New Posts New Posts RSS Feed - Fitness odjeca, obuca - AKCIJE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness odjeca, obuca - AKCIJE

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 23:40
Ne znam u šta se ovo ubraja, nisam baš veliki ljubitelj šopinga i takvih stvari di se puno vremena troši, al jel zna neko di se mogu kupit neke super majice po izgledu, ali su onak uske i uz tijelo i ruke pogotovo.. Gdje god gledam i probavam, uvijek su rukavi onak sakati nekako.. Tj te su majice radjene od 100% pamuka, a one su valjda od poliestera(elasticne) iili neceg drugog nisam neki strucnjak
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 13:00
majce od poliestera su ti one kaj su uz tijelo (materijal i princip kao ove "hlace" sa slike)... sto se tice nekog dizajna svi su oni slicni (Nike, Adidas, Puma, Reebok)... neznam kako ti ne odgovaraju, jer po nekoj logici obzirom da je takva roba elasticna, trebala bi se formirati po tijelu (bar je kod mene tako)..
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 20:07
E pa pitam di se može nabavit, ne želim sportsku, nego obicnu obleku od poliestera, pa ako ima neko nekakvu preporuku di se dobre majice mogu nabaviti.
I da ,normalno da se formira na tijelu, ali ja kažem da mi se  ove obicne od pamuka ne svidjaju baš jer su rukavi napravljeni sakato u koso i nije ni malo proporcionalno sa duljinom.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 00:32
neka obleka od poliestera a da nije sportska? hm

ja sam prije znao kupovati u Pletix, bijele majcice kratkih rukava, elasticne od poliestera...pa sad ak ti to odgovara

ili jednostavno eBay, i nades po 100kn onakve kao sta su moje hlace
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 01:01
A moj frend iz gyma ima takvu lijepu, usku, sivu pripijenu majicu od Nike-a. Od ovih nesportskih se valjda jedino razlikuje po tom znakicu Nike-a. Rekla bih, to je sportska elegancija. Ti to kupujes za svaki dan ili gym?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 10:09
Za svaki dan, možda i za izlaske. U tim majicama se osjecam cisto ugodno , i hebeno :) Imam jednu dvije, neam pojma di sam ih kupio .Znaci da idu skroz uz tijelo.


Edited by XQ - 14 Veljaca 2013 at 10:10
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 12:31
Ima netko preporuku koje tenke za trcanje uzeti? Trenutno imam nike-ice koje su mi jako udobne, ali su kožne i kruce su.. Dogadja mi se da mi prst poplavi na nozi, vjerojatno od nabijanja u tenisicu pošto trcim dosta. Nemam drugog objašnjenja :D 
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 12:55
I meni prst poplavi te se stvore žuljevi na skoro svim prstima, a onda kad iduci dan opet trcim - svi se ti žuljevi napune krvlju. XD Baš zvuci ono... kao što i izgleda. Trenutno nije tako jer ne trcim više po sat vremena. A pazi, to su Nike Training koje su jako mekane!
Baš gledam Nike Free Run jutros - vele za bosonogo trcanje, vrlo lagane i prozracne, al onak 900kn... Treba pogledat u Top Sportu, Nikeu u Ilici


Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 17:53
Ali fascinantno mi je kak uvijek drugi prst na nozi (a manji je od palca, dakle ne strši :D), samo on poplavi haha Najcešce na lijevoj, a nekad i na desnoj nozi, komedija :D

Što se tice Nike-ica pricala sam nedavno s likom u Top Sportu i kaže da Nike-ice i nisu tako dobre koliko se reklamiraju.. Al nemrem se sjetiti koje mi je predložio, mislim da Asics i Mizzuno. Morat cu otic pogledat.. 
Nike-ice daleko najbolje izgledaju, možda se zato tako dobro prodaju, bez obzira na paprene cijene :)
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 10:19
Haha A valjda zbog odredjenog pokreta, a znas da su u trcanju svi isti, odnosno ponavljaju se u nedogled. Ne znam, probaj pogledat jel nekak nabijas prednjim dijelom (mislim da ja jesam). A ja skuzila da trcim krivo, napokon mi je objasnjeno ;) Onak uvijek bi se culo kod sprinta... I tek sad vracam to trcanje. Jel ti inace i hodas po usponu?

Thanx na info A gdje se mogu te kupiti? Osobno nikad cula, ali nisam se ni interesirala. Moram si uzeti jedne, nadam se da nisu sve skoro soma kuna
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 11:15
Ne znam jel imaju svoje ducane, ali vidjala sam ih po ovima sa sportskom opremom.. Nisu baš lijepe, ali su navodno kvalitetne :)

Ne hodam baš po usponu, to mi se rijetko kad da  Big smile Obicno trcim sat vremena, sa intervalima, minuta hoda, minuta šprinta ili bržeg trcanja. Tako duže izdržim. A ti? 
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 17:28
Misliš na Top Sport? Ili ima neki drugi? Ja prvi put cujem, nisam baš ni vidjela, a to je zato kaj ocito ignorirala do sada sve osim "provjerenih", prerazvikanih Nike, Reebok i Adidas LOL

Pa fino Smile Tak 2-3x tjedno ili? A ovisi mi kak stignem... Kad su noge, nema cardia, inace težim kombinaciji pola sata brzeg hoda po max. inclinationu i 20 min. HIIT-a. Ali za sad sam uspjela, bilo fizicki, bilo vremenski 12 min. HIIT-a uz taj hod 20-30 min. Eh
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 08:59
Top Sport, Hervis maybe? Bacam se u potragu iduci mjesec, dosta mi je plavih prstiju :D

I ja radim cardio kak stignem.. Trudim se barem 1-2 km otrcati ako sam kratka s vremenom, makar da se zagrijem.. Ali jedan dan tjedno si uzmem samo za to, pa se ubijem Big smile 
A tebi to dobro ide :) Nisam još probala HIIT, ali mogla bih.. Samo ne znam koliko bi izdržala haha 
Back to Top
AlenRi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AlenRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2013 at 14:45
Kakve tenisice preporucate za pocetnike za dugo pješacenje? Kasnije i trcanje
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2013 at 15:22
Meni se svidjaju Nike Free Run, ima tko kakva iskustva s njima??
Back to Top
Stinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2013 at 14:18
http://www.kupime.hr/upload/oglas/puma_1_-_galerija_1_142944.jpg

Jesu li ovo dobre tenisice za trcanje ili brzo hodanje za pocetnika?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.