New Posts New Posts RSS Feed - medicinska dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

medicinska dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 10:05
Originally posted by Fresh Fresh wrote:


Sigurno da ako trajno želimo promijeniti nešto na sebi(poglavito smršaviti), ta promjena mora doci iznutra, trajnom promjenom nacina prehrane, a rezultati ce se vidjeti prema van.


Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:



Nema to nista iznutra lol

...

Isto tako moze se to gledat i s kilazom.Kada vidis da ti hrana pocinje se primat trebo bi znat smanjit,promjenit je i nesto ucinit da se vise ne debljas.Ako me svacate,ako ne a jbg


Pa upravo ovo boldano znaci da prvo treba doci do promjene iznutra, a tek onda se to pocne odrazavati na van. Dakle, kad se promijene neke stvari u glavi (unutra),tj. shvatis da ti treba promjena, tada nastupaju promjene na van, tj. promijenis prehranu, pocnes se baviti necim itd. a kao rezultat mijenjas i svoje tijelo, a i zadovoljstvo.

Jerbo ak ti ne dodje do glave da trebas nesto promijeniti, niti neces nista promijeniti. Jednostavno u teoriji, a praksa, hm...

(Mislim da po tom pitanju promjene gotovo svi misle isto )
 

Edited by Signorina
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2008 at 07:03
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:


Posto covjek svaki nije isti tako mu ni organizam nije isti.Za svakog covjeka prehrana je drugacija.Ovisi o mnogo faktora


Apsolutno, ovo je primjerice jelovnik kojeg prakticiram više manje vec godinu i pol.
www.nk-tresnjevka.hr/baza/nktresnjevka/datoteke/44_Jelovnik.pdf

Jelovnik je dosta raznolik i samo je varijanta prehrane prilagođena sportašima (Napravio ga je Tvrtko Kale, poznati hrvatski golman) , a također se može napraviti
i prilagoditi mnogim faktorima posebno zbog cinjenice da je moguca i implementacija shakeova


Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:


Montignacova takozvana djeta i nije djeta nego vise promjena nacina zivota.


Sigurno da ako trajno želimo promijeniti nešto na sebi(poglavito smršaviti), ta promjena mora doci iznutra, trajnom promjenom nacina prehrane, a rezultati ce se vidjeti prema van.


hahaha

za ovog trenera nikad nisma ni cuo,a dobro mozda nije ni cudo kad ne gledam nogomet,jedino ga znam zaigrat,nemam volje 90 min gledat budale kako igraju jer pocmem se nervirat i gubit zivce.

Ovo sta govoris za trajne rezultate dobro me nasmijalo

Nema to nista iznutra lol

To ti je samo ko ima jak karakter.Npr zasto neko pusi neko ne.Ovi sto puse imaju slabij karakter,odnosno podleznij su utjecaju drugih osoba ili su u izolaciji i pusenjem misle da ce ih drustvo prihvatit,slicno je s alkoholom s kojim sam ja imo problema(mene je drustvo navuklo a poslje sam pio vise nego dvojica vani),ali eto imam snazan karakter i kad sma vidio da mi pocinje smetat i da mi vise steti nego sto imam zadovoljstva s tim jednostavno sam skorz smanjio i sad vec dugo ne pijem osim nekih posebnih prilika di se jednostvno ne moze odbit(ali tu ne pretjerujem)

Isto tako moze se to gledat i s kilazom.Kada vidis da ti hrana pocinje se primat trebo bi znat smanjit,promjenit je i nesto ucinit da se vise ne debljas.Ako me svacate,ako ne a jbg
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2008 at 10:11
Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:


Posto covjek svaki nije isti tako mu ni organizam nije isti.Za svakog covjeka prehrana je drugacija.Ovisi o mnogo faktora


Apsolutno, ovo je primjerice jelovnik kojeg prakticiram više manje vec godinu i pol.
www.nk-tresnjevka.hr/baza/nktresnjevka/datoteke/44_Jelovnik.pdf

Jelovnik je dosta raznolik i samo je varijanta prehrane prilagođena sportašima (Napravio ga je Tvrtko Kale, poznati hrvatski golman) , a također se može napraviti
i prilagoditi mnogim faktorima posebno zbog cinjenice da je moguca i implementacija shakeova


Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:


Montignacova takozvana djeta i nije djeta nego vise promjena nacina zivota.


