New Posts New Posts RSS Feed - FITNESS UCILISTE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FITNESS UCILISTE

 Post Reply Post Reply
Author
19bruno98 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 04 Ožujak 2019
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 19bruno98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FITNESS UCILISTE
    Posted: 04 Ožujak 2019 at 22:51
Pozdrav svim forumasima,

Evo ovako, planirao sam ici na fitness učiliste ili slicno, tj. Skolovanje za fitness trenera. Zivim u slavoniji, tako da najblizi grad u kojem ima uciliste je Zagreb, otprilike imam 300 km do Zg, pa me zanima ima li ko tko je pohadao uciliste i kako ste se snalazili svaki vikend za prijevoz i smjestaj, to mi je jedini problem. Hvala na odgovorima

Edited by Gym_girl - 05 Ožujak 2019 at 09:28
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2019 at 08:50

Pozdrav Bruno,

ja ti ne mogu pomoći oko smještaja i prijevoza ali mogu što se iskustva tiče, iako sam završila u Rijeci. Iskustvo je samo pozitivno Smile Kratko traje i daje jedan temelj na kojem se još treba puno raditi, ali ipak se štošta toga da naučiti pogotovo od nekih predavača (Filip Sabol HeartSmile). Ja sam ispravila neke krive obrasce vježbanja i posložila puno kockica u glavi, a uz to se i dobro zabavila. I ako će ti to pomoći, ne moraš baš svaki vikend biti prisutan. 

Eto, znam da ti to nije baš odgovor na tvoje pitanje ali ipak dobro dođe, i za nekog drugog ko razmišlja o upisivanju Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
andrear1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2016
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrear1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2019 at 12:24
Ponekad se održavaju tečajevi i u Osijeku i drugim gradovima.
https://www.educentar.net/Program/18350/Instruktor-fitnesa-u-teretani/
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.