New Posts New Posts RSS Feed - Fitnessmogul -Nakon dugo vremena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitnessmogul -Nakon dugo vremena

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fitnessmogul -Nakon dugo vremena
    Posted: 30 Ožujak 2014 at 19:07
Obrisali ste mi topic pa sam odlučio opet otvoriti novi topic.Prošao sam strašnu fazu gubljenja kila po ljeti i bio pred rub anoreksije i smrti i samo 38 kg i strah od debljanja i brojenja kalorija i straha od masnoće.Nažalost nisam vas slušao i dalje po svome dok nisam odlučio stati na loptu i jesi bilo šta tj sve samo da dođem do neke kilaže i onda lagano kasnije početi vježbati i zdravije jesti.Prestao sam s treninzima dugo nisam vježbao al trebao bi uskoro i početi.I dalje stoji moja ovisnost o keksima domaćicama,znam da sam vas znao iznevjeriti i da sam gubio vaše povjerenje al hvala vam što ste bili uz mene i davali savjete uz one teške trenutke gdje su ljudi se prestrašili kad bi me vidili i uspio sam se vratiti na 50 kg jeduči sve zdravo,nezdravo,slatko sve bez srraha o kalorijama i debljanju.Rekreirao sam se išao sam brati šparoge .Odlučio uskoro opet početi s treninzima i da malo oblikujem tijelo,još imam problema s napuhnutim trbuhom.Mogu reći da sam zadovoljan prema onome kakav sam bio trenutna kilaža 50 kg.Savjeti kako dalje?
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 19:13
ne sjećam se točno koliko si visok ali ako krećeš vježbat više jedi i jedi zdravu hranu a jedan dan u tjednu si uzmi za opuštanje i domaćice i što god voliš tj napravi reset metabolizma, ako šeš trenirat radi treninge snage a ne izdržljivosti i nemoj se maltretirat s kardijanjem, to je to

lift, eat, sleep, repeat
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 19:50
Ajde dobro je da se vracas na pravi put

Samo se zdravo hrani i neboj se da ces se udebljati pogotovo ako si fizicki aktivan.

I da, pazi da te carina ne ulovi zbog sparuga
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 19:56
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

ne sjećam se točno koliko si visok ali ako krećeš vježbat više jedi i jedi zdravu hranu a jedan dan u tjednu si uzmi za opuštanje i domaćice i što god voliš tj napravi reset metabolizma, ako šeš trenirat radi treninge snage a ne izdržljivosti i nemoj se maltretirat s kardijanjem, to je to

lift, eat, sleep, repeat

172 sam visok
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 20:06
smao 50kg na tu visinu, hmmm, jedi ko lud i uvrsti tekuću hranu jer je tkao lakše ugurati u sebe i vježbaj ;)
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 23:00
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

smao 50kg na tu visinu, hmmm, jedi ko lud i uvrsti tekuću hranu jer je tkao lakše ugurati u sebe i vježbaj ;)

Da samo 50 kg,ma sve žderem danas pojeo 2 komada homemade  pizze,tanjur jagoda i fritaju s šparogama
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 18:48
Savjeti za trening?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 18:56
Ako već nisi dobio 50 savjeta od svakog i za trening i za prehranu.... Radi full body treninge svaki drugi dan.. imaš ih masu na internetu
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 19:08
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ako već nisi dobio 50 savjeta od svakog i za trening i za prehranu.... Radi full body treninge svaki drugi dan.. imaš ih masu na internetu

Ok,
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:18
tijesto od pizze unutra pršut,sir,rajčica,salata kečap majoneza
tanjur jagoda i banana
sendvić s mesom
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:25
e moj mogule, kakav si ti kralj, evo ja baš pojeo tanjur višanja natopljenih u sok od marelice, odlicna kombinacija poslije zdjele pecenih rakova ;)
24/7
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:35
Originally posted by headhunterz headhunterz wrote:

e moj mogule, kakav si ti kralj, evo ja baš pojeo tanjur višanja natopljenih u sok od marelice, odlicna kombinacija poslije zdjele pecenih rakova ;)

hahaha

Jebe se tebi ja sam 5g više salate pojeo danas :/ i 13g piletine :/
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:41
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by headhunterz headhunterz wrote:

e moj mogule, kakav si ti kralj, evo ja baš pojeo tanjur višanja natopljenih u sok od marelice, odlicna kombinacija poslije zdjele pecenih rakova ;)

hahaha

Jebe se tebi ja sam 5g više salate pojeo danas :/ i 13g piletine :/
omg mett, olako se igraš s kalorijama, no razumijem te, pukne covjek jednostavno ponekad i pojede brrrdo hrane, evo bas sam jucer nakon 300 dana pazenja na ishranu pojeo 2g torte od kokosovog mlijeka i 3g masnih grožđica te poslije popio 3 mjerice whey-a da spasim sta se da spasiti ;/
24/7
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:44
Ma to što si napisao pukne čovjek... nekada  jednostavno ne može izdržati a da ne ubaci 5g više salate.... izgubio sam 2 kg čiste mišićne mase...mislim da ne znam šta da radim kuda da počnem...život mi je totalno kontra krenio  :/

3g masnih grožđica LOL

Nisam dobro oprao salatu mislim da sam jednog puža pojeo to je koliko kalorija nisam gledao na tabli?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:55
Morat ću se pokrenuti i raditi na svome tijelu nisam dugo trenirao bazirao sam se prvo da dobijem kile
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:59
A gdje su napolitanke i domacica? Thumbs Down 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.