New Posts New Posts RSS Feed - Kako dobiti na masi bez kreatina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako dobiti na masi bez kreatina

 Post Reply Post Reply
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako dobiti na masi bez kreatina
    Posted: 17 Prosinac 2015 at 13:28
Originally posted by WebShopMaster WebShopMaster wrote:

Ja bih preporučio kreatin. Od kako sam ubacio kreatin u kombinaciji sa whey proteinom imam puno više snage i izdržljivosti.

Il je autosugestija, a mozda si popravio i dio prehrane, odmora, popravio formu jer kreatin nema nikakve veze sa izdrzljivoscu i snagom. Teoretski bi jedino mozda mogao vidjeti brzi oporavak ili rep vise ako treniras u 1-3 rep rangeu cijelo vrijeme.
Back to Top
WebShopMaster View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WebShopMaster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2015 at 14:43
Ja bih preporučio kreatin. Od kako sam ubacio kreatin u kombinaciji sa whey proteinom imam puno više snage i izdržljivosti.
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2015 at 09:53
Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:

Kreatin je najprecijenjeniji suplement svih vremena. Također služi kao odličan paravan za objašnjenje rezultata deriviranih od nekih drugih 'suplemenata' o kojima nije red raspravljati na ovom forumu.

Deset kila gore u osam tjedana?

Od keratina, bajo moj!


LOLLOLLOL
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2015 at 21:13
Kreatin je najprecijenjeniji suplement svih vremena. Također služi kao odličan paravan za objašnjenje rezultata deriviranih od nekih drugih 'suplemenata' o kojima nije red raspravljati na ovom forumu.

Deset kila gore u osam tjedana?

Od keratina, bajo moj!

Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2015 at 15:48
Originally posted by Goranchero Goranchero wrote:

Svaki dan koje pivo nakon treninga i rezultat neće izostati.

Za masu razmisli o suplementaciji sarmom preko zime. Možeš slobodno zaboravit brige o hepatotoksičnosti uz dobru porciju kiselog kupusa.

I u malo ozbiljnijem tonu, kreatin baš ne igra neku ulogu da li ćeš dobiti na masi ili ne, osim što možeš povući malo vode u periodu dok ga koristiš.

haha sad ce bozic...ali dozvoljen samo jedan cheat meal LOL

e sad...neko kaze bez kreatina ne ide, neko opet dijeli tvoje misljenje  Confused
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2015 at 14:44
Svaki dan koje pivo nakon treninga i rezultat neće izostati.

Za masu razmisli o suplementaciji sarmom preko zime. Možeš slobodno zaboravit brige o hepatotoksičnosti uz dobru porciju kiselog kupusa.

I u malo ozbiljnijem tonu, kreatin baš ne igra neku ulogu da li ćeš dobiti na masi ili ne, osim što možeš povući malo vode u periodu dok ga koristiš.
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2015 at 13:04
hm trenutno body fat je oko 18% tako da se ne bi igrala s tim cheatom, plus ne osjecam
se bas najbolje sa cheatom (vrlo cesto pretjeram sa unosom secera kad imam cheat LOL)
onda mi dodje lose...Cry

da tako sam nesto i ja zamislila...250 pa pazit i gledat malo kilazu i centimetre...
masnocu ne treba povecavati?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2015 at 12:18
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:


Eh prosle 2 sedmice sam povecala uh na otprilike 220 i ocekivala da cu se udebljati,
trenutno ne vidim nista, a strah me puno povecati a ne napravim suprotno.


Ako ne vidiš ništa, deri dalje Smile 2 tjedna nije puno, ali i dovoljno da shvatiš ima li pomaka. Ja bih digla za još bar 20 (ili odmah zaokruži na 250) pa čekala dalje...simple as that :) Nećeš se umastiti ako ideš polako i ako ne junkaš previše. A ako želiš malo ubrzati tu masicu i inače nisi baš sklona brzom debljanju, te krećeš sa relativno niskog bf-a slobodno si ubaci još koji cheat na sredini tjedna...ili 3x tjedno, a možda čak možeš komadić nečega svakodnevno Smile S tim da se možda toga pripaziš s obzirom da se prirpemaš za ozbiljno pa nemaš prostora za puno eksperimenata Wink


Edited by Gym_girl - 15 Prosinac 2015 at 12:19
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2015 at 11:46
Pozdrav ljudi...

moje pitanje je vezano za masu.

Prvo da objasnim svoju situaciju...

Treniram vec dugo vremena (oko 3 godine) ali sa pripremama za bikini takmicenje sam pocela u julu,
od tada sam izgubila oko 6 posto body fata, s tim da od jula do septembra ishrana nije bila potpuno clean,
tek sam u 9.mjesecu uspjela se naviknuti na to sve.

Trenutno 1 sedmicno imam cheat meal, ostatak je clean.
Unosim 200 g UH, 160 g proteina i ostatak je mast da se uklopim na oko 2200 kcal.
Do sada sam vidjela da mi je to najbolje za odrzavanje.

Eh prosle 2 sedmice sam povecala uh na otprilike 220 i ocekivala da cu se udebljati,
trenutno ne vidim nista, a strah me puno povecati a ne napravim suprotno.

Znaci cilj mi je dobiti na masi sada, naravno sto je moguce manje sala dobiti,
jer u 2.mjesecu krecem na 12 sedmica dijete pred takmicenje koje je u maju.

Cula sam svakakve price o kreatinu, i bojim se da ne poremetim hormone i 
rad bubrega, znam da ce neki reci to je sve nedokazano, jednostavno strah
me te hemije, i dovoljno mi je sto unosim whey i bcaa u organizam, ne bih
vise hemije iskreno.

Molim vas za misljenje, sta mislite koliko se treba povecati unos UH, i eventualno
sta jos raditi?
 Trenutno radim uglavnom low intensity sa tegovima, ponekad 1 sedmicno
hiit sa burpeejima itd. Plan radi moja trenerica.

Pozdrav Big smile


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.