New Posts New Posts RSS Feed - Nešto za masu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nešto za masu

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
mahmer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mahmer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nešto za masu
    Posted: 27 Listopad 2009 at 13:54

možete li mi preporuciti neki suplement za jacanje mišicne mase ali ja ne bih kreatine i proteine jer sam cuo da to nije baš dobro! ako imate neki savjet kako da dobijem na masi bio bih vam zahvalan! inace sam par mjeseci u teretani ali ništa nisam dobio na masi, š88cm, 75kg.

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 13:59
pa cekaj da pocne djelovat.. ne mozes masu dobit u par mjeseci.. neko vjezba godinu dana za dobit 2,3 kg misica!!
I ne slusaj budalastine da je to nezdravo.. Jel zdravo ujutro casica rakije?Je!! ako ces popit litru rakije ujutro, naravno da nije zdravo.. tako i sa kreatinom.. a proteine pij koliko god te volja..
Back to Top
mahmer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mahmer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 14:16

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

pa cekaj da pocne djelovat.. ne mozes masu dobit u par mjeseci.. neko vjezba godinu dana za dobit 2,3 kg misica!!
I ne slusaj budalastine da je to nezdravo.. Jel zdravo ujutro casica rakije?Je!! ako ces popit litru rakije ujutro, naravno da nije zdravo.. tako i sa kreatinom.. a proteine pij koliko god te volja..
 

Ma sad ni sam više ne znam, a šta kažu drugi jel to dobro uzimat?

Rakiju ne pijem, riga mi se od nje, ali za kreatin još ne znam..strah me da se ne navucem na to. A ti proteini, jel to isto što i bjelancevine? Ja jedem meso, nekad ribu, bjelanjke i pijem dosta mlijeka, i prije spavanja shake od banana, mlijeka, meda i 2 bjelanjak, jel to dobro za masu?

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 14:55
jedi pastu i rizu.. ujutro jedi zob i proteinski shake.. proteini=bjelancevine... dekstroza se pije nakon treninga uz proteine.. sa vodom.. imas na FAQ sve to pojasnjeno..citaj forum malo !!
Back to Top
mahmer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mahmer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 15:16

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

jedi pastu i rizu.. ujutro jedi zob i proteinski shake.. proteini=bjelancevine... dekstroza se pije nakon treninga uz proteine.. sa vodom.. imas na FAQ sve to pojasnjeno..citaj forum malo !!
 

Dobro šta se odma pjeniš i naređuješ, samo sam pitao jer ne znam! Ako ti se ne da odgovarat ne moraš, slobodno me zaobiđi u temi...

Hoce li mi bar netko objasnit šta s cim ide i gdje da to kupim?

Tamo nema u f.A.Qu šta mene zanima

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 15:27
Originally posted by mahmer mahmer wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

jedi pastu i rizu.. ujutro jedi zob i proteinski shake.. proteini=bjelancevine... dekstroza se pije nakon treninga uz proteine.. sa vodom.. imas na FAQ sve to pojasnjeno..citaj forum malo !!
 

Dobro šta se odma pjeniš i naređuješ, samo sam pitao jer ne znam! Ako ti se ne da odgovarat ne moraš, slobodno me zaobiđi u temi...

Hoce li mi bar netko objasnit šta s cim ide i gdje da to kupim?

Tamo nema u f.A.Qu šta mene zanima

 

wow wow mahmer lakše malo, Davor se ne pjeni i ne naređuje nego ti želi rec da ovdje ima puno odgovora na tvoja pitanja samo treba malo procitat - daj si uzmi malo vremena sad kad si vec tu pa prokopaj malo - nac ceš sigurno ono što tražiš, a onda pitaj ako ti još nešto konkretno nije jasno.

Jesi pitao te koji su ti rekli da su proteini i kreatin loši - zašto su loši?

I pitanje je kakav ti je trening da ne napreduješ...jer prehrana je prilicno klimava.

