New Posts New Posts RSS Feed - Fitness / kondicijski trener
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness / kondicijski trener

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 10:54
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


 
A ti znaš kaj ima sve na provjeri?neznam dal mogu skocit
na glavu, bolje ne jer mi lako moze podic rame i jos je
skroz ispruzeno iznad glave tak da bi ga to bacilo van
bojim se......Nadam se da nema zgibova,drugo neznam kaj
nebi mogel, al mislim da je ta provjera i onako reda radi
neka glupost.......ili se varam? 


mislim da se varaš ali neznam tocno :S

svakako ti želim srecu


Thnx.
A svjestan sam da mozda necu briljirat u nekim vjezbama
zbog ramena i da cu se štediti il namjerno sfušat, al cu
na onima koje mogu dat 200% pa valjda bude prolazna
ocjena na kraju....A i nije ko redovni fax kaj ti misliš
upisat, mislim da tu cak nema ni norme za plivanje, neg
sam baš da ne potoneš ..... mislim da su kriteriji
puno niži, a i ne vjerujem da je ekipa sva bas u full
formi nekoj da me srede tolko, javim kad zavrsi.....

Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 10:56
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ima na stranicama
njihovim update, semestar je 5300Kn,predajem papire u š0
mj da se probam ponovno ubacit u studentske vode, ali
ovaj put s necim kaj me zanima.drzte fige
 a kaj
si prije studiral? drzimo fige!!!!


Nisam ništ studiral, tj jesam promet, al se nisam maknuo
od š. godine i nakon par godina odustao........ma nisam
ni odlazio na faks jer me to zapravo ne zanima, pa uz
posao i tekme vikendima nije bilo sanse da odem na faks
il da ucim.......ovo me zanima pa se nadam da cemo se ja
i knjiga nac opet negdje, trebam stec naviku za ucenje,
no voljan sam........
thnx na podrsci....
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 10:57

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:




gle, šta se podrške tice...i mene moji doma gledaju ko bedaka..taman sa ekonomije izašla i sad bi odjednom tu...sva sreca da na poslu imam podršku :) Ali i da nemam...ja cu sama platit i sve je na meni tako da me nije ni briga šta mi ljudi govore..inace se ne obazirem na druge..

Ni ja necu možda radit to u dogledno vrijeme...odnosno, ne znam, ovisi kako mi se neke stvari poslože..al mislim da bi žalila da ne probam pa makar i u 40-oj to radila, a do onda gulila u nekoj banci :)

ja sam iz Ri, da...
 

jesi odradila sad i drzavnu maturu?

drz se svojih zelja i mogucnosti jer nije lako radit posao koji ti je tlaka! so go go go gym!

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 10:58

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ima na stranicama
njihovim update, semestar je 5300Kn,predajem papire u š0
mj da se probam ponovno ubacit u studentske vode, ali
ovaj put s necim kaj me zanima.drzte fige
 a kaj
si prije studiral? drzimo fige!!!!


Nisam ništ studiral, tj jesam promet, al se nisam maknuo
od š. godine i nakon par godina odustao........ma nisam
ni odlazio na faks jer me to zapravo ne zanima, pa uz
posao i tekme vikendima nije bilo sanse da odem na faks
il da ucim.......ovo me zanima pa se nadam da cemo se ja
i knjiga nac opet negdje, trebam stec naviku za ucenje,
no voljan sam........
thnx na podrsci....
 

 

cim te ovo zanima - ici ce lakse! Uostalom ako ne probas kako ces znat dal si mogao?Navika za ucenje ce doc.. uostalom zna se da u kasnijoj dobi ucenje mozda ide teze al se bolje hvata znanje!

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2010 at 19:11
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


mislim da su kriteriji
puno niži, a i ne vjerujem da je ekipa sva bas u full
formi nekoj da me srede tolko, javim kad zavrsi.....


pa ako ekipa bude nešto kao ove godine na prijemnom za kif.. upadaš samo tako... :)

ja sam saznao da su ove godine na kif-u nakon neznam koliko imali drugi rok i da sam mogao upisati ove godine... ubio bih se najrađe.. ali eto.. moram sad cekati pola godine i moji su
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2010 at 20:02
  Ajde nadam se d abus napokon uspio upisat....a di kiksaš da ne uspjevaš, osjene iz škole ili, ne vjerujem da je na provjeri sposobnosti....

