New Posts New Posts RSS Feed - strije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

strije

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: strije
    Posted: 19 Travanj 2008 at 00:39
 sto koristite protiv strija ili za ublaziti vec postojece i koliko je ucinkovito?
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2008 at 08:32
meni je stara rekla da ce mi nabaviti neku vichey-evu kremu protiv strija i za elasticnost koze! al jos uvijek nije!!!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 15:48
afrodita krema za ublazavanje,prevenciju i izbljeljivanje strija! ali cini mi se da i ne djeluje bas (mjesec dana je koristim)! mozda cak i pogorsava strije pa pokusavaju povisiti prodaju proizvoda! 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 21:51
cure, ako nadjete sta efikasno i meni javite  
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 00:28
 kaj si naglo smrsavio ili se zbuckao?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 10:19
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 kaj si naglo smrsavio ili se zbuckao?


prije izrastao u visinu, cini mi se. to sam primijetio proslo ljeto (odnosno primijetile su cure dok smo igrali picigin) bile su tada preko dobrog dijela sredine ledja, sada kako sam jos narasto sigurno 3,4cm su nize
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 17:27
samo ti rasti u visinu i dalje!kad bi ja...
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 20:42
 pa koliko si visoka, evice iliti patuljcice? hehe.. salim se
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 20:46
e da cure,koliko smatrate da je visina za nas idealna?
mislim-i decki,naravno! hehe
znam da nije tema ali mi se neda otvarat novo,ovako samo usputno pitanje
a jeste probali strije sakrit sa kremama za samotamljenje ili ste se suncale? mislim...nisam nikad imala s time problema pa neznam kako se toga rijsit-mozda pilling,ipak to je koza-obnovi se i dodje lijepa mlada i cista
By:©parogica:)
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2008 at 06:09
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 pa koliko si visoka, evice iliti patuljcice? hehe.. salim se

š,65! znam da je dovoljno al bi moglo biti i bolje! ma nije nikakav kompleks srecom!
@ sparogica
mislim da je izmedju š.65 i š,75 idealno za cure! bar po meni...
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2008 at 14:49
 ja sam svojom visinom prezadovoljna - š.75
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2008 at 16:03
ja imam š.64 i skakucem dok hodam(nenamjerno),jer sam uvijek najniza...hehe 
By:©parogica:)
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2008 at 18:28
Originally posted by šparogica šparogica wrote:

e da cure,koliko smatrate da je visina za nas idealna?
mislim-i decki,naravno! hehe



Nemam odgovor. Koja god da je idealna (a mislim da ta ne postoji jer svaka ima i + i -), visinu ionako ne mozes promijeniti (ko je jamio, jamio). Ja sam š80 i navikla sam se bit malo visa od drugih cura.


ONTOPIC: Kaj se tice strija, prastara pomada je bademovo ulje. Nekad iz domace radinosti, a sada ima za kupiti u dm-u i ljekarnama, u raznim oblicima. Dosta zena se kune u to. Jedini problem sa strijama je da ih se treba sprijeciti jer navodno ne mogu potpuno nestati, nego se samo ublaziti.
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2008 at 19:21

btw - kaj se tice bademovog ulja u jednoj ljekarni (kod HNK) sam nasla bademovo ulje za nekih š2,š3 kn deci.. a inace je svuda dublo ako ne i vise skuplje..

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2008 at 08:34
  a bademova mast? gusta je,smeckasta,moze se za svasta koristiti! moja stara je koristi za ruke,a prije mi je mazala guzu kad sam bila beba! hihihihi!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2008 at 13:42
Originally posted by evica evica wrote:

  a bademova mast?


Pretpostavljam da bi mogla posluziti jer je sastav vjerojatno slican. Ali ulje se bolje upija u kozu.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.