New Posts New Posts RSS Feed - For the first tiime hereee.... on Forummm
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

For the first tiime hereee.... on Forummm

 Post Reply Post Reply
Author
queen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote queen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: For the first tiime hereee.... on Forummm
    Posted: 27 Svibanj 2012 at 22:12
Fitoovci pratim vas vecc dvije godine i svaki dan visim na stranici jer naprosto nemogu sve da stıgnem procitati. Nısam se ukljucıvala u rasprave nıti postavljala pitanja vec sam iz procitanog pokusala prımjenıtı na sebeee... tj onako kako sam mıslıla da mı odgovara.
Eh sadaa ovo je moja prıca( jos jedna u nizu ali je moja :))) ):
Imam 19 godina, uvijek sam se bavila sportom( odrasla sam u dvorani jer mi je tata bio prof rukometass, a onda sam ja krenula njegovım sopamaa): rukomet 8 god, odbojka 2 godine i kosarka nesto krace od 1 godine ali polaskom u srednju skolu postala sam manekenka ( sa 16 godina)koja se povukla tog ogavnog svijeta radi zdravstveih problema.
Prije tri godine sam smrsavila 15 kg naravno nezdravim putem iako sam tada smatrala da je to jedini i pravi nacin da oslabim. Moj program se sastojao od mnogo kardio vjezbanja i dijetom koja se sastojala od jabuka i malo hljeba. Tu i tamo poneko jaje, banana jogurt. bila sam blizu noreksije i ako ste se iznenadili nemojte ima jos.... nakon sto mi je prekipilo i nisam mogla da odrzavam tu samokontrolu pocela sam da jedem SVE a se prezderavam i tako sam se uvukla u bulimiju. Medjutim napustanjem manekenstva borila sam se sa tom bolesti i gotovo sam izlijecena. Mislim mozete me osudjivati ali sigrno ce te to uraditi samo ako niste uceni i ako neznate APSOLUTNO nısta o tim dvjema bolstima i u kakvoj se psiholoskoj situaciji nalaze bolesni.
Sada zivim u inostranstvu( ne tako daleko) sa deckom koji je profesionalni kosarkas i reprezentativac njegovog nacionalnog tima. Zivimo zdravo treniramo svaki dan. Najmanje 4 puta sedmicno, a trening se sastoji od kardio vjezbi( trcanje u kojem uzivam) i vjezbe sa utezima za kompletno tijelo.. Hrana je zdrava i pripremljena na zdravi nacin. Problm je u slijedecem: pocetkom vjezbanja sa utezima dobila sam na misicnoj masi 4 kg aliı tkdje i 2 kg masti tj salaaa..... Razlog tome je sto jedem malo viseee iako je to zdrava hranaaa. Moje pitanje je kako da se kontrolisem, kako da prestanem da jedem nakon 8 sati jer ljudi moji preko dana savrseno uspijem da se iiskontrolisem aliii navecer meee uhvatee bubiiiceee i pojedemm mnogo UH koje inace sebii zabranjujem preko dana.
Kako da odrzim motivaciju??? İmate neke savjete? Mozdaa trebam ishranu projeniti??? Mozda nesto sa treninom korigovati???
pooozdraaaaaaaaaaaavvvvvvvvvvvv
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.