New Posts New Posts RSS Feed - dijeta i testosteron
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dijeta i testosteron

 Post Reply Post Reply
Author
kiki575 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2016
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kiki575 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dijeta i testosteron
    Posted: 21 Ožujak 2016 at 23:17
E cisto da pitam nevezano mozda malo za post koliko bi ovo bilo stetno


uz test? Ima li netko iskustva sa takvim sredstvima?
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2016 at 23:35
...marince@... nema ti to veze sa aktivnostima šta ti se ne podiže testosteronBig smile...fali ti UH i to najmanje 500g dnevno i još napravit punjenje UH navečer prije spavanja i to u kombinaciji više sa mastima nego proteinima i vidit ćeš jutarnjeg testosterona  koji će te držati uz obroke bogatim UH na baušteli sve do 5-6 sati navečer a onda ti opada. jer jbg  vrime je za spavanje i onda se neki drugi hormoni aktiviraju melatonin=hormon sna...takav je cirkadijalni ritam čovjeka samo šta su ga ljudi ispi*dili da tehnologijom .....simptomi testosterona su ti da si  vesel,poletan,sit,ništa ti nije teško,nikakve crne misli po glavi,pun samopouzdanja,smiješ se samo,pošten,voliš ljudima pomagat,emocije te udru kad vidiš nemoćne oko sebe ,... i na kraju ti ona stvar počne smetati u gaćamaLOL .....imamo isti posalWink
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2016 at 08:05
Dali to moze biti povezano sa viskom aktivnosti fizicki sam radnik baustela 10 11 sati dnevno i 4 5 treninga teretana i 2 3 puta kardio
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2016 at 22:27
da definitivno...visok testosteron niska potencija i libido...imam par prijatelja koji imaju to isto.
Ako si puno rfeducirao uh i puno treniras to ti je razlog...povecaj uh
Back to Top
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2016 at 11:27
Pozdrav zanima me dali dijeta moze imati utjecaja na testosteron posto sam na lchf 2 mjeseca i vidno sam smrsao no ono sto me brine je testosteron prema mojoj procjeni nemam sexualne zelje nikako otkako sam reducorao ugljikohisrate i dali to moze biti povez
ano
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.