New Posts New Posts RSS Feed - Farma - reality show 20š0
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Farma - reality show 20š0

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Farma - reality show 20š0
    Posted: 25 Ožujak 2010 at 15:51
Gledate li novu farmu? Nedavno je pocela...



Pjevac Ivo Amulic, misica i manekenka Jelena Bosancic, bivša Feminnemka Nikol Bulat, starleta Sabina cedic, svjetski rekorder u ronjenju Kike Curavic, pjevac Josip Ivancic, pjevacica Marinela Jantoš - poznatija kao Ella, bivši mister Antonio Marušic, playboyeva zecica Maja Morales, voditeljica Branka Mutti, prvi brk Istre Elio Pisak, pjevac Daniel Popovic, Kristijan Rahimovski - sin frontmena Parnog Valjka Akija i voditeljica Žana štrbac, borit ce se za toliko željenih pola milijuna kuna.

što kažete na farmere?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 15:56

a ponekad bacin oko na taj show, volija bi da curavic dobije. jelena mi je isto zanimljiva,ovo je i bolji koncept od big brothera jer nesto se i triba radit.

i drago mi je sta je maja morales otisla,jer koji k ce ona tu 

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 16:15
Mene cijeli taj koncept reality show-a Big brother, farma, survivor, bar i ostalo jako iritira i zivcira. Zabavi rulju da zatvori oci na prave probleme. Sve se svodi na reklamu i prezentiranje nekih likova koji ni u kom aspektu mog zivota nisu bitni, niti mogu kako pomoci nasem drustvu. Cijelo vrijeme se vrti glasuj za ovoga, glasuj za onoga dok u medjuvremenu reklame pršte.. Sto opet znaci da oni trebaju nase pare..
Mozda i grijesim, ali ipak cu radije gledat nesto korisno i konstruktivno, ako vec moram..
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 16:17
Originally posted by Furai Furai wrote:

Mene cijeli taj koncept reality show-a Big brother, farma, survivor, bar i ostalo jako iritira i zivcira. Zabavi rulju da zatvori oci na prave probleme. Sve se svodi na reklamu i prezentiranje nekih likova koji ni u kom aspektu mog zivota nisu bitni, niti mogu kako pomoci nasem drustvu. Cijelo vrijeme se vrti glasuj za ovoga, glasuj za onoga dok u medjuvremenu reklame pršte.. Sto opet znaci da oni trebaju nase pare..
Mozda i grijesim, ali ipak cu radije gledat nesto korisno i konstruktivno, ako vec moram..


Pa cijeli koncept je osmišljen da si povecaju gledanost i zarade pare. Vjerojatno oni zarade nekoliko milijuna kuna, pobjedniku daju š milijun, i svi sretni...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 16:26
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Furai Furai wrote:

...
Pa cijeli koncept je osmišljen da si povecaju gledanost i zarade pare. Vjerojatno oni zarade nekoliko milijuna kuna, pobjedniku daju š milijun, i svi sretni...

U pravu si apsolutno, samo ne kuzim svrhu gledanja toga, ali naravno, ukusi su razliciti, neko nesto voli   
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 16:48
Ljudi se vole povezivati sa "celebrity-ma" tako da je jasno i da ovo ima svoju publiku.
Vrijedi pogledati cisto informativno na 5min, ali to sada pratiti svaki dan mi je suludo..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 16:57
  Ja ne gledam tv, ali i da gledam ne bi gledala farmu, radi svega što je Furai rekao.
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 17:08
Bilo koji hrvatski reality show je za mene bio užas, nekad kad sam gledao. Nisu naši sposobni ništa dobro napravit.

A u ovom uvodu ne prepoznajem ni jednu osobu - toliko o celebrityjima.
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 17:20
Originally posted by Furai Furai wrote:


samo ne kuzim svrhu gledanja toga,


Takodje fuj!
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 17:34
  zasto ??? zasto ova tema????? nooooouuuuuuuuuu :))))))))))))))
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 18:54

 pa koji van je niko ne govori da morate stalno pratit, ali bacit oko malo sta fali bar se nasmijes koje sve gluposti ljudi izvode. inace da ih niko negleda nebi ti showovi i postojali pa pustite povođenje za ruljon koja to mrzi ovo ono pa ka i vi mrzite,a u stvari jedva cekate da pocne.

ja osobno govorin da bacin oko i evo od kad je pocelo znaci ima 4 dana onu prvu kad su ulazili san gleda zadnjih po sata, i jucer san zadnjih nekoliko minuta, i sta sad.normalno da i ja iman pametnijeg posla za radit,al kad neman i neznan sta cu gledat zasto ne.

 a da se bacimo na ove kao celebrytije za sve san cuja iz novina televizije i slicno, ali niko od njih nije neki pravi celebrity.

Edited by zmaj
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2010 at 07:58
Ja to uopce ne mrzim. Kao ni nogomet, ni modne revije, ni sapunice. Jednostavno me niti najmanje ne zanima. Onako najiskrenije.

A nije da svi mi ne volimo nekad raditi i gledati totalne idiotarije, ali ovo nije moj tip takve.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2010 at 14:12
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 pa koji van je niko ne govori da morate stalno pratit, ali bacit oko malo sta fali bar se nasmijes koje sve gluposti ljudi izvode. inace da ih niko negleda nebi ti showovi i postojali pa pustite povođenje za ruljon koja to mrzi ovo ono pa ka i vi mrzite,a u stvari jedva cekate da pocne.

ja osobno govorin da bacin oko i evo od kad je pocelo znaci ima 4 dana onu prvu kad su ulazili san gleda zadnjih po sata, i jucer san zadnjih nekoliko minuta, i sta sad.normalno da i ja iman pametnijeg posla za radit,al kad neman i neznan sta cu gledat zasto ne.

 a da se bacimo na ove kao celebrytije za sve san cuja iz novina televizije i slicno, ali niko od njih nije neki pravi celebrity.

Ko sam ja da osudjujem bilo koga sta radi i gleda u svoje slobodno vrijeme, ja samo kazem da ja to sigurno ne gledam, jer je za mene to zesci waste of time... Ne gledam TV uopce jer mislim da danas vise nista pametno na tv-u ne mozes vidjeti, Ako mi se gleda film, skinem pa pogledam, ako mi se gleda serija, skinem pa pogledam, dokumentarac ili sto god drugo.. Sigurno imam boljih nacina za ubit dosadu od gledanja farme ili sta vec.. TV i reality show mi ni najmanje nisu potrebni u zivotu, i to je sve sto zelim da kazem... A tko sta radi u svoje slobodno vrijeme to nije moja briga... Sto ljudi sto cudi...
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2010 at 14:35
Ena,

obrani farmu ovdje.. Pocelo je žestoko...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2010 at 11:44
Evo, tko gleda farmu - pobjedio je: Kiki Rahimovski..

Kiki Rahimovski pobjednik je trece farme

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 12:12
Ja sam se odlucila prijaviti na slijedecu farmu. Svi misle
da se šalim, ali ne.

Farmu gledaju mnoga djeca i stvaraju uzore gledajuci te..x.
Zato je stvarno vrijeme da dođe netko inteligentan na
farmu.

Tako je moja odluka donešena.

Samo bi mi valjalo pogledati bar koju da skužim što oni
tamo rade. Jel ima tko snimljeno? :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.