New Posts New Posts RSS Feed - Probava/zatvor
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Probava/zatvor

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
na dijeti View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote na dijeti Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Probava/zatvor
    Posted: 03 Travanj 2007 at 09:11
 Moja prijateljica je iz cijelosti promjenila prehranu(pod mojim utjecajem),jede povrce,voce (2 kom dnevno),meso,riba,mlijecni proizvodi,integr.zitarice...slicno jede kao i ja po Montignacu.Medjutim ima velikih problema sa probavom,kaze da na wc ide jednom u 4-5 dana i muci se.Pije i vode oko š,5 l.Rekla sam joj da pokusa sa lanenim sjemenom i suhim sljivama.što jos???Dali je netko probao Prolife tablete za regulaciju i kako se piju??
Back to Top
Tanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2007 at 10:19
Donat voda nataste, Portalak-mislim da se tak zovu, to sam vidjela na reklami i jos jedne tablete na P.,reci cu ti kad se sjetim. Mozda maslinovo ulje, cisto, svaki dan po zlicu.
Back to Top
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2007 at 14:55
Sok od sljive....


moja stara isto ima problema s probavom i koristi to...ne znam tocno kakav sok (gdje ga kupuje) ali znam da je od sljive!!!
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2007 at 22:49
Suhe sljive definitivno pomazu, to je svima do sada pomoglo koji su imaju problema s probavom 
Back to Top
na dijeti View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote na dijeti Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2007 at 14:48
 Thnx.
Back to Top
mala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2007
Location: Cyprus
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2007 at 11:15
Kad se promijeni nacin prehrane, normalna je tjelesna reakcija, metabolizam se navikava na novu prehranu. Ja sam prije par godina prosla isto. Trajalo je mjesec dana, ali nakon toga mi se metabolizam ubrzao gotovo duplo. Svaki organizam drukcije reagira na promjenu, ja znam curu koja je imala konstantne proljeve nakon sto se bacila na zdravu hranu, tijelo se na svoj nacin cisti od otrova i privikava na novi nacin funkcioniranja.  
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2007 at 00:34
Slazem se potpuno s ovim, ipak je to veliki zaokret u prehrani, i organizam se mora naviknut tj. priviknut 
Back to Top
tajci View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tajci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2007 at 10:42

 Imam super recept za zatvor, mozda nekom pomogne >>>

   š/2 kasicice cimeta

   2 kasicice lana

   2 kasicice susama

   2 kasike ovsenih pahuljica

   2 kasike mekinja

    š jogurt 

Back to Top
D.R. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D.R. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2007 at 11:22
4 suhe sljive ujutro nataste.
Em sto imaju vise antioksidansa od 2 kg brokula i takodjer bolje djelovanje, oslobadjaju, osnosno reguliraju probavu.
Obavezno mora biti nataste i to je to.
Kvaliteta je dostigla svoj najpotpuniji oblik: pro.nutrition
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2007 at 12:19

 prolife se cuclaju.ok su.ja bi na te 4 suhe sljive dodala i prezasladjenu kavu s mlijekom. da vidimo tko ce ju maknut s wc-a

Salu na stranu. To sto prijateljica sada pati od zatvora mize biti zato sto se prije nije ok hranila. Reci ti njoj neka samo pije tekucine i ove lgg-ove i ab-kulture. Ostaju i sljive ujutro i ne znam suhe smokve.

Meni nema boljeg o friskih smokvi direkto sa sunca ili 5-6 isto tako uzavrelih sljiva

 

http://sportprehrana.bloger.hr/
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2007 at 14:49

 To joj je zapravo super! Zamisli da ne moze na wc po 4, 5 dana?!

Ako joj je bas tako grozno neka pojede bananu i stapice i stvar brzo rijesena.

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2007 at 16:00
theia , ne znam jesam vas dobro shvatio ,ali cura vald ima problema sa tim zatvorom , pa joj treba nesto da ju potjera na wc
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2007 at 13:56

 A HAAAAAAAAA!!!!

Krivo sam procitala..... A jooooj, e to ti je vec gadno....

Probaj voce na prazan zeludac + kava i da vidis!

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2007 at 13:58
imam i ja nekih kombinacija u stilu mlijeko - sok od visnje , ali ne znam koliko su u skladu sa ovim forumom "Živi zdravo!"  
Back to Top
ica-beograd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ica-beograd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2007 at 18:23

 Ako hoce nesto da je protera,neka kupi u apoteci Panlax ili Dulkolax drazeje cisto za prvu pomoc,da joj bude lakse.

Koja je razlika izmedju skole i zivota? U skoli dobijete lekciju,a zatim vam daju test. U zivotu dobijete test koji vas nauci lekciji.
Back to Top
krijesnica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krijesnica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2007 at 14:14

Ma imam ja jednu frendicu koja je vitka, cak i mrsava, ona ide na wc  svakih 4-5 dana. I bila je kod doktora, rekao joj je da je to normalno, da ima takav matabolizam.

Life is like a box of chocolate. U never know what U R gonna get.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.