim bojama;nekad vidim zuto,nekad sve crno!Muz mi vise odmaze nego pomaze!A izbjegavam pogled u ogledalo;napuhnuta sam ko zaba!

No,ajd,bit ce bolje do kraja tjedna!
Before 68 After 86
Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2018 at 10:10
Da, to je taj jesensko PMS-ovski pogled na stvari, kad bi samo dekicu, cips, kutiju sladoleda i tisinu za sve osim zvukova neke romanticne komedije ahahahaha :D ali no-no, to nikud ne vodi!

Ma samo strpljivo odbrojiti dane, kad je vremenski ograniceno, ide lakse. A muz - uopce ne sumnjam :D

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2018 at 10:15
Ahahahah...Da,da...Bas to!Dekica,krevet,tv i da nema nikog...Hahahah
Ili u mom slucaju,knjiga!U trudnoci sam puno citala pa sam se znala zezat da moram namirit i ovo sta necu stic dok je beba mala!
Krivo sam napisala!Do sredine tjedna bih se trebala unormalit!
Before 68 After 86
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2018 at 10:23
Svima nam je tako, izgleda. Sivilo radi svoje. Polako. Pod dekicu, uzmi zeleni čaj, i opusti se. Ne si nabijati kortizol, loše je za salo i vodu.    A nakon toga punom parom naprijed.
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2018 at 10:28
Joooj,nemoj ni spominjat to sivilo!Kad ce sunce???Haha..

Ne odgovara mi zeleni caj!Vrti mi se kad ga popijem pa sam prestala!Imam vocnih doma,ali nekad znam i uzet bijeli caj!Taj mi je ono,comfort food!

Imam u planu Apple crumble,ali bez vanilija sladoleda!Zdravu verziju,pronasla tu na receptima!
Before 68 After 86
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2018 at 10:29
Ja sam radila sladoled. Eeeeeee... bijeli i crni onda tebi odgovaraju. Deri po tome, zeleni, pogotovo dosta njega, zna izazvati osjećaj sličan hipoglikemiji.
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2018 at 10:32
Radila si slatkac???Super!To cu vjerojatno isprobati!

Mozda sam ga ja uzela previse!U biti vjerojatno,al kako to nije prestajalo nakon par dana,odustala sam!A crni jos nisam uzela,budem za probu!


Idem se pokrent po stanu!Naci cu energiju negdje putem!
Before 68 After 86
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2018 at 10:39
Yep, imam aparat, pa sam radila. Polako. xD. Nekad je ok i samo se izležavati.
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2018 at 21:30
Hej,cure!I've been thinking....Za ovo ruzno vrijeme,kad necu moci izaci van,mislila sam preskakati vijacu!Nasla sam tu super clanak ,bas za pocetnike!To mogu u stanu,dan po dan,dok se ne ufuram kako treba!!A i dok mala spava mogu skakutati!Uzasava me pomisao da se nista ne krecem,moram nesto vjezbat!

Apple crumble je mnogo fin,super sjeo nakon rucka!Ali zato nema vecere!Mozda jogurt..
Before 68 After 86
Back to Top
andrear1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2016
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrear1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2018 at 23:46
Ako želiš nešto za kretanje imaš na youtubu walk with leslie, gdje ona pokazuje jednostavne pokrete i hoda 1,2,3,5 milja. A imaš i raznih video vježbi
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2018 at 00:17
Hej,puno hvala!Nisam znala za ovo!A mislila sam da sam sve zivo proguglala...Hahah..Ne cini mi se lose!U svakom slucaju ,super za kisne dane!

Jesi ti mozda hodala s njom?Citala sam iskustva,uglavnom su pozitivna!Samo me znam kolko je njihova "one mile" nasih metara!

Al svidja mi se jako jer je jednostavno i zbilja se kreces!Ak si citala moju temu,nisam bas za vjezbanje!Brzo me ukoci Davno je bio tjelesni u skoli!Hahah
Before 68 After 86
Back to Top
andrear1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2016
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrear1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2018 at 10:16
Ja ponekad hodam s njom i odradim neke vježbe snage, ja ne trebam smršaviti pa mi ovo odgovara za rekreaciju dok djeca spavaju.
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2018 at 23:44
Pozdrav!Evo me ,dosla sam na ispovjed!Nisam dugo pa da izadjem iz rutine!Zadnjih par dana mi je bilo uzasno tesko!Psihicki!Nema sto nisam prosla!Bijes,nervoza,naleti energije,euforija,tuga,sjeta,bila sam u par navrata i na rubu suza!Izmucilo me toliko da sam bila i fizicki umorna,osjecala sam se ko ispuhani balon!Ujutro sam se budila umorna,a nema mi goreg!Brljala sam sa hranom,ne po cjele dane i svaki obrok nego tu i tamo!Nit mi se jeo junk nit mi se jelo sta inace jedem...Pa sam se prisilila da jedem ipak!Ne mogu napisat tocno sta i kako jer mi je sve i izmaglici!Mislim da me i tlak gohvatio (pretpostavljam samo) jer mi se jucer ujutro vrtilo!No,ne zelim dalje o tome jer je proslo i sad je mir!Za pocetak u glavi...Danas je klopa bila ok!Bili smo vani od 11 popodne do 18!Jutro zobena,popodne 2 kriske pizze (jer smo bili vani,neplanirano ostali tako dugo) i navecer uzela jogurt+ musli!

Ovaj tjedan planiram sto vise aktivnosti!Sto doma,sto vani...I moram opet zapisivati hranu jer nisam i nekak sam se sva pogubila!Ne da ne znam sta jesti nego mi je bolje kad vidim zapisano sta sam pojela!


Pitanje za vas znalce...Ako ujutro puno hodam plus aktivnosti doma,kad mi je vrijeme uzine ja sam glaaaaadna ko pas!Bila sam (u cetvrtak,2 sata setala) uzela punu zdjelicu mjesane salate sa dimljenim svjezim sirom+bio kroasan (razeni,jeo mi se pa sam kupila,malo za promjenu od krekera)I toga je fakat bilo puno,ali nisam se nikak mogla smirit!Htjela sam jos i jos..Pa uzela kavu nakon toga sa par onih Grancereale keksica pa isla po jabuku..Pa popizdila i rekla dosta!Dorucak mi je bio normalan taj dan!;zasitan sa UH i mastima i proteinima!Ovako se cesto osjecam ako sam bila bas ful aktivna no nisam se nikad sjetila pitat!Ili navecer npr;da izadjem s malom setati oko zgrade od 17-19 isto bi mi se desilo!Da li ima koji obrok,a da je manji i zasitan?Ne tipa obog sta sam nabrojala jer je toga fakat bilo puno!
Before 68 After 86
Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2018 at 23:51
Zaboravih..2 sata bez stajanja!Mala zaspala nakon sat vremena setnjeni ja samo nastavila dok se nije probudila!
Before 68 After 86
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1819202122 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.