New Posts New Posts RSS Feed - Gain Bolic 6000 i masa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gain Bolic 6000 i masa

 Post Reply Post Reply
Author
Lebron234 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lebron234 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gain Bolic 6000 i masa
    Posted: 25 Listopad 2015 at 08:27
E ovako, imam 16 god, visok sam 177 i imam 63 kg. Počeo sam pit ovo čudo gore kaj piše i zanimaju me par stvari. Želim dobit na masi da se normalno razvijem i da budem malo jači i viši , više jedem nego inače znači normalno tri obroka + međuobroci, zdravija prehrana znači mlijeko, jaja, sir, banane itd., pijem ovo i radim treninge al ne u gym-u nego doma. Znači sklekovi, čučnjevi, trbušnjaci i ostalo. E sad, pošto hoću prvo dobit na masi zanima ako pijem ovu mješavinu i ne treniram dal bih dobio na masi ? Cilj mi je negdje preko 80 kg, s tim da ću još narast negdje 10-15 cm (nadam se). Znam da ima već hrpa ovih tema al ne da mi se tražit 3 dana pa nek netko tko se razumije napiše koji savjet i nek kaže kaj zna . E da, treniram 3 puta tjedno prije spavanja, gain pijem 100g ujutro i podvečer svaki dan. Onak tek sam počeo prije par dana.
Back to Top
Lebron234 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lebron234 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2015 at 17:33
Nisam još dobio nigdje konkretan odgovor, kaj nema nitko s tim osobnog iskustva da mi odgovori na pitanje: bih li se udebljao ako pijem gain bolic 6000 i ne treniram ??!? msm ono wtf... kolko karanje utječe na mršavljenje ?

Edited by Lebron234 - 25 Listopad 2015 at 17:36
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2015 at 17:49
Kalorijski suficit=debljanje. Racunaj kcal potrebe,unos..i to pa vidi
Savjet od mene je da pokusas sa dobrom hranom u vecoj kolicini nabiti tu masu kako ti kazes, a ne piti to, ali tvoja volja.. Posto imas 16 godina, to je stvarno nepotrebno,ali ne ulazim u to.. I tebi se ne da citati kako bi nasao odgovor na ono sto te zanima, zasto mislis da bi se onda nekom dalo pisati istu stvar po tko zna koji put? Jer ovdje nitko nije duzan davati savjete, to je cisto dobra volja..

A osobnog iskustva s tim suplementima nemam tako da nista vise ti ne mogu reci.
Karanje? Lol.. Zaostala sam i gotovo
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2015 at 20:17
"karanje" sa 16??? I ja sam zaostala izgleda, ali mislim da nista od previse potrosnje kalorija tu
Back to Top
Lebron234 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lebron234 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2015 at 14:42
hahahaha...imam ja mišiče i normalne sam težine al i da 10X na dan jedem jednostavno ne dobivam na masi... bajo moj strava XD. Al kad radis ono fkt mršaviš to je dokazano . Al pitam zato kaj me strah pit ovo tolko često i ne trenirat... niš moram pazit na svaki korak kolko se kalorija potroši i jest ko životinja... kak zaostala u tome ?

Edited by Lebron234 - 26 Listopad 2015 at 14:48
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2015 at 10:03
Ako pod masom podrazumijevaš veću kilažu naravno da možeš ne trenirat i dobit na masi. Ako si mislio na mišićnu masu, probudi se iz sna i baci se na dobar trening Smile

Možeš ti dobit na masi i sa 3 obroka dnevno ako u ta 3 obroka pojedeš više nego što ti treba. Ne previše više ali više.

A karanje prilagodi potrošnji...budi dolje, ne miči se, nabaci malo šlaga da nadoknadiš tu siću od potrošnje.. a šta da ti čovjek na to kaže... Clown
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2015 at 11:04
kakvo se tu karanje spominje bez mene?
dečko, carb loadaj se prije neke lude noći i to je to...makar potrošnja u tom slučaju je vrlo mala (negdje sam čula 500 kcal i umrla od smijeha....60-70 tops radnja + svršetak)...osim ako 7 puta ne zaredaš pa ti žilica pukne u mozgu.....a sa 16 vjerojatno imaš sex svake treće noći htio ti to ili ne :p
nego, samo ti sebi okvirno promotri koliko ti treba za održavanje kilaže , na to dodaj 500 kcal i vježbaj progresivno, bodyweight vježbe su super pa sa vremenom neko opterećenje kako bude napretka u kilaži. i bez suplemenata i teretane se može dobiti kvalitetna masa ako daš sve od sebe i iskoristiš sve metode i varijacije vježbi, prilagođavaš prehranu i držiš se toga.
:D podsjećaš me na mog brata od 16 godina, isto ovako brije, isto hoće neki suplement jer nemože masu dobiti, a nebi se alkohola odrekao ni za lijek.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.