New Posts New Posts RSS Feed - Kutak za tete u srednjim godinama
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kutak za tete u srednjim godinama

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2018 at 15:48
Pred godinu dana glukoza natašte je bila 7.3.Uvijek je bila na gornjoj granici, jer sam u trudnoći imala trudnički dijabetes, a kad sam napravila OGTT test ne znam točno rezultat, samo znam da se doktorica uhvatila za glavu i dala mi gluformin.
Kilice se skupljaju duže vremena, par godina sigurno... Ne očekujem brzopotezno rješenje, emotivni sam noćni izjelica , treba sredit i glavu i tijelo. Vjerujući u kratko i brzo rješenje, lamatajući bezveznim vježbama po kući ozlijedila sam si rame. Bravo ja!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2018 at 15:26

Kad je dijagnosticiran povišeni šećer, kolika je bila vrijednost? I jesu li tablete bile prvo na što se išlo, bez u promjene u prehrani itd? Postoje li još neki zdravstveni problemi uz to?

Koliko dugo se te kilice skupljaju, koji je to vremenski period, duži ili?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2018 at 14:08
Slična situacija kao i sa debelom frendicom. Uvijek sam se vrtila oko 58 do 63kg, jedino u trudnoći dobila ali i skinula. I sad, sin već pubertetlija ja na pragu 50ih, a vaga samo sve više pokazuje. Sad već preko 70kg. Pa sa svojih 165 cm izgledam ko krafna. Većina kg u gornjem dijelu tijela, šlauf ko da imam kolut za plivanje, povišeni šećer... pijem gluformin navečer
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2018 at 12:35

Dobrodošla Ella, slušamo priču Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
EllaRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2018
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2018 at 02:57
Ma eto mene... Nova ovdje, 46g,promjene itekako potrebne :)
Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2018 at 16:10
Ajme, ovdje samo mladi, ha? :) Nema veze, neću se dati otjerati :-)
Back to Top
debela_frendica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2018
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debela_frendica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2018 at 11:15
Jel ima tko ovdje u dobi 40 do 50 godin, da se malo zezamo?

Nije da ne volim mladje cure, ali njihovi problemi s kilama i visecom kozom, ipak nisu usporedivi s onim sto dodje poslije pa otvaram ovu temu kao jednu malu oazu gospodja u najboljim godinama.

Mozemo poceti s predstavljanjem i time od kad ste na ovom forumu i zasto?

Ja sam se registrirala jutros, zato sto je neka klinka jučer prolazeći cestom rekla svojoj mami - misleći pritom na mene - gle debelu, a još jede sladoled!

Znamo da su djeca obično jedina iskrena :-) pa me to pogodilo, a maloj sam rekla nek se srami :-) Ne znam jel to bilo pedagoški, ali nije me ni briga :-) Njezin komentar mi je došao kao as na desetku :-) jer sam shvatila sam opet previše nabujala i da treba to riješiti, jednom za uvijek.

Cilj mi je da na svoj 45-ti rodjendan izgledam bolje nago na 30-ti :-) Nemam pojma kako ću to postići, ali naći ću način :-) Oprostite na izrazu, dokurčilo mi više! Sve! I pos'o i kuća i birtija! :-)

Edited by debela_frendica - 27 Svibanj 2018 at 11:18
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.