Ovdje se ocito nije prijavilo dovoljno ljudi, 3x su produzivali rok za prijave, tak da ak mi rame ne ispadne, jer cu to naravno skrivat mislim da nebi smjelo bit problema.....
evo sad uzimam 3 dana odmora od teretane da se naspavam i odmorim tak da tam pocnem grist
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2010 at 15:55
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Ajde nadam se d abus napokon uspio upisat....a di kiksaš da ne uspjevaš, osjene iz škole ili, ne vjerujem da je na provjeri sposobnosti....Ovdje se ocito nije prijavilo dovoljno ljudi, 3x su produzivali rok za prijave, tak da ak mi rame ne ispadne, jer cu to naravno skrivat mislim da nebi smjelo bit problema.....evo sad uzimam 3 dana odmora od teretane da se naspavam i odmorim tak da tam pocnem grist


dobar plan... vjerujem d aceš uspjeti

p.s ocjene iz škole, da! mladost, ludost... kasno dođe u glavu
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2010 at 21:08
  Evo me
prijamni za vanredni studije je pljuga.......prijemni za fitness usmjerenje je jos veca pljuga..........kondicijska priprema mora i trcat neke kratke sprinteve i trbusnjake u š min radit i jos neke stvari na osnovu koji tvoje sposobnosti dolaze do izrazaja i di mozes osvojit bodove............

Ali fitness smjer (ja sma ga uzeo) tu neznam kaj se uopce ima ocjenit i di mozes stec prednost nad drugima.....nigdje,samo ocjene kaj meni ne pase bas ikao opci uspjeh je 4. i rekao bi da žene imaju prednost nad muškima kod upisa........zašto?

Ostao sam šokiran, to nisma ocekivao.......2 provjere znanja..........
š. crobic
2.teretana

Da corobic........pozovu nas po 6 u dvoranu postave te pred stepere i one podloge, žena pusti muzikicu i pocne s tim crobicom.
Molio sam boga sam da bude sto vise deckiju u mojih 6 ljudi inace sam najebo ko zuti ak budu cure
Ti ju moraš pratit i "plesat" il kak se to zove vec, te korake  io onda ti jos pokaze s rukama poslje znak kaj ide,,,,,,,,,,ak sam negdje pao to je corbic
Ko slon u staklani , žena lijevo, ja desno, kasnim korak-dva uvijek, pa stanem, pricekam curu do sebe da se poravnam po njoj, pa opet iduci korak fulam, pa neznam imitirat neke cudne korake, pa na steper.........uglavnom, smiješno, osmijeh mi je bio od uha do uha jer drugo nisam ni mogao, samo smijat se sebi i micat nespretno lijevo desno
Mislim, sigurno svi muški su bili ko ja tak da me baš briga....

A teretana glupost, idu po 2 u teretanu, legne on mene i tu neku curu na strunjacu ( posebno svaki svoju ) i kao pokazite mi sve vjezbe za trbusnjake koje znate.......meni u glavi ftw, koja glupost, kakvi trbusnjaci sad.....ja kao crunches, pa dignem noge , pa sklopku, skarice, i velim da je to sve isto sam varijacije ostalo da ja radim i na lopti i hangig leg raises i ostale vjezbe zahtjevnije i kao dizem se bum mu pokazal, veli on ne , daj jos ovih , ima ih š00 sigurno........ ma nisam mu znao vise kaj , blesavo mi bilo......

Onda kao odi na lat masinu il kak je vec rekel nemam pojem povlacenje iza leđe, meni se pak oci okrecu jer oduvijek to izbjegavam radi ramena i smatram tu vjezbu kao lošu i nepotrebnu, shoulder killere i kolko citam i znam nikad ju nikom nebi preporucio (mozda sam u krivu) al ajde šutio sam.......pita me kaj radi tu od mišica......
Onda kao pokazi mi razvlacenje bucicama na klupi za prsa i neku vjezbu za ruke......na kraju iskorake........
I to kao bez icega..........mislim nist netrebas znat, nit da radis nekaj pa da se vidi ko kak i kaj radi , tehniku i slicno, ne kuzim ocjenivanje......

na kraju plivanje 50m bez norme i mozes kak oces plivat......uglavnom skocio sam na kraju na glavu jer su 3 cure ispred mene skocile na glavu i nisam jednostavno mogao skocit na noge il se po lojtricama spustit sve ok proslo s rukom, rutinski otplivao polako i to je to........
Ne vjerujem da itko nebu prosao jer ima cini mi se dost manje ljudi od 300 kolko je pisalo da upisuju.....mozda su i zato tak napravili.....al ocito je pljuga, za fitness pogotovo, osim kaj su decki najbelai zbog crobica


 

Edited by The Phoenix
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2010 at 21:22

 Trebao si popiti prije crobica.... Onda bi billo sigurno punoo bolje....

