New Posts New Posts RSS Feed - Nikako da se rijesim ... sala..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nikako da se rijesim ... sala..

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 14:40
Da ti treci put ponovim (valjda ti malo presporo informacije ulaze u glavu..): NE UNOSIM l-carnitin sam po sebi, vec biljne cajeve na bazi zelenog caja koji su potpuno prirodni, a poticu organizam NA LUcENJE l-carnitina!!! Osobno, osjecam znatnu razliku kad prije treninga popijem taj caj u kombinaciji sa guaranom u odnosu na suhi trening.
Btw, jedan zamjenski obrok dnevno, kojim nadomještam najcešce popodnevno grickanje gluposti odlicno izbalansiranim pripravkom, vjerujem da ce mi manje štetit(dapace pomaže) nego tvoji "whey,dex,maltodex,bcaa,glutamin,cee i dayš nekad i kazein" .. Osim ako mi je trening kasno navecer popijem i od dymatize-a isoš00 da nadoknadim bjelancevine.

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 15:58
Originally posted by Fresh Fresh wrote:


Btw, jedan zamjenski obrok dnevno, kojim nadomještam najcešce popodnevno grickanje gluposti odlicno izbalansiranim pripravkom, vjerujem da ce mi manje štetit(dapace pomaže) nego tvoji "whey,dex,maltodex,bcaa,glutamin,cee i dayš nekad i kazein" .. Osim ako mi je trening kasno navecer popijem i od dymatize-a isoš00 da nadoknadim bjelancevine.


cekaj, o cemu mi raspravljamo? Pljuješ po wheyu, dekstrozi, bcaa, glutaminu i ostalom što "MI" trošimo (što su sve suplementi) a i sam ih koristiš, cak štoviše propagiraš ih kao sveto pismo? Nisi mi jasan...

Taj "TVOJ" dymatize isoš00 je neka druga vrsta proteina, nije iz wheya? To nije zamjena za obrok? Nemoj tako nisko padati...
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 17:12
Za razliku od vas ja po nikom ne pljujem, krivo ste me shvatili. Ali ne možeš pricat o štetnosti suplemenata koje nikad nisi ni vidio ni probao, a u iducem postu nabrojati 7 suplemenata koje sam koristiš!!!
Da krenemo ispocetka, koristim samo  vitamine, c-vitamin,  zamjenske obroke i iso š00 proteine. Od toga samo vitamine svaki dan+maksimalno jedna doza zamjenskog obroka, a iso š00 prema potrebi. U iznimnim situacijama koristim prirodnu guaranu i herbalni caj.
Ponavljam body-building je ancroban i nije mi primaran sport..
  

Edited by Fresh
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 19:16

Fresh kakve ti gluposti drobiš! Ti smatraš da je zamjenski obrok manje štetan nego recimo whey?!kao prvo ti zamjenski obroci ce ti prije naštetit nego whey jer whey je samo DODATAK prehrani i unosi se samo nakon treninga kad se proteini koji su tijelu potrebni odmah ne mogu unijeti tzv. "regularnom hranom" jer se hrana(citaj kruti obrok) predugo probavlja...a što se tice zamjenskih obroka stvarno ne vidim potrebu za njima, jer ak si sam ne možeš složit zadravu i uravnoteženu prehranu da svaka 2-3 sata pojedeš nešto kvalitetno onda se zapitaj o svom karakteru...da ne bi bilo i ja ponekad pojedem neko smece, ali ne da svaki dan imam "popodnevno grckanje gluposti"

Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 19:18
Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

Fresh kakve ti gluposti drobiš! Ti smatraš da je zamjenski obrok manje štetan nego recimo whey?!kao prvo ti zamjenski obroci ce ti prije naštetit nego whey jer whey je samo DODATAK prehrani i unosi se samo nakon treninga kad se proteini koji su tijelu potrebni odmah ne mogu unijeti tzv. "regularnom hranom" jer se hrana(citaj kruti obrok) predugo probavlja...a što se tice zamjenskih obroka stvarno ne vidim potrebu za njima, jer ak si sam ne možeš složit zadravu i uravnoteženu prehranu da svaka 2-3 sata pojedeš nešto kvalitetno onda se zapitaj o svom karakteru...da ne bi bilo i ja ponekad pojedem neko smece, ali ne da svaki dan imam "popodnevno grckanje gluposti"




Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 19:38
Svaka cast zdravoj i uravnoteženoj prehrani ali probaj odradit malo jaci crobni trening ciji je termin navecer oko š9h a da si prije toga pojeo toliku kolicinu krute hrane.. Znaci buđenje oko 9h dorucak, pa vocni međuobrok, pa rucak oko š4h, pa si oko š7 opet gladan.. Vjeruj mi nije lako trcat s tolikom kolicinom hrane u želucu. Jednostavno, implementiranje tih zamjenskih obroka savršeno mi je došlo za uravnoteživanje prehrane.
Btw. pouzdano znam da pomažu i ljudima koji se ne bave i ne planiraju se ozbiljnije bavit sportom, zaposleni su -> za regulaciju tjelesne težine.
Meni stvarno pomaže, ne vidim razlog zašto bih lagao, a što se tice štetnosti, kako vi možete znati da vam i Whey proteini (ili ISOš00) nece za 5-š0 godina nece uzrokovat probleme s organizmom??
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 19:40
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Svaka cast zdravoj i uravnoteženoj prehrani ali probaj odradit malo jaci crobni trening ciji je termin navecer oko š9h a da si prije toga pojeo toliku kolicinu krute hrane.. Znaci buđenje oko 9h dorucak, pa vocni međuobrok, pa rucak oko š4h, pa si oko š7 opet gladan.. Vjeruj mi nije lako trcat s tolikom kolicinom hrane u želucu. Jednostavno, implementiranje tih zamjenskih obroka savršeno mi je došlo za uravnoteživanje prehrane.
Btw. pouzdano znam da pomažu i ljudima koji se ne bave i ne planiraju se ozbiljnije bavit sportom, zaposleni su -> za regulaciju tjelesne težine.
Meni stvarno pomaže, ne vidim razlog zašto bih lagao, a što se tice štetnosti, kako vi možete znati da vam i Whey proteini (ili ISOš00) nece za 5-š0 godina nece uzrokovat probleme s organizmom??


