New Posts New Posts RSS Feed - ne ide i ne ide
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ne ide i ne ide

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
martaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Location: croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ne ide i ne ide
    Posted: 29 Sijecanj 2016 at 16:53
hoću... hvala puno na savjetima
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 15:41
Originally posted by martaa martaa wrote:

Ok, probat cu tako.. Hvala ti na savjetima i pomoci :)

nema na cemu...slikaj se danas i onda kroz mjesec dana i posalji nam slike da vidimo
da li ide ili ne ide Embarrassed
Back to Top
martaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Location: croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 11:11
Ok, probat cu tako.. Hvala ti na savjetima i pomoci :)
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 10:43
premalo jedes i metabolizam ti je usporen zato je tako, preforsirala si ga,
vjezbanja dosta a malo hrane sad ti treba oporavak, ja bi ti sta vise savjetovala sad
da smanjis vjezbanje na 4 puta da malo sebi dodjes, 2 sedmice
Back to Top
martaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Location: croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 09:55
a evo, ja mislila da trebam baš dodatno ograničiti unos kalorija, jer ništa ne mrda? znači, ispada da sam još dodatno usporila metabolizam sa slabijom prehranom?
znači, vježbanje ok- samo da pazim na taj unos kalorija? hvala!
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 09:41
cak i 2000 kcal uz toliku aktivnost bi bilo ok ja mislim
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 09:41
ok po onome sto sam ja izracunala i po mom misljenju treba to negdje oko 1800 kcal.
znaci ono sto jedes nije ni priblizno toliko kako se meni cini.

eto dali smo ti savjete za ishranu, moras poceti spremati hranu prije ako vec nemas vremena taj dan.

Back to Top
martaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Location: croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 09:30
169 cm, 60 kg. 6 dana u tjednu vježbam.. nekad samo jači tempo uz kominiranje sa HIITom na orbitreku, nekad oribtrek i još pola sata nekih vježbi (tipa sa fitness blendera, kayla itsines ili 21 day fix)- koliko stignem s obzirom na dnevni raspored i obveze
radim u školi, nije dinamično, al ni ne sjedim cijeli dan.na posao i s posla idem pješke (2,2 km u jedom smjeru) godina 35 :/
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 08:48
Originally posted by martaa martaa wrote:

Inace.. Uzela sam si sira i jogurta, imam
Chie i sezama, pa cu nastojati pojacati proteine..
Jutros sam doruckovala- "palacinku" od jednog jajeta i sake zobenih, feta kuhane sunke i casa kefira. To je bilo poslije treninga i kave.
Rucak manestra od povrca, danas mesa niaam imala jer nisam stigla sve spremit kad sam dosla a posla.
MO- jogurt
Vecera ce biti neki omlet ili posni sir s necim. A onda brisem u krevet da me ne uhvati zelja za slatkim. Prije spavanja cu ubaciti trening snage, jutros prije posla nisam stigla.
U kojoj mjeri su onda dozvoljeni riza (uvijek jedem samo smedju, crnu, crvenu...) i krumpir?
Od zitarica uglavnom jedem zobene i to za dorucak i ponekad proso, za rucak. Najdraza mi riza doduse...

