New Posts New Posts RSS Feed - Moj program
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj program

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moj program
    Posted: 23 Kolovoz 2013 at 17:27
Evo mog programa.

znaci, zelim skinit salo. idem 3x tjedno u teretanu. svako jutro odradim 50 min kardia (brzo hodanje). u dane kada ne idem u teretanu navecer trcim. znaci, uvijek kombiniram dvije aktivnosti. ili brzo hodanje i teretana ili isto brzo hodanje i trcanje.

bazalni mi je oko 2100, te toliko kalorija unosim.

09:00 (poslije brzog hodanja) 30g wheya + 50g zobenih
12:00 250g posnog + 50g sjemenki bundeve
16:00 150g pilecih prsa + 100g krumpira
19:00 PWM (30g wheya + 30g glukoze) ili ako taj dan ne idem u teretanu 5 bjelanjaka + 2-3 žumanjka
22:00 90g konzerve sardine u vodi + 100g krumpira
00:00 250g posnog sira + 30g orasa

komentari?? primjedbe? mozda da samnjim malo aktivnosti????
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 17:32
voce ?
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 17:37
to ne jedem. mozda ubacim ujutro koju breskvu.
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 17:38
i da. povrce sam zaboravio. uglavnom, jedem zelenu salatu ili rajcicu u svakom krutom oborku.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 19:10
Probaj ubacivati razno povrce, ako ne znaš spremati povrce samo reci, dogovorit cemo se za instrukcije na pm :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 22:14
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Probaj ubacivati razno povrce, ako ne znaš spremati povrce samo reci, dogovorit cemo se za instrukcije na pm :D
hhahahahah nemam problema s tim.

jel trebam nesto mijenjati sto se tice aktivnosti?????????????????????????????????????
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 22:28
Ja bi umjesto ovog hodanja ujutro radje odradio neki funkcionalni trening sa vlastitom težinom.
A dali se istežeš tipa "yoga" 20min ili tako nešto? to uvijek dobro dodje u kojoj god fazi treninga si
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 01:36
Cek, cek....koliko je tog sala? Smile

Koliko uopce dugo radiš ovako? Jesu li jelovnici isti/slicni uglavnom?

Kako trening u teretani izgleda?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 16:27
uf, uf...

nema ga puno. 2-3 kg ja bih rekao.
prekjucer sam krenuo s tim jelovnikom i programom pa zato pitam da izbjegnem nepravilnosti u pocetku. jelvonik mi je isti, da.

a trening mi je dosta los. nije mi cilj ''ubijati se'' nego samo tek toliko da ne udjem u katablozam.

treniram tri puta tjedno full body. sve skoro radim ili u tri ili cetiri serije od 8-12 ponavljanja.

5 min bicikla
potisak za ramena na spravi
povlacenje na lat spravi iza glave
nozna ekstenzija
nozna fleksija (stojeca)
sjedeci bench
veslanje na spravi
podizanje trupa
hiperekstenzija
5-10 min bicikla

to mi je sastavio trener u teretani. znam da bi trebao raditi vise compound vjezbi ali na to bi presao tek kad mi se tijelo navikne na napore, dok naucim pravilno disanje itd...
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 22:36
djim grl, daj mi reci neki tvoj savjet. osjecam da mi nedostaje malo vremena za regeneraciju, ali ako smanjim aktivnosti moram smanjit kalorije, koje su vec ionako smanjene.

radim nesto, ali nisam 100% siguran da cu uspjeti. al, opet bolje raditi nesto krivo, nego nista ne raditi. :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 23:40
Dosta si furiozno krenuo. Kažeš od prekjucer? Bit ce ti to premalo UH-a za svaki dan i na duži rok...

Daj mi reci, kg i visina?

Što se treninga tice, klasika za pocetnike. Ok, i to je tijelu promjena, a i imaš par tih složenih vježbica...radi sad tako samo nemoj ni da ti bude prelagano, znaci ta ponavljanja odradi tako da ti bude teško na kraju. Ali to i sam znaš nadam se :)

S kardijanjem si malo naglo krenuo, trebalo je to postepeno....iako, nije loš i takav obrnuti pristup (s vece frekvencije na manju) ali onda bi kcal na pocetku trebale biti malo vece...ovako si na premalo hrane i previše aktivnosti odjednom.

Cemu strah od UH-a? Smile

Ako vec želiš zadržati toliko aktivnosti, povecaj kcal. Trebalo bi najprije vidjet koliki bi ti bio TDEE, da vidimo koliko si u minusu. A i zašto misliš da biš morao smanjit kcal ako smanjiš aktivnosti? Pa tek si i krenuo s ovim, još i nemaš neki rezultat da biš mogao nešto konkretno zakljucit.



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 01:09
193 cm
90 kg

od ovih jednostavnih uh (citaj:smeca) brzo ogladnim. dok od ovih komleksih ne tako brzo, pa sam mislio to drzati nisko. od toga se nekako najvise debljam.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 01:29
Hmmm na premalo si ti hrane...i nema šanse da se udebljaš na više uh-a sa toliko aktivnosti Smile


Trebalo bi tu dodat malo kvalitetnih UH-a, tempirat u pravo vrijeme (oko treninga i ujutro), možda malo povecat i proteine i masti (ovisno o kcal) i dodat puno povrca, zelenog lisnatog.

To sam ti sad nabacala tako jer mi je mozak pregrijan u ove sate, sad jedino mogu ove kratke pisat, da malo white-u tlak padne, precesto mu je visok Tongue 




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 09:21
bmr mi je 2100 kcal
po kalkulatoru tdee ispadne 3300 kcal sto ni on sam nezna kako to izracuna.

ja racunam po aktivnostima. dnevno potrosim 400-500 kcal sto bi bilo negdje oko 2500-2600 kcal.

ja jedem 2100-2200 kcal po danu.

e, sad neznam jel to malo...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 09:54

Ja bi skoro više vjerovala kalkulatoru ovaj put Smile Kako si procijenio tih 400-500 kcal kad imaš 2 put dnevno neki trening? Ako ih pošteno odradiš, potrošiš i najmanje 1000 kcal, tako da bi ti TDEE i mogao bit tu negdje...a onda ti je ovaj deficit prevelik. Uostalom, ti brojevi su ionako samo procjena, ovaj BMR ne mora bit toliki - može bit i veci i manji. Uzmeš nešto i rihtaš.

Ja bih kcal zaokružila bar na 2500 (mada bi ja to još digla, cak i do 2800 za pocetak), s tim da bi tu razliku digla iz UH-a, znaci još 80-100 g UH-a rasporedit po obrocima. Trebaju ti uz toliko aktivnosti. Možeš se i kojom vockom poslužit. I u dane bez gyma, te kcal možeš nadopunit s malo više proteina i masti, umjesto UH-a.

Uostalom, probaš pa vidiš....

Kažem ti, meni se cini malo, a sad ti odluci kako ceš :)






Edited by Gym_girl - 25 Kolovoz 2013 at 09:59
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 15:11
cekaj, znaci u 50min hodanja nekom srednjom brzinom i pretrcanih 2km spalim i 1000 kalorija?? malo mi je to puno...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.