prvo i osnovno crobni trening se radi ujutro prije dorucka za tvoju informaciju

A za whey znam jer to je toliko cest subliment da do danas bi se vec dokazalo neko stetno djelovanje.Ustvari subliment je tako dobar da je skoro savrsen.
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 19:56
Kad treniraš ekipni sport nitko te ne pita kad se što radi.. 20 igraca radi po programu koji nametne trener, a na igracima je da prilagode sebe termnima treninga.
Rezultat višegodišnje prilagodbe na te treninge bio mi je implementacija tih shakeova jer sam morao pronaci ravnotežu. Jednostavno velika je prednost u nogometu ako si lagan na nogama. Bez ovih shakeova mogo sam birat ili biti lagan na nogama i gladan(slab, dekoncentriran) ili sit(jak), ali uz probavne smetnje i težinu koju osjetiš u nogama. Možda tebi zvuci glupo, ali dok pretrciš 6-7 km po treningu(tekmi) u visokom intenzitetu, svaki gram viška se osjeti na zglobovima i koljenima, ali i na izvedbi na terenu.
Uz zamjenski obrok(nekad ga podijelim i na više dijelova) potpuno izbjegavam te probleme i na trening mogu doc lagan, brz, sit i bez probavnih smetnji..


Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 20:37
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Kad treniraš ekipni sport nitko te ne pita kad se što radi.. 20 igraca radi po programu koji nametne trener, a na igracima je da prilagode sebe termnima treninga.
Rezultat višegodišnje prilagodbe na te treninge bio mi je implementacija tih shakeova jer sam morao pronaci ravnotežu. Jednostavno velika je prednost u nogometu ako si lagan na nogama. Bez ovih shakeova mogo sam birat ili biti lagan na nogama i gladan(slab, dekoncentriran) ili sit(jak), ali uz probavne smetnje i težinu koju osjetiš u nogama. Možda tebi zvuci glupo, ali dok pretrciš 6-7 km po treningu(tekmi) u visokom intenzitetu, svaki gram viška se osjeti na zglobovima i koljenima, ali i na izvedbi na terenu.
Uz zamjenski obrok(nekad ga podijelim i na više dijelova) potpuno izbjegavam te probleme i na trening mogu doc lagan, brz, sit i bez probavnih smetnji..




haha ma i mislio sam si da si nogometas jer nogometasi i rukometasi se tako drze.

Sad vidim kad mi je frend govorio da na difu se svi redom kurce i nema veze di god igrali misle da oni su naj i da samo njihovo je tocno.

Opet ti grisis kod samog postanja ali vise nemam volje da se raspravljam s tobom.Stvarno si naporan s tim zamjenskim obrocima da se opce pitam dali ti jedes ista drugo.
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 20:42
Jedem ja drugo i to puno toga posto sam jelovnik kojeg sam se držao, al ocito si zaboravio.Uvjeri me u suprotno!! U protivnom priznaješ da si u krivu!!
Btw znam ljude od po 45 godina koji vec godinama konzumiraju te zamjenske obroke i drže se kao da imaju manje od 30.
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 21:17
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Jedem ja drugo i to puno toga posto sam jelovnik kojeg sam se držao, al ocito si zaboravio.Uvjeri me u suprotno!! U protivnom priznaješ da si u krivu!!
Btw znam ljude od po 45 godina koji vec godinama konzumiraju te zamjenske obroke i drže se kao da imaju manje od 30.


moj stari jede samo meso i to veci djelom suseno od speka do kobasica i tako dalje.ne moze mu bit obrok bez mesa.Ima 52g i niko mu ne daje vise od 40.

Dosta mu ljudi od 45 govori ma mlad si ti za mene vidit ces kad dojdes u moje godine,a moj stari starij od njih 7-8 godina.Nema to veze.
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 21:37
Stari ti ima dobru genetiku onda. 
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 22:03
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Stari ti ima dobru genetiku onda. 


eto a da se pravilno hranio svi bi rekli da mu je od toga a ne od genetike.

Gle u zamjenskim obrocima nema aktioksidanasa koji usporavaju starenje tako da ne moezs da tvrdis da od njega izgledat ces mladje
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2008 at 22:18
Nisam to ni tvrdio. Sam pobijam tvoju tezu da su dugorocno štetni.
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2008 at 02:46
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Nisam to ni tvrdio. Sam pobijam tvoju tezu da su dugorocno štetni.


vrijeme je pokazatelj.
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2008 at 10:54
Apsolutno zato pricekaj da prođe vrijeme, a nemoj govorit napamet 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.