New Posts New Posts RSS Feed - Fitness / kondicijski trener
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness / kondicijski trener

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fitness / kondicijski trener
    Posted: 24 Svibanj 2010 at 10:45
Vec danima ceprkam po netu i tražim informacije o ova 2 smjera na višoj trenerskoj al sve je nešto li-la, klimavo.....i da budem iskrena neda mi se zvat referadu pa pitat , a i bilo bi dobro cut to od nekog ko to zna iz vlastitog iskustva ili ima nekog ko je bio ili je na jednom od ta 2 smjera pa...the question is..

Koliko je velika razlika između ova 2 smjera, cisto što se tice prijamnog, predavanja, predmeta, izbornih sportova? Ono, znam koja je inace razlika i da je smjer za kondicijskog puno širi i bolji što se mogucnosti za posao tice al me zanima cisto sa gledišta faxa...pogotovo me prijamni muci

..pa ono..ako ko zna..bila bi zahvalna
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2010 at 14:03
Žestoko si nam krenula u to podrucje, ha? 
Nadamo se da ce se ljudi javiti i podijeliti iskustva.

Ako se nitko ne javi do navecer, stavit cu link na facebook. Tamo imamo jako puno trenera koji nas prate - našu facebook stranicu jel.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2010 at 14:14
o jesam, upisi si mi negdje na jesen, a moram poslat predprijavu sad tako da mi ta dilema sve više skace po glavi Prvo sam bila sigurna da cu za fitness trenera, sad se malo premišljam iz nekih razloga pa zato tražim iskustva...

super, thanx Zoki    
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 08:53
Originally posted by tiny tiny wrote:

 
kakvu to predprijavu spominjes, to mi nije poznato niti malo


treba se ispunit predprijava sa svim podacima i odabranim smjerom i poslat im na mail....valjda kako bi imali uvid u broj zainteresiranih za pojedine smjerove...to ne znaci da se moraš prijavit ako pošalješ, tek ce negdje u 9., š0. mj. bit pravi natjecaj...možda je tako samo za ovaj naš ogranak u Rijeci, nemam pojma..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 09:15
znam, znam, thanx, bila ja na njihovim stranicama al to su sve tehnicki podaci koji mi trenutno ne igraju neku veliku ulogu - ono, placanje, raspored semestara, ukupni broj predmeta i to...to je rješeno al baš me zanimaju inf. iz prve ruke što se smjerova tice
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 09:47
Postavio sam temu na facebook:

š komentar: "s obzirom da se prijemni ove godine potpuno promijenio najpametnije je nazvati referadu na fakultetu ako želiš saznati prave informacije" .
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 12:06
vidjela sam

ma da...ako se stvarno promijenio najbolje je onda tako....uffff, a da mi još horoskopski znak ne otežava izbor...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 19:58
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

vidjela sam

ma da...ako se stvarno promijenio najbolje je onda tako....uffff, a da mi još horoskopski znak ne otežava izbor...


definitivno ti se najbolje direktno raspitati....jer uvijek ceš naici na razno razne informacije.....
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 20:46
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

vidjela sam
ma da...ako se stvarno promijenio najbolje je onda tako....uffff, a da mi još horoskopski znak ne otežava izbor...
definitivno ti se najbolje direktno raspitati....jer uvijek ceš naici na razno razne informacije.....

ja sam zbog rekla- kazala skoro izgubila godinu na faxu... lipo pravac referada i sve direkt pitaj. ne mogu tete u referadi biti toliko živcane i neljubazne koliko ti možeš biti pristojna i ozbiljno zainteresirana.
Strong is the new skinny.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 15:47
prijemni za višu trnersku u šš mj?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 16:01
planiraš upis? koji smjer?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 16:45
ja sam im slao mail nedavno.........evo copy/paste

Poštovani,

prijave za Odjel ce biti negdje u š0. mjesecu, ali ne
znamo još tocno kada. Preporucam da si pratite i
pogledate našu internetsku stranicu i na njoj odluku o
uvjetima upisa. Inace, ona Vam je ažurirana i na njoj se
objavljuju sve informacije i to pravovremeno. Inace, na
prijemnom imate provjeru znanja plivanja i motorickih
sposobnosti vezanih uz usmjerenje koje upisujete.

