New Posts New Posts RSS Feed - FITovci, POMAGAJTE novoj potencijalnoj FITOVKI! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FITovci, POMAGAJTE novoj potencijalnoj FITOVKI! :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 22:57
Indeed :)

Sad znam kome se obracam kad se zaželim slatkog obroka
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 23:04
Originally posted by Crvenjakuša Crvenjakuša wrote:

Indeed :)

Sad znam kome se obracam kad se zaželim slatkog obroka


uzivaj u njima i uvijek kad te copi želja za slatkim prošvrljaj po temi Pokazite sta jedete i naci ces sigurno nest
cookies are for pussies
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2013 at 12:05
pokušao bih danas za veceru napraviti te palacnike pa me zanima jel u te palacinke ne ide nikakvo brašno, samo jaja i posni sir + sladilo?
lijepi li se smjesa za tavu ako se pece bez masnoce?
Never give up
Back to Top
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2013 at 20:14
Ma pece ti se palacinka i ne ljepi ti se ništa, isto kao kad bi i pekao cisti omlet od jaja. Ja sam dodala i malo malomasnog mlijeka u smjesu i prstohvat praška sa pecivo, i savršeno je ispalo :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2013 at 20:31
Originally posted by zeusko87 zeusko87 wrote:

pokušao bih danas za veceru napraviti te palacnike pa me zanima jel u te palacinke ne ide nikakvo brašno, samo jaja i posni sir + sladilo?
lijepi li se smjesa za tavu ako se pece bez masnoce?


ja nisam stavila ni posni sir samo whey i bjelanjke. Sipaj lagano na tavu iz sheakera i skroz nek budu tanke, razmazi tj rasporedi smjesu kasikom tako da bude ravnomjerni kruh na tavi (to je za ove smotuljke sa posnim, kakaom i bademima), a za normalnu palacinku samo izmutis jaje i bjelanjke, mozes isto dodat whey u smjesu i samo picneš na tavu, ako je tefalka nece se lijepiti
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2013 at 20:39
draga, nakrcaj veceru sad proteinima, premalo si ih danas jela. Koliko je tune bilo? a ovo malo sira je koliko? ako imas papriku ispeci na kasiki maslinovog ulja je pa preli sa 1 cijelim jajetom i bar 3 bjelanjka, uz to pojedi jos piletine ili nekog mesa ili sira i povrca jos i ako neces peci na maslinovom onda pojedi 10ak kom orasastih nekih..dorucak- isto pojedi iduci put uz sheake neke proteine

Edited by avangarde - 24 Listopad 2013 at 20:39
cookies are for pussies
Back to Top
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2013 at 21:37
Tune je bilo jedna normalna konzerva (koliko je to, 100 ili 125 g). Sira tipa jedna i pol jušna žlica (možda i manje). Imam paprike, ali sam mislila za veceru šniticu kruha, malo posne šunke, par kiselih krastavcica i malo jogurta (ili posnog)... Može li ta varijanta?

Da ti budem iskrena, ni nisam nešto pretjerano gladna....

Odoh odraditi jogging, pa se tipkamo :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2013 at 21:54
vise posnog manje jogurta..pojedi bar 150 g posnog da popunis proteine i sunku isto pojacaj i krastavcice isto
cookies are for pussies
Back to Top
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2013 at 21:56
Draga Hvala ti na savjetima puno!
Rastegla se i pravac jogging :)

Nema veze kaj nisam puno gladna, da svejedno jedem?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2013 at 22:05
vidjet ces hoces bit poslije jogginga al svakako barem sir i malo sunkice
cookies are for pussies
Back to Top
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 00:18
Evo draga, šaljem jelovnik od danas (zaboravila sam napomenuti bananu u shake-u jutros) zajedno sa aktivnostima. Molim te uputi mi koji savjet ili kritiku. Hvala :=)



Dorucak - Herbalife proteinski shake (mjerica i pol) sa 300 ml malomasnog mlijeka (1.5%) i jednom bananom i dvije šalice turske kave sa sojinim/svježim mlijekom zasladjene stevijom
Zajutrak- tri rižina krekera i jogurt fortia
Medjuobrok - dva rižina krekera i jedna mala jabuka
Rucak - 2 šake makarona od pira sa nadjevom (tunjevina u salamuri dodana preprženom cešnjaku i luku, dodan umak od rajcice, zacini, sve na maslinovom ulju) i malo naribane gaude, salata (pola svježeg krastavca, pola paprike)
Užina - jedan rižin kreker i malo posnog sira (caj od mente sa stevijom)
Vecera - jedna šnitica raženog kruha (korica kruh iz Liddla), tri šnite Pik purece šunke za 2% masnoce, 5 krastavcica, oko 150 g posnog sira
Caj od karamele i roibosa zasladjen steviom

Unesena optimalna kolicina vode
Odradjen jogging (naizmjenicno trcanje i hodanje) sat vremena
Penjanje na 52 kata
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 00:22
do rucka u svaki obrok bi dodala neke proteine- uz dorucak bi pojela 2,3 bjelanjka jer nemam pojma koliko ima P u herbalifeovom sheakeu, a narocito bi uz rizine krekere 1. i 2. dodala sir posni ili zrnati bar 200g sve skupa. I sa zdravim mastimaa si kratka jer ovo od rucka nije dovoljno- a mast te drzi sitom i pomaze mrsavljenju. Znaci u MO i zajutrak jedno 5-10 badema i u veceru takodjer. Bilo bi dobro da za veceru izbjegavas skrobne UH kao sto je kruh i jedes P+M+ povrce
cookies are for pussies
Back to Top
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 00:35
Hvala ti draga puno na savjetima!
Niti nisam neki kruholjubac, tako da cu bez kruha izdržati.

Molim te za još jedan savjet. Maloprije sam izracunala svoj BMR (1384) i svoj TDEE (2145). Sad,na stranici na kojoj sam radila izracun piše, da, ukoliko želim poraditi na skidanju kilaže, bilo bi idealno da smanjim dnevni unos klaorija TDEE minus 500, što bi u mom slucaju bilo 1645. Dali je to pravilno? Dali tako trebam raditi?

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 00:40
je da, ali na samom pocetku bi bilo pozeljno manje smanjiti jer di ces rezat kad dode do zastoja? lijepo kreni od 1700-1800kcal pa onda kad kile prestanu opadat srezes za jos 100kcal i tako rezes sve dok ne dodes do kcal svog BMR-a, ispod toga nesmijes rezat. I naravno od tih 1700-1800kcal moras znati koliko cega uzimas da ne bi bilo 80% ugljikohidrata i 20% masti i proteina..ili obrnuto ni to nije dobro. Treba biti uravnotezeno, npr. 30%M:40%Uh:30%P. kuzis?
cookies are for pussies
Back to Top
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 01:01
Kužim, samo moram priznati da sam sad racunala kalorije od danas, i sva sam se pogubila, i trebalo mi je 15 minuta. Ajme

Nadam se da cu uspjeti sve pohvatati, jer koliko sad vidim da sam previše pojela danas

Nema veze, nedam se, ucim i citam i dalje. U svakom slucaju, PUNO TI HVALA NA SAVJETIMA!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 01:07
koji kalkulator koristis?
probaj ovaj- samo se trebas registrirat http://www.mynetdiary.com/

uneses kcal koje zelis i moze rasporedit po postotcima no sikirki, isla si trcat zar ne
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.