New Posts New Posts RSS Feed - zelim sve izbaciti iz sebe.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zelim sve izbaciti iz sebe.

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 10:41
Mislim da treba razlikovati kad netko ima nezdrave navike i onda jos ne moze necemu odoljeti, i netko jede po nekom planu, pa si ponekad priusti sto pozeli... Gymka, mislim da ovdje relativiziras stvar jer netko s ovako nesredjenom prehranom mora krenuti od sitnica, pa su to ovaj put keksici.

nitko nije rekao da nikada u zivotu vise nece smjeti pojesti keksice, vec samo da treba osvijestiti (ne)kvlaitetu namirnica koje unosi. dakle, ne razumijem gdje si ti našla "paranoju"?

cilj je shvatiti da kad imas zdrave navike i redovito se bavis nekom aktivnoscu, mozes uzivati i u keksicima...
Be healthy, be happy.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 11:31
Kvragu i ti keksići, da samo uz njih pojede svježi sir već je bolje Big smile Bar dok postupno ne zavoli kvalitetniji način prehrane. Kužim ja sve to i slažem se, treba razlikovati te stvari ali treba razlikovati i različite motive iza  teškog pridržavanja režima....možda je stvar u sitnici ali možda bi i tako nešto potrajalo kratko vrijeme pa bi nešto malo žešće opet srušilo i tu sitnicu.....znam, ko bi sad u sve dubine išao, mi pišemo ono najočiglednije i zapravo logično ali svi znamo da sve to zna bit puno kompleksnije od toga da se samo kaže -" ili keksi ili forma", jer se iz postova to može  tako bukvalno shvatiti, a nije tako, jer forma može biti doći i uz te kekse makar nisu najbolji izbor definitivno, ako se sve drugo posloži....

..a paranoja je ionako česta u ovim krugovima Smile Možda krivi izbor riječi ali htjela sam naglasiti te nekad bespotrebne strahove oko nečega što se ne promiče kao zdravo....






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 11:41
Slazem se s tobom.
ipak, ovdje smo da jedni drugima dajemo "light" savjete, na temelju onoga što je netko odlučio podijeliti s nama. Ako ćem orazmišljati što možda stoji iza svakog posta i je li problem u keksicima, ili u necem osobnom što osobu životno određuje, onda nitko ništa neće moći napisati...

mislim da se ti i ja načelno slažemo, samo ja imam malo direktniji pristup a ti više problemima (keksicima) pristupaš diplomatski.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 12:10
A istina, znam, za neke stvari treba puno vremena i puno razgovora, možda i ja nekad uzmem preveliki zalogaj Smile ali onako, kako ne volim presimplističke odgovore ispadne ovako, a možda i je upravo tako jednostavno Big smile

Inače, diplomacija mi je u zvijezdama zapisana Big smile a mene sad pak zanima di su ti najavljeni svakodnevni jelovnici Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
saymyname View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saymyname Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 13:58
dobro dobro...shvatila sam...bez integralnih keksica! vise ih niti nemam :)kupila sam si zobene sa grozdicama.

jucerasnji jelovnik (opet sam kiksala)

u 9:00- 30 g zobenih s kiselim jogurtom od 0,9 masti

kasno sam rucala jer jbg nisam stigla

17:00 4 rizina koluta , 100 gr kuhane sunke, brdo salate, juha od rajcice

u 19:00 pao mi secer posto sam spavala i pojela jedan ferero roche :D

uh uh ubit ce me netko za ovo zadnje :)

i to je bilo to za jucer.

danas sam lijepo zapocela sa zobenim 40 g i jogurtom u 12:00..
javim kasnije jelovnik :D



p.s. cure , ja razumijem da si ja moram rascistit neke stvari, i da ako zelim neke rezultate moram se odrec necega..ali eto ujutro sam zakiksala s tim keksicima jer ponekad mi bas ujutro trazi nesto slatko, al evo sa zobenim nema vise opasnosti.

pisemo se :*
Back to Top
saymyname View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saymyname Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 14:01
a da i 2 banane sam pojela poslije tog kasnog rucka...znam nisam smjela, al bolje i to nego nesto jos gore :D
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 14:13
imam jedan zadatak za tebe:

od ovoga što si jucer jela mi rasporedi što su proteini, što ugljikohidrati a što masti. Pa ćeš i sama vidjeti što jedeš.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 14:26
Dobar zadatak Smile

