New Posts New Posts RSS Feed - Fitnessmogul -Nakon dugo vremena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitnessmogul -Nakon dugo vremena

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 22:21
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ma to što si napisao pukne čovjek... nekada  jednostavno ne može izdržati a da ne ubaci 5g više salate.... izgubio sam 2 kg čiste mišićne mase...mislim da ne znam šta da radim kuda da počnem...život mi je totalno kontra krenio  :/

3g masnih grožđica LOL

Nisam dobro oprao salatu mislim da sam jednog puža pojeo to je koliko kalorija nisam gledao na tabli?
tocno tako, covjek jednostavno dosegne određene parametre u zivotu gdje popuca kao kondom kad ga navuces na kaktus...samo 2kg, uff to je jos i dobro, ja sam znao izgubiti i po 15kg misicne memorije od par MB ...pocni raditi kontrakosi potisak, možda pomogne :/

100g puža - 100g P 100g UH 100g M cca 13kcal, jesi racunao TDEE i BMR puža????
24/7
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 22:25
prekinite mu spamat temu. Ako čovjek hoće pisat neka piše, nema potrebe bit bezobrazan. Kome se ne svida tema neka ne cita i ne odgovara i gotovo
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 22:27
Kažeš kontra kosi potisak možda vratim 2 kg ? LOL Vidiš mislim da je u tome problem cijelo vrijeme se krio...

A u kruac nisam.... ako je aktivniji puž? ako pređe koji cm više po danu...mora da ima manje kcal onda...pa zato mi pale kile u ovih par dana sigurno.... i još kontra kosi.... još se grizem cijeli tjedan....u čemu je problem ne mogu zaspati :/ dobro da si mi rekao sastav...sada mogu mirnije spavati... i maknuti tih 13 kcal da se ne zamastim dok dobijam mišićnu masu :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 10:32
LOL

Maaaaa pusti ih avangarde, ovo baš dobro ocrtava naše sumanute okupacije Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 11:13
Fitnessmogul nas voli i ovo su mu korisne informacije, a i obrisana mu je tema vec bila, ne znam zašto, možda je sam sebe izspamao previše LOL ...daleko je ovo od bezobrazluka, malo se našalimo s čika mogulom, ako mu smeta neka nam kaže i onda ce sam sa sobom opet pričati u temi, što je zapravo precool 
24/7
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 16:07
Meni je isto zabavno..jedino ste mi zgadili salatu Smile

Ti si 300 dana jeo čisto, ja sam 300 dana junkala Wink
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 17:53
Ova tema je otvorena da dobijem savjete 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 17:58
Originally posted by dalila dalila wrote:

Meni je isto zabavno..jedino ste mi zgadili salatu Smile

Ti si 300 dana jeo čisto, ja sam 300 dana junkala Wink

Tkooo'?????? LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 17:58
Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Ova tema je otvorena da dobijem savjete 

Možda da ih poslušaš nakon što ti je 100 ljudi dalo savjet... i nikoga nisi poslušo možda bih i uspio nešto postići
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 17:59
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

prekinite mu spamat temu. Ako čovjek hoće pisat neka piše, nema potrebe bit bezobrazan. Kome se ne svida tema neka ne cita i ne odgovara i gotovo



Manjak UH-a? LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:06
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Ova tema je otvorena da dobijem savjete 

Možda da ih poslušaš nakon što ti je 100 ljudi dalo savjet... i nikoga nisi poslušo možda bih i uspio nešto postići

Ja sam vam sve to i priznao al sve je počelo onim gubljenjem povjerenja od strane ovog foruma.Istina je nisam ništa postigao al može se i to promjeniti
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:13
Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Ova tema je otvorena da dobijem savjete 

Možda da ih poslušaš nakon što ti je 100 ljudi dalo savjet... i nikoga nisi poslušo možda bih i uspio nešto postići

Ja sam vam sve to i priznao al sve je počelo onim gubljenjem povjerenja od strane ovog foruma.Istina je nisam ništa postigao al može se i to promjeniti

Onda nemoj daviti ljude sa 50 pitanja istih svaki dan... Masu vremena smo proveli da te pokušamo dovesti na pravi put...vrijeme je da prestaneš postavljati pitanja...i počneš djelovati...od čekanja da dobiješ kila.. da počneš vježbati...nema ništa od toga....

I pisati svaki dan jedan te isti jelovnik koji jedeš...šuti i počni raditi ono što ti se reklo...počni čitati...počni učiti sam na sebi.... jer ćeš opet ovdje provesti pola godine sa svakodnevnim istim pitanjima...a nećeš postići ništa...

Digao sam 10 puta već ruke od tebe...i 10 puta se vratio...jer mi je bilo žao da ti ne pomognem...ja i kolega smo se malo našalili ali vjerovatno u toj šali nisi ni shvatio u čemu je bit svega nažalost...a nikada ni nećeš dok ne prestaneš postavljati pitanja i svakoga vući za rukav....

Ovdje je masu ljudi koji rade.. trude se...divim se njihovim rezultatima....dajemo si podrške....ne postavljaju jedna te ista pitanja....nego urade sve što im se kaže....i zato imaju rezultata....

a napuhani stomak ćeš uvijek imati...dokle god pišeš na temu  svaki dan 2 mješane pizze...škampi i domaćica... i čekaš da dobiješ kile...i ispitivaš ljude kako su se nabildali....

nema smisla prijatelju..nemoj se uvrijediti..ali poćni već jednom raditi na sebi...jer nikada nećeš ništa postići....već ćeš samo okolo živcirati i ljudi će ti se smijati...što je zaista ne potrebno....malo razmisli što sam ti rekao


Edited by mettasttaza - 02 Travanj 2014 at 18:13
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:40
Svega sam svjestan .Treba se pokrenut i krenut
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:44
samo je nebo granica šefeeeeeeParty
ima da budeš 6 puta bolji i nabildaniji od tog siromaha
na slici tvog avatara. to ti ja garantujem!
bit će to transformacija iz ružnog pačeta u prekrasnog bijelog labudaHug
Never give up
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:46
300 dana junkala, dalila, molio bih te da navedeš sve u PM sta si jela tih 300 dana 

Mogule, sine moj, treba nije dovoljno, mora je dovoljno, tebi je motivacija govoriti sta si jeo, ok, pisi slobodno, nema frke, kad cemo na sladoled? ;)
24/7
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:59
Zeusko teško da se može imat tijelo kao sa moje slike profile.Headhunterz nije mi ne to motivacija to stavim tek tako te jelovnike.Jednostavno sam još na mjestu jedino što sam postigao su par kila
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.