New Posts New Posts RSS Feed - Vapaj za pomoć!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vapaj za pomoć!

 Post Reply Post Reply
Author
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vapaj za pomoć!
    Posted: 16 Ožujak 2017 at 15:20
Probat ću Vam pomoći...ja kad sam prije par mjeseci zapao u krizu,niti mi se treniralo,niti mi se jelo zdravo,jednostavno sam zablokirao i to su bili totalno psihološki razlozi...ako imate problema nekakvih koji Vas muče,porazgovarajte s nekim i nastojte ga riješiti.
Super stvari koje se događaju kad jedete "zdravo" i vježbate više puta tjedno:
1.Osjećate se ispunjeno
2.Osjećate se dobro psiho-fizički
3.Izgledate super
4.Zdraviji ste
5.Osjećate se mlađe
6.Kosti i mišići su jači,manje sala
7.Bolje kardiovaskularno zdravlje
8.Bolji imunitet-manje vremena kod doktora
9.Osjećate se pobjednički
10.Daje vam energiju

Ima još puno toga,ali ovo je sumiranje nekakvo...vježbajte i jedite zdravo da ne biste oboljeli od svakakvih bolesti,od pretilosti,tipa 2 dijabetesa,metaboličkog sindroma,bolesti srca i krvnih žila,da dugo živite i uživate u starosti...

Ori Hofmekler je u jednom live razgovoru izjavio da ljudi imaju mogućnost živjeti 120 godina,ako kvalitetno programiraju svoje gene i sami se programiraju na dug život!
Lijep pozdrav,nadam se da sam pomogao!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Borg_2nd View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Borg_2nd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2017 at 12:00
Pozdrav ekipa,

iz BH sam, mali grad Tešanj. Bio sam aktivan forumaš ovdje prije par godina, kada sam se aktivno bavio bb i spremanjem za bine, tada kao neženja. Sada sam se ponovo registrirao na form, jer mi treba pomoć ljudi koji su zastranili kao ja. Godinama sam aktivni sportista i uživam u teretani i fitnessu, jedan od životnih poroka, ali kako sam se oženio i sa hrpom drugih obaveza, sport, zdrav život i ishranu sam totalno zapostavio.

Pokušavam pronaći vrijeme i način da se ponovo posvetim sebi. Sada treniram svega jednom sedmično, ishrana mi je užasna i motivacija ravna 0.CryCry

Treba mi pomoć ljudi koji su doživjeli isto i uspjeli se isčupat iz toga.Ouch

Lijep pozdrav ekipa, i drago mi je što sam ponovo dio vas...Big smile

pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.