New Posts New Posts RSS Feed - fitness.hr firma?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

fitness.hr firma?

 Post Reply Post Reply
Author
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: fitness.hr firma?
    Posted: 16 Veljaca 2013 at 16:33
jeli fitness.hr pod registriranom firmom? ako je,kako joj je ime?
dobio sam paket na kojoj pise census,kad sam potrazio na googlu,izbacilo mi je firmu census iz varazdina koja prodaje klimu pa me zanima cisto informativno,da li ste firma,ili poslic na internetu,btw i ja imam jedan poslic na internetu i zaradjujem od e stranice,uz svoj stalan posao
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 18:04
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 18:13
hahah ,sensus daa,ja isao trazit census,hvala slavonka
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 18:35
Slavonka je upucena, bravo Slavonka! Thumbs Up

Adatar, ti ubuduce malo više pozornosti obrati na detalje.
Niti je fitness.hr, vec fitness.com.hr, niti je census vec je Sensus grupa d.o.o. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 18:46
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Slavonka je upucena, bravo Slavonka! Thumbs Up


kad me zvao lik koji je donio majicu... kaže on: "Dobar dan, imamo pošiljku za vas...Sensus grupa!" Ja ostala.. Shocked ha? kakva Sensus grupa? LOLLOL  dok nisam skužila o cemu se radi... 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.