S poštovanjem,

Ivana Degirmendžic
Tajnica procelnika Odjela za izobrazbu trenera
Tel/fax: 0š/ 36 58 623
E-mail: [email protected]
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 21:13
Phoenix, za fitness trenera :) ti isto?

thanx, al bit ce da se prvo pošalje ta predprijava cisto da znaju broj zainteresiranih pa ti onda oni šalju informacije na mail...tako je bar za Rijeku...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2010 at 17:19
A ja ove godine odustao u pola državne mature, lol, a š0 mjesec bi mi možda uspio... no nisam znao da je prijemni tako kasno.. ne kužim

vidim da je školarina š2000 kn?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2010 at 18:37
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Phoenix, za fitness trenera :) ti isto?

thanx, al bit ce da se prvo pošalje ta predprijava cisto da znaju broj zainteresiranih pa ti onda oni šalju informacije na mail...tako je bar za Rijeku...


Paaaa imam volju i želju da, (fitness trener) jedino sam na vagi još bi-nebi.....ono volio bi cisto radi sebe jer me to zanima,da popunim znanje i jednog dana radim nešto takvog što volim........ s druge strane velika vjerovatnost je da se time necu baviti kao posao u dogledno vrijeme ili ikad  sve dok imam trenutno dobar posao, tak da cu ulozit novca i puno vremena za nesto upitno.......u biti nemam podršku i onaj mali poticaj da kad kazem da zelim ic da mi kazu odi, samo odi, znanje nikad ne škodi :) neg su me docekali ovak , pa kaj ce ti to, to nema veze sa tvojom strukom kaj bus s tim.
Razmislit cu do kraja ljeta:
Vidim dosta ekipe bi išlo, tko sve iz Zg? ti si iz Ri?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 17:00
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

A ja ove godine odustao u pola državne mature, lol, a š0 mjesec bi mi možda uspio... no nisam znao da je prijemni tako kasno.. ne kužim

vidim da je školarina š2000 kn?


zašto si odustao?

prijemni je tu tako kasno..a sad kako je u zg-u to ne znam!

po semestru je 4000-5000, a ima 6 semestara...

al ti to za dif govoriš?

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Phoenix, za fitness trenera :) ti isto?

thanx, al bit ce da se prvo pošalje ta predprijava cisto da znaju broj zainteresiranih pa ti onda oni šalju informacije na mail...tako je bar za Rijeku...
Paaaa imam volju i želju da, (fitness trener) jedino sam na vagi još bi-nebi.....ono volio bi cisto radi sebe jer me to zanima,da popunim znanje i jednog dana radim nešto takvog što volim........ s druge strane velika vjerovatnost je da se time necu baviti kao posao u dogledno vrijeme ili ikad  sve dok imam trenutno dobar posao, tak da cu ulozit novca i puno vremena za nesto upitno.......u biti nemam podršku i onaj mali poticaj da kad kazem da zelim ic da mi kazu odi, samo odi, znanje nikad ne škodi :) neg su me docekali ovak , pa kaj ce ti to, to nema veze sa tvojom strukom kaj bus s tim.Razmislit cu do kraja ljeta:Vidim dosta ekipe bi išlo, tko sve iz Zg? ti si iz Ri?


gle, šta se podrške tice...i mene moji doma gledaju ko bedaka..taman sa ekonomije izašla i sad bi odjednom tu...sva sreca da na poslu imam podršku :) Ali i da nemam...ja cu sama platit i sve je na meni tako da me nije ni briga šta mi ljudi govore..inace se ne obazirem na druge..

Ni ja necu možda radit to u dogledno vrijeme...odnosno, ne znam, ovisi kako mi se neke stvari poslože..al mislim da bi žalila da ne probam pa makar i u 40-oj to radila, a do onda gulila u nekoj banci :)

ja sam iz Ri, da...

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.