New Posts New Posts RSS Feed - ojacatu ruke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ojacatu ruke

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Marko818 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko818 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ojacatu ruke
    Posted: 10 Kolovoz 2010 at 00:23
evo zanima me kolko puta tjedno moram radit vjezbe za ruke da ih ojacam..dal bi mogo evo pon biceps uto nista.sri triceps..cet nis pet biceps..i sub i nedelja odmor..zato jer zelim samo ojacat ruke da budu prikladnije jer mi je tijelo ok...i znam da se nesmije jedan dio tijela vjezbat sva dana za redom pa dal bi to bio dovoljan razmak?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2010 at 01:09
 Pukni fotku pa da ostatak procijeni da li stvarno ima potrebe za jacanjem iskljucivo ruku ili je možda razlog tvoja kriva procjena
Back to Top
Marko818 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko818 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2010 at 01:47
reko mi trener iz teretane da imam ruke slabe i da bi ih tako mogo ojacat..al htio sam cut vase misljenje dal je to dobar nacin za ojacanje.?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2010 at 02:40

Originally posted by Marko8š8 Marko8š8 wrote:

reko mi trener iz teretane da imam ruke slabe i da bi ih tako mogo ojacat..al htio sam cut vase misljenje dal je to dobar nacin za ojacanje.?
 

je dobar je.

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2010 at 03:03
jos bolje - 5 treninga tjedno
pon - ramena, biceps, triceps
utorak - noge
srijeda - odmor (nakon nogu uvijek odmor)
cet - prsa, triceps
petak - biceps, ramena
subota - ledja
nedjelja - odmor

malo losije - 4 treninga
pon - ramena, biceps, triceps
utorak - noge
srijeda - odmor (uvijek nakon nogu odmor)
cetvrtak - prsa, biceps, triceps
petak - ledja, ramena

ispod toga ne mozes ici, ako mislis imati 2 treninga ruku tjedno. jer 2x ruke, šx noge su ti vec 3 treninga. a raditi prsa + cijele ruke i ledja + cijele ruke nije dobro. previse vremena, a ne mozes kvalitetno obraditi svaki dio. npr. da imas samo 2 vjezbe za ruke, to je 6 vjezbi i min 4 vjezbe za prsa (ili ledja), to ti je vec š0 vjezbi u jednom treningu. po meni previse za kvalitetan razvoj. nemoguce da das max od sebe...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2010 at 12:44
Originally posted by Marko8š8 Marko8š8 wrote:

evo zanima me kolko puta tjedno moram radit vjezbe za ruke da ih ojacam..dal bi mogo evo pon biceps uto nista.sri triceps..cet nis pet biceps..i sub i nedelja odmor..zato jer zelim samo ojacat ruke da budu prikladnije jer mi je tijelo ok...i znam da se nesmije jedan dio tijela vjezbat sva dana za redom pa dal bi to bio dovoljan razmak?


Ponedjeljak - Biceps
Utorak - Triceps
Srijeda - Podlaktica
cetvrtak - Biceps
Petak - Biceps i triceps
Subota - na narodnjacima
Nedjelja - Triceps
Back to Top
Marko818 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko818 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 07:46
lega vidim tvoj trening za ruku al di je tu odmor...jel ce se stic misic odmorit ako ga tolko treniram..jel to dobro?
Back to Top
Marko818 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko818 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 07:48
gajba pive sta mislis o leginom programu zanima me tvoje misljenje i svakog misljenje dobro dode jos kad je od profica.
Back to Top
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 09:10
Originally posted by Marko8š8 Marko8š8 wrote:

lega vidim tvoj trening za ruku al di je tu odmor...jel ce se stic misic odmorit ako ga tolko treniram..jel to dobro?
 

subota? XD
Back to Top
Marko818 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko818 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 09:30
haha..subota narodnjaci..lol valjda misli odmor..XD
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 11:02

Originally posted by Marko8š8 Marko8š8 wrote:

lega vidim tvoj trening za ruku al di je tu odmor...jel ce se stic misic odmorit ako ga tolko treniram..jel to dobro?
 

ako vec ideš tim sistemom..ne treba ti odmor za tako malu mišicnu skupinu, oporave se brže nego druge.

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 13:25
ma prijatelju šalio sam se... ja ponedjeljkom radim triceps uz prsa i utorkom biceps uz leđa.

ak ti je tolko stalo, radi ih svaki dan... nije to neka znanost
Back to Top
Marko818 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko818 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 13:55
ajd ok hvala svima nadam da ce i ostalim forumasima ovo pomoc..al salu nisam bio skuzio..XD..hehe..lol..ZA MOJE TJELO SAMO NAJBOLJE!!!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2010 at 16:10
Daj stavi fotku da vidimo jel ti ruke zaostaju za ostatkom tijela, jer ako ih previše ojacaš,tj. ako budu dominantnije od leđa i prsa, one ce preuzimat posao u vježbama za prsa i leđa tak da ce ti onda bit teže pogodit velike miš. skupine 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
senaid View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote senaid Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2012 at 21:49
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

jos bolje - 5 treninga tjednopon - ramena, biceps, tricepsutorak - nogesrijeda - odmor (nakon nogu uvijek odmor)cet - prsa, tricepspetak - biceps, ramenasubota - ledjanedjelja - odmormalo losije - - ramena, biceps, tricepsutorak - noge srijeda - odmor (uvijek nakon nogu odmor)cetvrtak - prsa, biceps, tricepspetak - ledja, ramenaispod toga ne mozes ici, ako mislis imati 2 treninga ruku tjedno. jer 2x ruke, šx noge su ti vec 3 treninga. a raditi prsa + cijele ruke i ledja + cijele ruke nije dobro. previse vremena, a ne mozes kvalitetno obraditi svaki dio. npr. da imas samo 2 vjezbe za ruke, to je 6 vjezbi i min 4 vjezbe za prsa (ili ledja), to ti je vec š0 vjezbi u jednom treningu. po meni previse za kvalitetan razvoj. nemoguce da das max od sebe...
ja radim u kuci i nemam nikakvi sprava, neg sklekovi -na sebe stavim teret i noge u zrak kako bi vise forsirao ramena, imam vratilo , zanima me sa tim vjezbama mogu raditi na vratili( leđa i bicepse) , na sklekovima prsa ramena i tricepse i radim jos jednu vjezbu -(š vi slike sa ovog linka ovo ispod naslova cor koncepti tu vjezbu radim i podizanje plocatog utega. 3 serije cucnjeva .i to radim 2 dana 3. odmaram zanima me da li je to previse raditi jer radim stalno iste stvari , i koliko sati priej treninga treba jesti da bi popravio snagu misica i masu i dali da popijem protein na pola treninga ili na kraju
Back to Top
josipr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2012 at 11:07

kakve gluposti pojednici pišu. Zašto se javljate ako nemate pojma?

Vježbaj ti lijepo cijelo tijelo, ovo -cijeli tjedan biceps i triceps je budalaština.


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.