New Posts New Posts RSS Feed - D: 7 kilograma u tjedan dana – neuspjeh osiguran
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 7 kilograma u tjedan dana – neuspjeh osiguran

 Post Reply Post Reply
Author
batanona View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote batanona Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 7 kilograma u tjedan dana – neuspjeh osiguran
    Posted: 18 Veljaca 2016 at 23:14
Jednom davno imala sam 107kg. Užas kako sam to teško nosila i kako sam se uz to i jako teško mogla pristojno odjenuti. Jednoga je dana pala odluka, uzela sam popis kalorija, odvojila svoj lonac, tj. kuhala sebi odvojeno brojeci kalorije i držala se pravila od 1200 do max.1500 kalorija. Nakon 10 vrlo discipliniranih mjeseci imala sam 74kg i nikada bolju krvnu sliku! Danas, gotovo 20 godina poslije, nešto sam teža, ali ipak u granicama nekakve normale. Nisam na dijeti, jedino sam pšenicu izbacila iz prehrane, a ako zatreba skinuti koji kg, opet bih to ucinila na isti nacin, tj. smanjenim unosom kalorija.
Back to Top
Mya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2015 at 12:29
Svi komentari na temu: 7 kilograma u tjedan dana – neuspjeh osiguran

Ja sam "A", obožavam jesti SVE, pa i mesinu i narocito mlijeko , nema veze s mozgom ovo o krvnim grupama
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.