New Posts New Posts RSS Feed - Fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness

 Post Reply Post Reply
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fitness
    Posted: 16 Travanj 2012 at 20:47
Pozz svima
Evo našao sam si neku teretanu u Sisku i to besplatnu Smile
Zanima me sistem vježbanja, ja bi inace volio dobiti nešto na masi , ali ne previše.
Zanime kako do FIT tijela tj. kako da vježbam u teretani sa utezima ?
Ili da jednostavno vježbam po bb principima ?
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 20:56
  Moja preporuka ti je da radiš clean&jerk 3 serije izmedju 10-15 ponavljanja da ti to bude temeljna vježba za masu i skladno tijelo,u neke dane ubaciš military press i mrtvo dizanje,a kao pomocne vježbe zgibove,TGU i swing.Kod clean&jerka ne moraš ici u cucanj do kraja dovoljno je da budu noge paralelne,vremenom kad budeš fleksibilniji možeš pokušati duboki cucanj. 

Edited by Igor - 16 Travanj 2012 at 20:58
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 21:21
Originally posted by Igor Igor wrote:

  Moja preporuka ti je da radiš clean&jerk 3 serije izmedju 10-15 ponavljanja da ti to bude temeljna vježba za masu i skladno tijelo,u neke dane ubaciš military press i mrtvo dizanje,a kao pomocne vježbe zgibove,TGU i swing.Kod clean&jerka ne moraš ici u cucanj do kraja dovoljno je da budu noge paralelne,vremenom kad budeš fleksibilniji možeš pokušati duboki cucanj. 


Igore , ok razmišljaš i imaš savjete inace, ali ipak za nekoga tko teretanu prvi put vidi clean and jerk je zadnja vjezba koju bi trebao raditi.....a i dok ju nauci izvoditi pravilno provest ce jedno duže vrijeme u teretani , da ne velim dok ju uspije opteretiti da bi ta vježba uopce imala smisla ce prije odustati od teretane i vježbanja nego postici nešto.
Kao suplementarna vježba u smislu ucenja da ako ga ima tko uciti, ali kao neka temeljna vježba nema nikakvog smisla
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 21:36
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Igor Igor wrote:

  Moja preporuka ti je da radiš clean&jerk 3 serije izmedju 10-15 ponavljanja da ti to bude temeljna vježba za masu i skladno tijelo,u neke dane ubaciš military press i mrtvo dizanje,a kao pomocne vježbe zgibove,TGU i swing.Kod clean&jerka ne moraš ici u cucanj do kraja dovoljno je da budu noge paralelne,vremenom kad budeš fleksibilniji možeš pokušati duboki cucanj. 


Igore , ok razmišljaš i imaš savjete inace, ali ipak za nekoga tko teretanu prvi put vidi clean and jerk je zadnja vjezba koju bi trebao raditi.....a i dok ju nauci izvoditi pravilno provest ce jedno duže vrijeme u teretani , da ne velim dok ju uspije opteretiti da bi ta vježba uopce imala smisla ce prije odustati od teretane i vježbanja nego postici nešto.
Kao suplementarna vježba u smislu ucenja da ako ga ima tko uciti, ali kao neka temeljna vježba nema nikakvog smisla

Moja greška,previdio sam tu cinjenicu,onda nekakva full body rutina bi možda išla a da clean&jerk bude pomocna vježba u smislu ucenja kako si i napisao.

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 21:41
NJEMA TAMO GIRJI, samo subotom ubacujem vježbe sa girjom !
Ali ta teretana nije 100 % sigurna tj. da cu tamo ici , ali najvjerojatnije budem !
Mislio sam raditi split treninge 3 x tjedno ili 5 x tjedno ( ako bi radio svaku mišicnu grupu dnevno )
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.