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 16:06
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by mahmer mahmer wrote:


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

jedi pastu i rizu.. ujutro jedi zob i proteinski shake.. proteini=bjelancevine... dekstroza se pije nakon treninga uz proteine.. sa vodom.. imas na FAQ sve to pojasnjeno..citaj forum malo !!
 


Dobro šta se odma pjeniš i naređuješ, samo sam pitao jer ne znam! Ako ti se ne da odgovarat ne moraš, slobodno me zaobiđi u temi...


Hoce li mi bar netko objasnit šta s cim ide i gdje da to kupim?


Tamo nema u f.A.Qu šta mene zanima


 


wow wow mahmer lakše malo, Davor se ne pjeni i ne naređuje nego ti želi rec da ovdje ima puno odgovora na tvoja pitanja samo treba malo procitat - daj si uzmi malo vremena sad kad si vec tu pa prokopaj malo - nac ceš sigurno ono što tražiš, a onda pitaj ako ti još nešto konkretno nije jasno.


Jesi pitao te koji su ti rekli da su proteini i kreatin loši - zašto su loši?


I pitanje je kakav ti je trening da ne napreduješ...jer prehrana je prilicno klimava.


 



he he.. vidi kako mi odbrusio.. a ja mu samo savjetovao da procita FAQ da bi mogao osnove skuzit, pa onda postavljat pitanja.. jer odgovore na pitanja kao dal je protein=bjelancevina ce naci u FAQ, a ne da mu moramo i osnovne pojmove objasnjavat.. ali nije ni to problem ako treba.. i mislim da sam ti dosta pojasnio, a ti se bezobrazno odnosis.. nauci se kulturi..
Back to Top
mahmer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mahmer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 16:20

 Dobro ok...su ovdje svi tako nadrndani...

Nema veze, mislio sam da ce se naci neki dobar savjet al vidim ništa od toga.

Znam ja jako dobro kulturu samo ne znam odgovore na neka pitanja a ti ak znaš slobodno mi reci a ne pametovat.

I jel može neka preporuka suplementa za dobivanje mišicne mase? Mass gaineri, ok ili?

 

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 16:30
he he.. nismo nadrndani.. samo moras procitat osnove.. recimo sastavit svoj jelovnik i napisat ga ovdje. i onda ti mi ispravimo sto treba.

uglavnom..

dorucak: š00g zobi + protein shake

        mega mass sa mlijekom

        rucak: 200g paste,250g mesa i salata

        trening

        nakon treninga odmah proteinski shake sa vodom i dekstrozom, te kreatinom

        2h nakon treninga š00g paste sa š00g mesa, salata

        prije spavanja 250g svjezeg sira sa kikirikijem

            
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 13:56
Davor piše malo šturo pa je krivo shvacen

Mahmeru, što tebe zanima a da nem u FAQ-u?


  

Edited by Iluvatar
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 16:39
davore ne znam zasto se uopce toliko trudis to liku pomoci...neka malo procita, neka sam skuzi neke stvari
awesome :))
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 16:53
  he he.. a cuj.. nastojim pomoci koliko mogu.. i ponavljat koliko mogu puta.. ipak svi pocinjemo sa malim znanjem i trazimo od obrazovanijih da nam objasne.. i gnjavimo dok ne saznamo.. pa ga razumijem..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 18:46
pa ja koliko vidim on je vishe bezobrazan nego "kulturan" kako on kaze...
awesome :))
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 19:03
  eh.. sta mozemo..  ne obazirem se na to.. ja kazem sto ga zanima, i gotovo..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 18:10
  bome ni ja nisam bio tako bezobrazan kao on na pocetku...hihihihiih


ajde da i ja postavim jedno pitanje koje ce njega takoder zanimati..

dali je bolje ujutro pity whey + mlijeko posebno ili sa zobenima  i vodpm??
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 22:06

Originally posted by Gogo Gogo wrote:

 
dali je bolje ujutro pity whey + mlijeko posebno ili sa zobenima  i vodpm??
 

Sa zobenima

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.