New Posts New Posts RSS Feed - Nikako da se rijesim ... sala..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nikako da se rijesim ... sala..

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
kreąo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kreąo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nikako da se rijesim ... sala..
    Posted: 18 Sijecanj 2009 at 14:59
A ako vježbam 4 x tjedno ancrobni i 4 x tjedno crobni onda nece bit salo ici dolje?
Get real.. nema tocnih i preciznih uputa, sve ovisi o hrpi faktora. 

Odine, sam si napisao da nema tocnih i preciznih uputa a od mene tražiš nekoliko carobnih rijeci da ti ode salo, btw salo ide dolje svaki put kada  treniramo

No sh*t sherlock, a cemu onda dijeliš onakve savjete.
Malo opreznije slj put.

i onda si još ljut i nekulturan.

Kako se skida salo potraži malo po netu, ne mogu ti ja ovdje pisati knjige,
evo jedan lijepi link za to:
http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=4627

Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2009 at 03:45
Originally posted by krešo krešo wrote:

Za riješiti se sala treba vježbati 3x tjedno sa utezima
i 2x tjedno crobno, treba srediti prehranu i
suplementaciju i dovoljno se odmarati.

A ako vježbam 4 x tjedno ancrobni i 4 x tjedno crobni onda nece bit salo ici dolje?
Get real.. nema tocnih i preciznih uputa, sve ovisi o hrpi faktora.

Originally posted by krešo krešo wrote:

Još jedna stvar
koja može puno pomoci je masaža, ja sam kupio rucni
masažer na struju sa nastavcima(300 kn)i nakon što
izmasiram mišice masiram salo na trbuhu.Takvo
"izrazbijano i usitnjeno" salo se puno lakše topi nego
"obicno" salo. Ja sam probao i uvjerio se u to.


Jel to nešto ko vibrator?

Naravno da sam smrtno ozbiljan jer cim sam vidio da zaista djeluje zaintrigiralo me i povuklo na gore navedeni zakljucak.

Ja bi radije omotao stomak folijom i tukao ga bocom punom pijeska i dobio maltene isti efekt.
...a ja nisam pod tom vrstom ja pokazujem i prstom
ja kazem glasno i jasno ja kazem dok nije kasno
ja cu reci jednom, dvaput, triput i opet cu ponovit
uvijek cu to govorit a vi me probajte oborit..
Back to Top
kreąo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kreąo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2009 at 00:52
Za riješiti se sala treba vježbati 3x tjedno sa utezima
i 2x tjedno crobno, treba srediti prehranu i
suplementaciju i dovoljno se odmarati. Još jedna stvar
koja može puno pomoci je masaža, ja sam kupio rucni
masažer na struju sa nastavcima(300 kn)i nakon što
izmasiram mišice masiram salo na trbuhu.Takvo
"izrazbijano i usitnjeno" salo se puno lakše topi nego
"obicno" salo. Ja sam probao i uvjerio se u to.

Back to Top
Odin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Odin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2008 at 00:55
Originally posted by Theia Theia wrote:

  Pa sad smo vec sa provokacijama poceli?! PA DEcKI cE NAM POLUDITI!

Ouuuu jeaaaaaa
Još da nas ima
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2008 at 22:29
  Pa sad smo vec sa provokacijama poceli?! PA DEcKI cE NAM POLUDITI!
Back to Top
earth_dragon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Rujan 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote earth_dragon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2008 at 10:45
da se bolje vidi , kliknite na sliku
--- nurture your mind with great thoughts ---
Back to Top
earth_dragon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Rujan 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote earth_dragon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2008 at 10:45
bok ljudi,

evo jedna fotkica slikana bas danas, sorite malo je mutna... cist tolko da vidite kak to meni ide...

--- nurture your mind with great thoughts ---
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2008 at 15:38
Ako smijem umjesat malo svoju struku i znanje u rapsravu i samo reci: Coffein je Purin u osnovi:




 
Efedrin je u osnovi benzilicni alkohol:




Tvrditi da se Efedrin moze dobiti na bilo koji nacin iz kofeina je cista glupost i ovu izjavu bi se trebao stiditi svako ko ima imalo pojma o hemiji !
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2008 at 11:30
Niš ja ne reklamiram sam prenosim svoja iskustva, a sa svojim režimom sam sasvim zadovoljan tak da ono, možda i nekom drugom može pomoci.. 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2008 at 08:03
A šta ti ovdje reklamiraš herbalife;)))

A ovi decki svoja mišljenja i iskustva dijele sa ovim forumom vec neko vrijeme...pa slobodno procitaj;))

Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 23:51
Ajde onda molim vas da mi preneste svoja mišljenja i iskustva, možda sam stvarno u krivu. Dajte mi modus za 20 kuna dodataka prehrani dnevno i sa nekim principom bazicne prehrane
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 20:43
 Pa ti si onda genijalac...a mi koji smo se nakrcali tim "sumnjivim preparatima" kao što su vitamini, minerali, riblje ulje i whey proteini ma smo svi bili neprosvijeceni dok se ti nisi registrirao na forum...mislim da bi ti ja, a pogotovo moj uvaženi kolega Hammerstrenght(  ) mogli održat jedno kvalitetno predavanje na temu sportske prehrane, dodataka i dopingu...ako ti misliš da si u š5 min uspio popit svu pamet svijeta, malo si se prevario...ja osobno se bavim proucavanjem literature s takvim temama vec skoro dvije godine, a hamm vjerujem i dulje
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 16:28
Evo da ne ponavljam, krivo sam se izrazio da je napravljeno od kofeina, a u postu iznad tvog gore pišu svojstva efedrina, tako da nema potrebe za ponavljanjem toga.

Svatko tko cita ovaj forum neka ima na umu da su se decki s foruma vjerojatno nakrcali raznim sumnjivim preparatima, pa ih sad baš briga za eventualne nuspojave onih koji ce to od njih kupiti, glavno da oni pune svoj proracun.

što s tice mene u roku š5 minuta saznao sam sve o efedrinu što me zanima i ne namjeravam ga nikad u životu koristiti. i riskirati svoje zdravlje.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 16:07
Hvala bogu, naucio si koristiti google, još jednom...

Neceš ti ništa postici time što nam trpaš pod nos nuspojave, dokle god ti budeš pricao da je efedrin pravljen od kofeina! Zavuci se u mišju rupu sa svojim "znanjem".

Sramotiš se i još ti nije jasno da te ljude ismijavaju dok citaju tvoje postove..žalosno, ali tako je.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 15:53
Pardon lapsus :-)

Ovo je preuzeto sa http://farmakologija.com/materia/a_ax.htm

Pa svaki put kad ubuduce budeš pisao nešto o djelovanju efedrina uzmi u obzir da sam procitao ovaj tekst :-)

Efedrin jest alkaloid iz biljke Ephedra sinica, a pripada skupini simpatomimetika. Po svojem djelovanju jest alfa i beta adrenergicki agonist. Efedrin u principu povecava lucenje noradrenalina, ali djeluje i izravno. Ucinak ove tvari vrlo je slican efektu prirodnog lucenja adrenalina. Medicinska upotreba efedrina je uglavnom ogranicena na upotrebu kao nazalnog vazokonstriktora u slucaju hunjavice. Efedrin pojacava snagu kontrakcije mišica, ubrzava metabolizam, pojacava puls, uzrokuje aritmije srca, također djeluje lagano antidepresivno (ali izaziva i depresiju nakon korištenja), povisuje arterijski tlak, usporava probavni trakt, uzrokuje suhocu usta i dr. Korištenje efedrina kao sredstva za mršavljenje je do nedavno bilo jako rašireno. Naime, sadržavali su ga pripravci kao što su Ripped Fuel, Xenadrine i sl. Efedrin u tim pripravcima bio je zapravo ekstrakt biljke Ma Huang (Ephedra sinica) s velikim udjelom efedrina. U svrhu mršavljenja efedrin se koristio u kombinaciji s kofeinom i acetilsalicilnom kiselinom - cuvena "EKA" kombinacija. Ova mješavina pokazala se jako djelotvornom kao izvanredno termogeno sredstvo koje ima dvostruko djelovanje - ubrzava metabolizam povecavajuci tjelesnu temperaturu i potice oslobađanje triglicerida iz masnih stanica. Osim toga, izuzetno smanjuje apetit. Zloupotreba efedrina ima brojne neželjene kratkotrajne i dugotrajne posljedice. S obzirom da je efedrin vrlo slican amfetaminima za ocekivati je nuspojave koje su slicne kao kod uzimanja amfetamina ali su blaže. Može nastupiti drhtanje ruku, tremor, znojenje, ubrzano kucanje srca i povišeni krvni tlak, vrtoglavica, mucnina, povracanje, razdražljivost i osjecaj unutarnjeg nemira,. Oni koji pate od visokog krvnog tlaka, nepravilnosti u radu srca, hipertrofije prostate mogu biti u životnoj opasnosti ukoliko uzmu ovu tvar u svrhu mršavljenja. Također, kao i amfetamini, efedrin može na duže staze izazvati moždani udar. I jedna krajnje neugodna nuspojava - kod muških osoba izaziva impotenciju.
  

Edited by Fresh
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2008 at 15:35
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Efedrin je tableta na bazi kofeina

Jesi li svjestan gluposti koje si napisao?
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.