Sigurno da ako trajno želimo promijeniti nešto na sebi(poglavito smršaviti), ta promjena mora doci iznutra, trajnom promjenom nacina prehrane, a rezultati ce se vidjeti prema van.
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2008 at 21:54
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Aha.. Ne znam kak funkcionira u teretani, ali i mi na nogometu imamo raznolike treninge, pa nema monotonosti.
što se tice prehrane, ne vidim zašto bi princip zdrave prehrane bio monoton. Možemo kombinirati zdrave jelovnike na mnogo nacina.
Btw. jesi cuo za Monitgnacovu prehranu?


ma hebes bilo ciju prehran uda se tako izradim.Posto covjek svaki nije isti tako mu ni organizam nije isti.Za svakog covjeka prehrana je drugacija.Ovisi o mnogo faktora

metabolizam
kilaza
visina
kolicina kretanja
dnevna potrosnja kalorija
dnevni raspored
vrijeme spavanja
podnosljivost namjernica
dali ima se kakva alergija
bolesti
...


Montignacova takozvana djeta i nije djeta nego vise promjena nacina zivota.

Nijesve djeta sto ti pomaze da skines kilograme.Ok je tip i opcenito je sasvim ok.Ali ovo sta sam nabrojo prije mora se uzet u obzir.

Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2008 at 20:48
Aha.. Ne znam kak funkcionira u teretani, ali i mi na nogometu imamo raznolike treninge, pa nema monotonosti.
što se tice prehrane, ne vidim zašto bi princip zdrave prehrane bio monoton. Možemo kombinirati zdrave jelovnike na mnogo nacina.
Btw. jesi cuo za Monitgnacovu prehranu?
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2008 at 20:22
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Istina, ali i zbog navikavanja na princip prehrane koji te doveo do rezultata 


bas naprotiv to izaziva monotonost odnosno navikavanje organizma sto dovodi do smanjenja efektivnosti.zato je s vremena na vrijeme potrebno mjenjat nacin treninga i nacin ishrane.

Npr ja radim s velikim kilazama od š-8 ponavljanja sto mogu.Nakon 4 tjedna mjenjam trening na 2 tjedna i to male kilaze od š0-30 ponavljanja.Nakon 2 tjedna vracam se na velike kilaze i tako stalno.
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2008 at 19:42
Istina, ali i zbog navikavanja na princip prehrane koji te doveo do rezultata 
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2008 at 19:13
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

U svakom slucaju jedini dobri rezultati su dugorocni rezultati


Svaki rezultat je dugorocan samo ga treba drzan ta nivou.kada dojdes do zeljenog onda ti ne treba toliko napora da ga i odrzavas.
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2008 at 16:12
U svakom slucaju jedini dobri rezultati su dugorocni rezultati
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2008 at 15:44
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

spremala sam ispite , pa me zato nije bilo on line na kompu....

posaljem slike kao dokaz....

nikakva dijeta... prehrana i sport...


pa naravno.

Prehrana je 70% kod defke odnosno mrsavljenja.Dosta ljudi za to kaze da je djeta,ali nije.Jede se do zasicenosti samo se pazi sta se jede.Izba ce se visokokaloricne namjernice i eto rezultata,ako uz to jos imas kakav trening i pravilan san onda tek to se lijepo vidi.

U svakom slucaju bravo i ne daj se.ostani cvrsta karaktera i jos bude kilaza isla dole.
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2008 at 13:28
 to si u 2 mjeseca izgubila toliko kg ili više od 2 mj?
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2008 at 12:59
spremala sam ispite , pa me zato nije bilo on line na kompu....

posaljem slike kao dokaz....

nikakva dijeta... prehrana i sport...
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 15:59
Istina nisam cito, igleda da cu morat..
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 15:29
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

samo da se javim
sa š00 kg je spalo na 88. 


Bravo!!! A na kakvoj dijeti si bila??

Da si procitao cijelu temu znao bi o cemu se radi...


haha da bas
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 14:47
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

samo da se javim
sa š00 kg je spalo na 88. 


Bravo!!! A na kakvoj dijeti si bila??

Da si procitao cijelu temu znao bi o cemu se radi...
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 12:18
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

samo da se javim
sa š00 kg je spalo na 88. 


Bravo!!! A na kakvoj dijeti si bila??
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.