New Posts New Posts RSS Feed - Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Insanity

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Insanity
    Posted: 22 Studeni 2013 at 20:19
Pozdrav svima, prije neki dan sam bio napravio temu na koju nisam ja odgovarao nego mi je neko bio na kompu tako da se ispricavam svima.

E ovako imam 17 godina 82 kg i visok sam 176 cm. Do prije nekih 4 mjeseca nisam znao kuda s nagomilanim kilama, pa sam odlucio krenuti Insanity with Shaun-T. Prehrana mi nije bila baš uravnotežena ali pokusavo sam što više je se prizdravati. Tako bi mi nekad dorucak bio sardina iz konzerve par krastavaca i kurh raženi za rucak kuhana piletina sa povrcem kako bi mi slavonci rekli cušpajz. A veceru sam preskako pojedem koju vocku i to je to. Izbacio sam potpuno slatko i sokove, popijem jednu cedevitu na dan i to navecer.
Pa bih htjeo jos smrsati, prijatelji mi kazu da uzmem whey pa bih zelio cuti vasa misljenja pošto ste vi puno strucniji i iskusniji od njih :P
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 09:18
vec smo ti rekli mišljenje- sredi prehranu jer ovo što si naveo je sve samo ne uravnotežena prehrana. Izracunaj TDEE, oduzmi od njega 20% i kreni s tim br. kcal pa prati sta se dogada. Whey mozes kupit i nemoras, nije on nikakav cudotvoran prah od kojeg ces mrsavit, prakticki je to koda si uzeo bjelanjke ili meso i pojeo ga- protein..
cookies are for pussies
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 11:30
Krenuo sam od onda kada ste mi rekli pokusavam sad sto vise uranoteziti prehranu.
Whey mi je kao zamjena za obrok tako nekako? :D
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 12:30
Ne whey je dodatak prehrani, nikako zamjena za obrok.
Može biti praktican za unos dovoljne kolicine proteina i eventualno za lakše balansiranje obroka kojemu fali proteina
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 12:52
Aha znaci bio bi mi dobar onda poslije treninga insanitya ili?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 14:11
Originally posted by Matejko Matejko wrote:

Aha znaci bio bi mi dobar onda poslije treninga insanitya ili?

Zašto bih kupio Whey? Jel su ti prijatelji to rekli? :) Pitaj ti njih jel oni znaju što je u toj kutiji :D

Kakav trening uopce imaš? Koliko puta? Malo detaljnije :)

Gore ti se napisalo ...moraš promjeniti nacin prehrane :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 16:59
Pa kupio bih ga cito sam dosta da izgraduje misice, poboljšava izgaranje masnoca to su jedni od mojih razloga :D
Kao sto sam vec rekao da treniram zaj Insanity 6 puta tjedno nedjeljom odmaram. Ima 14 vjezbi i svaki dan po jedna vježba. Vecinom su to Cardio vježbe http://www.youtube.com/watch?v=NTEDDmCjd1k
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 18:55

I na njemu tip sa six packom i Holy-wood-skim smješkom ga drži što bliže kameri da se bolje vidi kutija? :)

Gledaj hoceš istinu? Whey ti može pomoci svakako.... Ali jel znaš zašto bih ga baš koristio? Zašto Whey? Misliš da samo to gradi mišice? 

Svaki tvoritelj svog produkta ce reci svega što se sjeti samo da proda...to znaš i sam.... Vjeruj mi prvo se baziraj na ono što imaš...ako imaš naravno kod kuce...tj iz uzgoja ako imaš te srece da tu tražiš "Whey" 

Whey nije ništa nego obicna sirutka....u prahu..preradjena...Dodatak prehrani koju ti ocigledno nemaš ...

Znaci dodatak :) Teško da gutanjem samog praha bez prehrane koja ti je potrebna za tvoj cilj što cemo malo poslje o tome, da ceš postici što želiš....

Uvijeri me da ti ej zaista potreban, kod mene imaš zeleno svijetlo :) Ali kao mnogi na pocetku...svi bih cudotvorni prah koji apsolutno neceš postici ništa ako prvo ne središ ono što treba biti u tanjuru :) 

Tako da prvo pocni citati malo o prehrani..o funkciji Nutrijenata .... Pa da mi prvo nešto složimo na tanjur...pa kasnije lako za whey može? Smile To cemo ako bude imalo se za njega , uloži na ono domace ;) Koliko toliko da znaš da je :)

Eh sada ... Insainity znam to mi je kardio sada kada ne mogu trcati LOL

Što reci...Vecinu tih tipova što gledaš..ili Eto uzet cu Shauna.... Misliš da je on samo skakutanjem napravio takve mišice ;) ? Možeš ti nešto napraviti od sebe tu..program je zbilja izvrstan..naravno uz dobru prehranu.....ali ako hoceš mišice mišice malo vece... i izgoren....tu ceš vec morati koristiti ne samo svoej tijelo....nego nešto što ce ti otežati izvodjenje vježbi...a to su utezi.....


Edited by mettasttaza - 23 Studeni 2013 at 19:07
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 19:31
Onda cu se još više posvetiti prehrani, a za Whey cemo onda viditi sve kasnije kada još više uravnotežim prehranu nema mi druge nego tako

Samo kod mojih u kuci vlada cudjenje kada sam rekao da cu se zdravo hraniti i ne mogu vjerovati da sam to odlucio, tako da sam si pravim obroke. Sad tako u skolu si ponesem raženog kruha i kupim si konzervu sardine u ulju, dali postupam tu ispravno?

Naravno da ne mislim da je Shaun takve misice i svi oni ostali napravili samo s tim skakutanjem, vecinu njih pratim na FB ili drugim drustvenim mrežama, puno cešce idu u GYM nego što rade insanity. I normalno uz to sve HEALTH FOOD :D
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 20:35
Pripazi na izvodjenje vježbi jer Insainity-em lako možeš zeznut koljena.Ako si pocetnik ne bi ti preporucila.Znam mnoge koji su ga radili i zeznuli su si koljena,zglobove....
I say no...
fat must to go...
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 20:36
hehe,da je whey magicna formula ja bi vec bila avangarde,gymka..i ostatak fit ekipe...;-)
I say no...
fat must to go...
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 21:20
Da Garfield zo si u pravu tek kada sam bio krenuo prvi tjedan imao sam obicne tenisice i zglobovi su bolili prsti ma sve. Znao sam odma sta je kupio sam patike jest da sam ih masno platio ali uvelike pomazu.

Ma nisam ni mislio da je whey magicna formula od koje cu nakon sto popijem biti neki novi superheroj :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 21:43
Ja radim bez patika na obicnoj deci :) Ne moraš trošiti pare na to :) samo nadji na netu vježbe koje misliš da su rizicne za ozlijedu pa ju prouci i nemaš frke ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 00:05
Pa ja isto radim u sobi ali polkuso sam bos ali mi nije islo mozda svega par minuta nisam mogo vise.
Kolko vec dugo radis insanity i kakvi su rezultati :)
Workout
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 01:05
Pa ne radim ja kompletan ..imam par programa kojih promjenim koji su kardio...cisto ih samo tako koristim..kardio kao kardio :) Trošiš se :D Malo rekreacijski višeLOL Ne znam imaš moju temu i evo me na avataru pa vidi Smile
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 10:32
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Pa ne radim ja kompletan ..imam par programa kojih promjenim koji su kardio...cisto ih samo tako koristim..kardio kao kardio :) Trošiš se :D Malo rekreacijski višeLOL Ne znam imaš moju temu i evo me na avataru pa vidi Smile


naglasak na boldano hehe
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.