New Posts New Posts RSS Feed - Jesmo li mazohisti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jesmo li mazohisti?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jesmo li mazohisti?
    Posted: 15 Svibanj 2010 at 15:33
Unio sam neke promjene u nacinu treniranja... napravio sam promjenu kod broja serija/ponavljanja... i osjetim kod treninga da je dobra promjena... mišic mi drugacije "odgovara" na te promjene!

Zapravo je poanta u tome da neki dan na treningu ležim na klupi za bench i prije zadnje serije uhvatim sam sebe kako se zadovoljno smijuljim i gledam onu sjajnu šipku... osjetim trnce i umor u mišicima... i znam da mi upala ne gine... ali opet osjecam neko cudno zadovoljstvo!

Zanima me jel se to i vama dešava... jel u svakom od nas zapravo "cuci" jedan mali mazohist koji nas tjera da sami sebe podvrgavamo naporima i cestim upalama a niko nas ne tjera na to?



Edited by Psyho
Who dares wins!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 16:12
  Pa zbog toga i treniram!!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 16:16
 Apsolutno...to sam baš jucer zakljucila kad sam se jedva iz kreveta digla ali sa osmijehom od uha do uha shvativši da su cucnjevi upalili dan prije :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 16:26
  i te kakvi mazohisti... prekjucer nisam mogla normalno hodat od cucnjeva...a danas ruke rasturaju.... ali to je smisao svega ovoga...da ne uživamo u tome...zašto bi to radili?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 18:03

 E da...pandorina kutija je pichkin dim kad dođe chaxy, skonta ovu temu i pocne pisat

Al evo konkretan odg - meni su uvijek bili fora ti doživljaji koje netko ima kad tek krene s utezima, a kasnije mu to dođe ko dobar dan

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 18:41
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 E da...pandorina kutija je pichkin dim kad dođe chaxy, skonta ovu temu i pocne pisat

Al evo konkretan odg - meni su uvijek bili fora ti doživljaji koje netko ima kad tek krene s utezima, a kasnije mu to dođe ko dobar dan

 

Ti možeš uvijek probat recimo pilates...ili jogu....radi fora doživljaja...

Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 19:26
Ma nije to meni prvi susret sa utezima a i u SJP sam prošao dosta yebenih drillova i raznih psiho-fizickih napora... valjda je sad razlog taj što treniram iz svog zadovoljstva... a i pisalo se o lucenju u organizmu "necega" što izaziva osjecaj ugode ili zadovoljstva !
Who dares wins!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 19:39
Mene isto pere ta neka fitness fiksacija

Odvrtim sat vrimena plesa i to navecer do 9/2š i po i to još nakon šta sam cili dan propješacila cijeli grad i guštaaaaaaaaaaam

Totalno smo izgleda svi
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 19:55
  Koliko manijaka na jednom mjestu

Ustvari je pitanje malo krivo postavljeno.
cisto sumnjam da je netko ljubitelj upale mišice same po sebi, bola u mišicima i laganoj vrtoglavici.. Ustvari mi volimo rezultate koji dolaze kao posljedica te boli, a upala nam je indikator da smo odradili 'pravi posao'.

Zato pocetnicima, koji se možda još nisu uvjerili u povezanost upale i rasta mišica, ona i nije baš neka sreca.

Meni je najdraži trening nogu nakon kojega nemam osjecaj za stepenice ispred fitnessa



Ali da, za vrijeme treninga nas zaista 'uveseljava' i endorfin, kako je netko vald pretpostavio..
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 21:41
Da, naravno...to je ustvari taj osjecaj ...jer ja mislim da je muvanje iliti moving najprirodnija ljudska aktivnost/radnja i valjda se nakon dobrog treninga - za koji cak nije ni bitno da li je ono sad neki "killer training" - covik jednostavno osjeca da se vraca sebi, svojoj prirodi.

Ogoljela ljudska potreba i priroda...simple as that
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 22:47
  hehe.. meni je upala od mrtvog dizanja s ravnim nogama jucer.. danas zateze hamstring..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 23:06
Ja jesam 
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 20:16
Originally posted by Lega Lega wrote:

 
cisto sumnjam da je netko ljubitelj upale mišice same po sebi



Ma ja volim bol!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 20:51
Kad osjetim da me prsa bole (upala), da ruku nemrem istegnuti koliko mi je biceps utegnut, kad ne mogu cucnut jer me noge bole, nemrem se nasmijati jer me trbušnjaci bole - to je to!    

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 21:25
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

 
cisto sumnjam da je netko ljubitelj upale mišice same po sebi



Ma ja volim bol!


..opcenito?
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 21:35
To je to, nema ljepšeg buđenja od buđenja sa upalom.
Odmah smiješak oko glave
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.