Kolicinu moras pogledati...pogledaj nutritivnu tablicu...znaci mora se uklopiti u kalorijski unos...
napisi mi koliko imas godina, visinu, tezinu, i koliko puta sedmicno se bavis fitnessom i
kakav posao radis...pozz
Back to Top
martaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Location: croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2016 at 16:49
Sad kad vrtim film unatrag- definitivno se slazem da je premalo proteina.. Pojacat cu to. Inace- ne zazirem nesto od UH, samo pazim
Da su zdravi...zobene, proso, integralna riza i tako to..
UH sam poela smanjivat zadnjih dana vise zaludjena tim mirovanjem cijelog tijela. Ne znam kako da sve opet pokrenem.. Prestanak pusenja mi je skroz zeznuo stvar
Back to Top
martaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Location: croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2016 at 16:45
Inace.. Uzela sam si sira i jogurta, imam
Chie i sezama, pa cu nastojati pojacati proteine..
Jutros sam doruckovala- "palacinku" od jednog jajeta i sake zobenih, feta kuhane sunke i casa kefira. To je bilo poslije treninga i kave.
Rucak manestra od povrca, danas mesa niaam imala jer nisam stigla sve spremit kad sam dosla a posla.
MO- jogurt
Vecera ce biti neki omlet ili posni sir s necim. A onda brisem u krevet da me ne uhvati zelja za slatkim. Prije spavanja cu ubaciti trening snage, jutros prije posla nisam stigla.
U kojoj mjeri su onda dozvoljeni riza (uvijek jedem samo smedju, crnu, crvenu...) i krumpir?
Od zitarica uglavnom jedem zobene i to za dorucak i ponekad proso, za rucak. Najdraza mi riza doduse...
Back to Top
martaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Location: croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2016 at 16:40
Jasno mi je za voce.. Kuzim da nije najbolje rjesenje za navecer. Al ono, dodje ti zelja za slatkim- pa sj mislis- bolje jabuka ili mango nego keksi.

Zanima me ovo za skrob? U kojem smislu vise skroba? Zasto?
Nastojim da sve bude izbalansirano. Jedem stvarno zdravo i nastojim ni u cemu pretjerivati. Jasno mi je i da sad imam 10 godina vise od onodobnog hamburgera u dva ujutro- al opet, da svi ovi napori nisu rezultirali gubitkom cm. Sinoc stala na vagu- 60 kg. Isto koliko i prije godinu dana. Fascinantno mi je da se nis nije promijenilo uz toliko zivotnih promjena..
Al dobro, probat cu i dalje...
Nego... Ovi treninzi- cardio + snaga u jednom danu- jel moraju biti odmah u sutu ili se moze raspodijeliti npr cardio ujutro, a snaga popodne...?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2016 at 15:02
nouuu...krivo shvaćeno Smile što i nije čudno jer sam malo nerazumljivo to sklepala ;)

To je više bio kao neki komentar na jelovnik...da je voće očito dobrodošlo u svakom dobu dan....a..čime sa htjela reći da to možda i nije najbolja praksa, pogotovo u većoj količini ...alli ko bi to skužio, ne kužim ni ja sad kad čitam Big smile

Anyway...opet će se naći neko ko ne izbacuje voće navečer i super mu je tako da.......stvar je i količine i uklopljenosti u kalorijski unos, ostalim obrocima... faze samog mršavljenja...ma ono, uglavnom želim reći da to nije nužno ni loša ni dobra praksa....u ovom slučaju bi ga zamijenila nečim konkretnim :) povrće, neki izvor proteina..kako je već gore rečeno...


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2016 at 13:28
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Premalo jedeš, previše se brineš ;)  Taj usporeni metabolizam sad bi malo teže podnio hamburger u 2h ujutro... ;)

Proteini, vlakna....i više mirnog uma ;) Krenuvši od doručka.......

Strah te ugljikohidrata? :) A voće dobrodošlo u svakom dobu dana... :) Unesi malo škroba, može samo pomoći.

ja se ne bih slozila za voce...kod mene ne funkcionise dobro jesti voce navecer...
ali opet kazem svako je drugaciji
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2016 at 13:20
Premalo jedeš, previše se brineš ;)  Taj usporeni metabolizam sad bi malo teže podnio hamburger u 2h ujutro... ;)

Proteini, vlakna....i više mirnog uma ;) Krenuvši od doručka.......

Strah te ugljikohidrata? :) A voće dobrodošlo u svakom dobu dana... :) Unesi malo škroba, može samo pomoći.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2016 at 13:01
Moje misljenje je da premalo jedes, cak bi se usudio reci i duplo premalo za toliko treninga. Dodaj u prehranu jaja i sir, odlicni izvori proteina, a relativno jeftini.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.