New Posts New Posts RSS Feed - Upoznavanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Upoznavanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 242526
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2018 at 10:30
 
Hello zmajček, dobrodošla! Wink

Hmmm sreća da pms ne traje cijeli mjesec Cool paaa se odmaknimo malo od te naše kritične faze u mjesecu i pokušajmo vidjeti šta se može napraviti u ovim drugim, "normalnim" danima Smile

Najprije moram reći da je prihvaćanje trenutne situacije prvi korak prema promjenama. Tako je kako je i ajmo sada krenuti od toga! Ništa strašno i za sve postoji rješenje, samo se treba malo strpiti i uložiti malo truda - rezultat toga vrijedi Wink

Možemo li prvo definirati to "jedem puno"? Svatko od nas nekako ima neko svoje viđenje toga puno pa bih voljela znati kako to na dnevnoj bazi kod tebe izgleda zmajčice Embarrassed

I ideja za kolače - možeš razmisliti da se prebaciš na zdravije verzije pa da i dalje uživaš u rađenju slastica, ali sa nešto manje grižnje savjesti i više benefita za svih Wink








"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2018 at 00:17
Bok svima!Zovite me Zmajcek!Imam 33 godine,troje djece i 86 kila!Trebam 68!Jedem sve i svasta,u pms-u cim se probudim trazim slatko!Nazalost!Kad prodje pms,normalna sam!Oduvijek sam bila taman,ni premrsava ni predebela!Jela sam puno,odnosno,kolicinski pojedem puno!Ponekad za ruckom vise od muza!Pocela sam se debljat prije jedno 4-5 godina!Promjenila sam posao i vise uopce nisam bila pod stresom!I tada su se kile pocele penjat gore!U trecu trudnocu usla sam sa 10 kg viska,plus jos 20 u trudnoci!Visak mi je u trbuhu,na struku,ruke..A noge ko cackalice!Beba mi ima 15 mjeseci i nemam priliku za teretanu!A doma se na vjezbanje ne mogu natjerat!Inace sam domacica!Vise sam puta pokusala promjenit prehranu,ali nije uspjelo!Jedem nezdravo,slatkise naravno,i sve sta ne treba!Ako sam iznimno dobre volje razmisljam koji kolac napraviti!Ako sam depresivna jedem slatko!Vrtim se u krug vec mjesecima....Ne znam otkud poceti!Tesko mi je prihvatit sebe takvu jer sam oduvijek bila ,recimo ,fit!Haha...Imam 177 cm!I previse kila ocito..A kad pocnem jest ne znam stat!Jedem polako,ali veliku kolicinu!
Before 68 After 86
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 242526
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.