 Uglavnom baš te briga, bitno ti je da prođeš.... A kako su pare u pitanju, ne brini...

 

p. s. I stvarno ima na strunjaci bar š00 vježbi za trbuh....

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2010 at 21:33
  Hehehehe, pa to sam si i ja rekel da sam znao napio bi se

ma mozd aih i ima š00 al su sve manje -vise iste i ja ih u tertani ne radim tak da ih neznam...kad bas mi u programu ima trbusnjaka onda je vise tipa na lopti lezim ispod spage na crossu, ispruzenim ruka iza hvatam spagu i idem u trbusnjak i odma triceps pull u nastavku pri vrhu pokreta ili hanging leg raises, woodhopperi na crossu i slicne stavri, na strunjaci ih ne radim pa sam se mogel sjetit sam 3-4 , ostale su mi bile tak sve iste, noga lijeo, gore il dole ista stvar. A ionak je zadnje kaj bi ucio nekog i dao mu radit su trbusnjaci

Ma to kaj velis pare su u igri i to je to.......al da me bilo snimat na crobicu to bi dao da se i ja smijem, moze i na youtube
necu si ni zamislit Thorna kak bi zgledal na tom corbicu
   

Edited by The Phoenix
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 11:44


preodlicno

Ajde, nadam se da si upao, fingers crossed
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 11:47
thnx, u srijedu su rezultati pa javim.......
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 00:26
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

gle, šta se podrške tice...i mene moji doma gledaju ko bedaka..taman sa ekonomije izašla i sad bi odjednom tu...sva sreca da na poslu imam podršku :) Ali i da nemam...ja cu sama platit i sve je na meni tako da me nije ni briga šta mi ljudi govore..inace se ne obazirem na druge.. Ni ja necu možda radit to u dogledno vrijeme...odnosno, ne znam, ovisi kako mi se neke stvari poslože..al mislim da bi žalila da ne probam pa makar i u 40-oj to radila, a do onda gulila u nekoj banci :) ja sam iz Ri, da...
 


jesi odradila sad i drzavnu maturu?


drz se svojih zelja i mogucnosti jer nije lako radit posao koji ti je tlaka! so go go go gym!



thnx ali nažalost ništa od toga za sad..money money money

maturu ne moram jer imam 25 god., a mislim da se od 24 ne mora..

što je je, nedam se..bit ce nešto jednog dana..upao je jedan decko iz moje gym ekipe za kondicijskog pa cu sad žicat knjige od njega i ucit na divlje
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 08:45
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

gle, šta se podrške tice...i mene moji doma gledaju ko bedaka..taman sa ekonomije izašla i sad bi odjednom tu...sva sreca da na poslu imam podršku :) Ali i da nemam...ja cu sama platit i sve je na meni tako da me nije ni briga šta mi ljudi govore..inace se ne obazirem na druge.. Ni ja necu možda radit to u dogledno vrijeme...odnosno, ne znam, ovisi kako mi se neke stvari poslože..al mislim da bi žalila da ne probam pa makar i u 40-oj to radila, a do onda gulila u nekoj banci :) ja sam iz Ri, da...
 


jesi odradila sad i drzavnu maturu?


drz se svojih zelja i mogucnosti jer nije lako radit posao koji ti je tlaka! so go go go gym!



thnx ali nažalost ništa od toga za sad..money money money

maturu ne moram jer imam 25 god., a mislim da se od 24 ne mora..

što je je, nedam se..bit ce nešto jednog dana..upao je jedan decko iz moje gym ekipe za kondicijskog pa cu sad žicat knjige od njega i ucit na divlje
 to bi znacilo ako ja imam 28 nebi ni ja morala

svakako ce ti koristit i ucenje na divlje.. sto ti je jos š godina cekanja!

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 09:31
Nemorate ne drzavnu maturu ak ste stariji....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2010 at 11:26
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

.. sto ti je jos š godina cekanja!



prije 3

ovdje su svake 3 god. upisi...bar je tako bilo sa prvom generacijom..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.