New Posts New Posts RSS Feed - Fitness Yoga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness Yoga

 Post Reply Post Reply
Author
pika_55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pika_55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fitness Yoga
    Posted: 20 Travanj 2007 at 17:50
   28.04.2007. subota š0.00-š2.30.h gdja. Djurdja Podvorac iz Zagreba dolazi odrzati prezentaciju fitness yoge. 
Bit ce to workshop  i prezentirat ce nam svoj uobicajeni trening.
Mjesto dogadjanja jos nismo dogovorili jer ovisi o velicini grupe, uglavnom je u Rijeci ili Opatiji.
Kotizacija š00kn.
Info na 09š/547š-609-Milica-keka
ili na mail [email protected]


Nadam se da je netko zainetresiran i da se vidimo


   

Edited by pika_55
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2007 at 21:02
Na ovom forumu ti je malo tko iz Rijeke, ja sam osobno iz Rijeke (Opatija je 5-6 km od mene, taman sam izmedju centra Rijeke i Opatije) , ali ta joga me bas i ne zanima, ne volim to jedino neznam kakva je to fitness joga 
Back to Top
pika_55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pika_55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2007 at 21:58
a dobro, nema veze...mislila sam ako nekog zanima i da je od tu....da prodje 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2007 at 15:29
Mogu ti ja pitat neke frendice ako oces, znam da su neke isle na jogu pa ono, mozda bi i na to 
Back to Top
pika_55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pika_55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2007 at 23:56
pa pitaj ako naletis na njih...meni ni u djep ni iz djepa
 
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2007 at 21:24

Da ne otvaram novu temu...

Nabasala sam na vrlo zgodnu stranicu gdje se besplatno mogu skinuti cijeli satovi joge. Stranica je od jedne skole iz SAD-a. Isprobala sam neke satove i dosta su dobri. 3 su uciteljice i svaka ima svoj stil, osobno su mi najbolji Ashtanga satovi (slicno Power Yogi). No pojavljuju se bas razliciti programi.

Svaki dan se pojavi novi video i 4 dana ga se moze downloadati. Imaju i newslettere s programom za iduci tjedan itd. Mogu se skinuti i video i audio format, a moze se i gledati direktno (iako to ne preporucujem, jer se meni jako dugo otvaralo).

Naravno, radite na vlastitu odgovornost! Iako su satovi po mom misljenju kvalitetniji i od nekih po DVD-ima kaj se placaju, pocetnici trebaju jako paziti. Uz svaki sat pise i za koji je stupanj namijenjen.

A stranica je: http://www.yogatoday.com

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.