New Posts New Posts RSS Feed - Jillian- ripped in 30
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jillian- ripped in 30

 Post Reply Post Reply
Author
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jillian- ripped in 30
    Posted: 14 Svibanj 2015 at 15:26
Ovak, imaš na njenom službenom sajtu popis svih DVD-ova koje je izbacila, pa si pregledaj, nađi kaj ti odgovara i skini torrent. Ja bih ti preporučila kombinaciju Banish Fat, Boost Metabolism i No More Trouble Zones, jedan dan jedno, drugi drugo. Ovo prvo je uglavnom cardio, a drugo neki toning. Yogu izbjegavaj, to je dosta ljudi popljuvalo.

Ako me sjećanje dobro služi, prije koju godinu je bila izbacila tjedni raspored vježbanja koji je sastavljen od pet-šest različitih, već postojećih videa. Ekipa je bila oduševljena. 
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2015 at 20:57
Probat ću naći. Nema veze, hvala svejedno :)
Back to Top
Livada85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Livada85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2015 at 20:05
Uh, to mi je muz jos prije dvije tri godine skinuo od nekud... dok sam vjezbala prije nego sam ostala trudna... ali sam tada radila brasillian butt lift... jill nedavno pocela :) jesi probala neki torrent? JA sam tudum za te stvari -.-
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2015 at 19:44
Nemam odgovor nažalost na tvoje pitanje, nego imam jedno pitanje..
Gdje si to skinula? Ako mi možeš dati link bila bih zahvalna :-)
Back to Top
Livada85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Livada85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2015 at 19:39
Pozdrav! Evo sad je dva mjeseca kako sam redovita u vjezbanju i napravila sam 30 days shred i zavrsavam ripped in 30 od Jillian. Ima li tko preporuku sto dalje? Jillian mi se svidja, ali od svog tog surfanja i trazenja vise ne znam koje su vjezbe zahtjevnije od rippeda pa ako netko ima iskustva bila bih zahvalna!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.