New Posts New Posts RSS Feed - Ponovno od 0
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ponovno od 0

 Post Reply Post Reply
Author
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ponovno od 0
    Posted: 21 Lipanj 2017 at 15:48
Moj savjet je da možda probaš s puno intenzivnijim pristupom,poput onog Mike Mentzera ili Douga McGuffa čisto da skratiš volumen i smanjiš vrijeme u teretani pa da vidiš kamo to vodi... dakle, jako pravilna forma,polagano dizanje da probaš sto manje dati vremena za nekakvu ozljedu. Ne razumijem zašto misliš da ne vrijedi više trenirati i kakav je to nacin treninga tako poseban? Pa moguće je i izolirati dijelove tijela premda nisam fan izolacije,ali kad imaš takvu situaciju,pa kreni s više vježbi pa s više izolacije. Možeš li raditi potisak nogom na mašini ili niti to nesmiješ? Da probaš oprezno? Kraljeznica je jako bitni segment ljudskog tijela i veliki dio zivcanog sustava je u tom dijelu tijela tak da ovo je zeznuto podrucje,preporucam ti Ivera da se s njim konzultiras,on ti moze dati konstruktivan savjet.
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2017 at 12:35
Pozdrav bio sam vrlo aktivan clan foruma i naravno vjezbac hardcore dok nisam deadliftom satro kraljeznicu losom formom i zaradio diskusherniju na, 2 nivoa i van treninga sam pola godine stao na 84 kg sada imam 68 na 186 cm znacio izgubio 16 kg prehrana je bila cista 0 dnevno 20 gr proteina jer sam psihicki bio potonuo od komentara da je kraj s teretanomi da se hernija nemoze izlijecit .Odradio fizikalnu i pridrzavao se pravila leda su sada puno bolje ali sam vidno opao i snagom i volumenom.Doktor fizijatar rekao teretana moze al bez cucnja deadlifta i vojnickog ukratko bez velike 3 radi kompresije kraljeznice znaci mogu sklekovi bench sve vjezbe na vratilu plankovi propadanja itd. Danas sam prvi put pokusao vjezbati poslije pola god i cisti sok stao sam na 15 zgibova i 15 propadanja danas krenem raditi i uradim 3 zgiba i 4 propadanja ostao sam paf kliko sam opao.Zanima me vase misljenje u vezi ovih vjezbi i ovakvog nacina treniranja ima li uopste smisla trenirati ovako i drzati visokoproteinsku dijetu s ovim nacinom treninga ili da odma odustanem dok je vrijeme unaprijed hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.