New Posts New Posts RSS Feed - Napredak u teretani
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Napredak u teretani

 Post Reply Post Reply
Author
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Napredak u teretani
    Posted: 01 Ožujak 2018 at 11:22
Čučnjeva i pretklona? Misliš mrtvo dizanje možda? Mislim da jest normalno, ali ipak ću pitati... koje vježbe radiš, koliko često treniraš, kako izgleda taj program? Zašto push/pull/legs ako si početnik? Jesi prošla opću pripremu? (Nekakav fullbody, ali više možda na spravama, dok učiš čučanj, bench...) Radiš li s nekim, je li ti netko pokazao kako se izvode sve vježbe koje radiš?
Back to Top
PrincessKenny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2017
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PrincessKenny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2018 at 11:00
Pozdrav! Imam jedno kratko pitanje, krenula sam u teretanu prije mjesec-mjesec i pol dana i zbilja odradim trening kako treba i u svakoj seriji dižem svoj maksimum, ali nakon mjesec i pol još uvijek dižem istu kilažu i ne osjećam da postajem snažnija, zanima me je li normalno da je napredak toliko spor (pogotovo za početnike) ili radim nešto krivo? imam klasičan push/pull/legs split i za svaku mišićnu grupu odradim 2 vježbe, također radim višezglobne vježbe poput čučnjeva i pretklona
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.