A mene zanima zašto nisi stigla jesti prije 17h, odnosno je li bilo baš tako strkovito da nisi baš ništa stigla skombinirati Wink

Btw. naravno da su uletile 2 banane nakon toga kad si pregladnila...a sve to skupa te na kraju dovelo i do tog famoznog ferrera :) Rižini koluti, grožđice u zobenima, ferrero, banane....šećeri, a proteina nigdje :) Nije ni čudo da te stalno traži slatko...... traži brzi fix ;)

Ajmo malo proteina i povrća, plizzz Smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
saymyname View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saymyname Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 14:43
pa sunka je protein :D a jucer stvarno nisam stigla jesti..jer sma bila u gradu a nisam htjela ni do pekare ni kekab kakav. cekala sam da dodem kuci.

evo budem danas jela govedu juhu sa lešo mesom i brdo salate za rucak ;)
Back to Top
saymyname View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saymyname Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 14:48
budem ja to sredila...sreceri su mi nazalost slaba tocka.

jucer je onaj ferero doletio jer sam odrijemala pa mi naglo pao secer.

shvacam ja vas da previse secera unosim..

al eto svaki dan je nova prilika, pa cu i to sredit..jer ne mogu naglo prekinuti, ako en pojest cu nekog :D
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 14:55
znas, kad si u gradu umjesto pekare mozes otici u ducan i kupiti posni sir.
Be healthy, be happy.
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 15:06
Originally posted by ZorroRi ZorroRi wrote:

znas, kad si u gradu umjesto pekare mozes otici u ducan i kupiti posni sir.


ako nemaš žlicu sa sobom, prodaju i ona pakovanja plastičnog pribora za jelo, oko 2 kn (i manje)

meni ovdje najviše dolazi do izražaja da malo jedeš. ne malo kalorijski, možda nekom to nije malo ni količinski (oboje mislim na prvi pogled) ali meni sve to nekako vrišti nedovoljno.

recimo da za doručak pojedeš te zobene s jogurtom, i za ručak normalan komad mesa s povrćem, one dvije banane staviš u međuobroke i večeraš tu šunku, ali s posnim sirom i povrćem, već bi bilo malo uravnoeženije.

stalno spominješ kako se nečeg moraš odreći, ali ne spominješ kako nešto moraš i ubaciti. da, keksići, sladoled i ferrero moraju van, ali nešto treba i unutra.

kad bi imala balansirane kvalitetne obroke, taj ferrero ti na cijelom planu nebi napravio razliku. meni je ovdje svaki obrok kritičan i samo mislim kako moraš biti gladna i kako ti tijelo ne dobiva ništa osim te neke prazne energije.
nisi odgovorila na pitanje koje je gymka jednom postavila, znaš li kako složiti obroke? ili što znaš o tome? da ti prvo tu pomognemo :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 15:06
Da, ili planirati unaprijed ako znaš da ćeš biti duže u djiru Wink Šunka je protein, hm, da Big smile Kreni na malo kvalitetnije proteine, ovo neka bude za nabrzaka Wink

Nije ti šećer pao jer si odrijemala nego jer si pojela neuravnoteženo  i to nakon što si pregladnila poslije 8h :) Sredi to Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 15:09
Originally posted by trip-to-fit trip-to-fit wrote:

 da, keksići, sladoled i ferrero moraju van, ali nešto treba i unutra.



Tako je, i upravo bi to pomoglo kod ovih stvari koje moraju van :) jer bi sitost i ravnoteža hormona napravili svoje. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
saymyname View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saymyname Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 15:26
evo ručala sam domacu govedu juhu,lešo meso, salatu i 2 njoka koja sam probala od mame :D

sita sam

sto se tice slaganja obroka znam da ujutro idu ugljici, pa za rucak bi trebalo neko meso s povrcem, a navecer navodno proteini s mastima ili povrcem, plus 2 meduobroka. tako nekako.


Back to Top
saymyname View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saymyname Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2015 at 15:28
problem je sto nisam ljubiteljica mesa..pa vjerojtano ne unosim dovoljno zdrave hrane pa zato mi trazi tjelo brze secere, ono čapkam :D njam njam hihihi

budem sredila..

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.